Franke Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Franke Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Franke çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Franke müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Franke şikayet hattına erişebilirsiniz. Franke müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İsviçre merkezli olan Franke 20. yüzyılın ilk yarısına uzanan geçmişiyle uluslararası alanda hizmet vermekte olan bir firmadır. Şirketin asıl uzmanlık alanı paslanmaz çelik levha şekillendirilmesi ve işlenmesidir. 1911 yılında ana faaliyet alanında metal levha üzerinde hizmet verecek şekilde kurulmuştur. Herman Franke tarafından kurulmuş olan şirket 1911 yılında hizmete başlamıştır. 1939 yılında ise ölümünün ardından oğlu şirketin başına geçmiştir. Uzun bir süre oğlu tarafından yönetilen şirket her geçen gün yapılan yenilikler sayesinde daha geniş alanda ürün seçeneği sunmaya devam etmiştir.

Franke Çağrı Merkezi Numarası

Yıllar sonra oğlunun arkadaşı ve iş ortağı olan Will Pieper şirketin devrini almıştır. Şirketin kuruluşundan sonra ise Herman Franke özellikle 1914 ile 1924 yıllarında yani birinci Dünya Savaşı’nın yaşandığı sıralarda malzeme bulma konusunda zorluk çekmesi üzerine yaşanan ekonomik kriz şirketin büyümesini engellemiştir. Daha sonrasında 1925-1930 yıllarında ekonominin düzelmesi ile fırın kapakları, çatı penceresi ve gökdelenler üretimi başlatmıştır.

Franke çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Evye, ankastre ocak, armatür, fırın, aspiratör, davlumbaz, buharlı pişirici, mikrodalga fırın, çamaşır makinesi, çelik tezgahlar, kahve makinası, çelik banyo malzemeleri gibi birbirinden farklı ürün seçenekleri üzerine çalışma yapmaktadır. Geniş hizmet alanına sahip olan Franke ürünleri özellikle Türkiye’nin ankastre alanda ihtiyaç duyabileceği mutfak cihazları konusunda geniş ürün yelpazesi ile taleplerin karşılanmasını sağlamaktadır.

Franke Müşteri Hizmetleri Numarası

2002 yılından itibaren günümüze kadar marka yapmış olduğu çalışmalarda özellikle sektörde öncü kuruluşları arasında yer alabilmek adına geliştirilen teknolojiden yararlanmaya devam etmektedir. Başarısını zaman içerisinde iki kat arttırmıştır. Bu sayede özellikle dünya pazarında tercih edilen markalar arasına girmeyi başarmıştır. Uzun yıllardır yapmış olduğu çalışmalarda kullanıcıların taleplerini ve beklentilerini karşılayacak şekilde ürün üretimi yapmaktadır. Franke müşteri hizmetleri numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Franke müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Geniş ürün yelpazesi ile aralıksız şekilde çalışmalarını devam ettiren marka yapılan ARGE çalışmaları sayesinde özellikle piyasayı kontrol ederek beş kıtada hizmet vermektedir. Dünya çapında yapmış olduğu satışlar ile özellikle ankastre grupları sektöründe yer almaktadır. Çok sayıda farklı ürün seçeneği üzerinden yapılan üretimlerde özellikle müşterilerin taleplerini karşılayabilmek adına devamlı olarak yenilikçi yaklaşım ile çalışmalar geliştirmektedir.

Franke Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İsviçre merkezde olan Franke markası Türkiye’de de hizmet vermektedir. Özellikle ankastre alanında ürün tercih etmek isteyenler için hazırlanmış olan farklı özelliklere sahip ürün seçeneklerinde gelişmiş çözümler sağlamaktadır. Hizmete başladığı ilk günden itibaren metal levha üzerine yapmış olduğu çalışmaların yanı sıra değişen ürün seçenekleri de özellikle günümüz taleplerini göz önünde bulundurarak çalışmalarını geliştirmiştir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Franke müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Franke çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numarasından Franke ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Franke hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Franke Şikayet Hattı

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Franke müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Franke şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Franke Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0262 644 65 95

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Franke çağrı merkezi numarasına 0262 644 65 95 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: franke çağrı merkezi, franke iletişim, franke müşteri hizmetleri, franke müşteri hizmetleri numarası, franke telefon numarası, franke irtibat tel, franke şikayet, franke şikayet var, franke mail adresi, Franke çağrı merkezi numarası

Yorum Yap