Okex Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Okex Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Okex çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Okex müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Okex şikayet hattına erişebilirsiniz. Okex müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Okex Çağrı Merkezi Numarası

OKEx, global blok zincir teknolojisi ile gelişen finansal hizmetleri sunan dünyanın önde gelen kripto para borsasıdır. Şirket, kullanıcılarının stratejilerini belirlemelerine yardımcı olmak için al – sat hizmetleri sunmaktadır. 100’ü aşkın ülkede milyonlarca kullanıcıya hizmet vermektedir. İşlem hacmi bakımından ise en büyük dijital varlık borsalarından biridir. Günlük yaklaşık 1,5 milyar dolarlık BTC vadeli işlem hacmine sahip olan şirket oldukça geniş çevreler tarafından sektör için bir altın değerinde olduğu kabul edilmektedir. Blok zincir teknolojisinin alım – satım işlemlerindeki engelleri ortadan kaldıracağına inanan şirket, küresel ekonomi üzerinde oldukça önemli bir etkiye sahip olmayı hedefliyor. Dünyayı değiştirecek etkide başarılı olmayı ve bunun için de müşteri deneyimi alanında daha da fazla gelişmeyi de hedefliyor. Şirketin ülkemizde ulaşabileceğiniz herhangi bir çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır. Bu nedenle borsaya ilişkin konularda iletişim sağlamak için support@okex.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Okex çağrı merkezi numarası 12267984487 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Okex Müşteri Hizmetleri Numarası

Güvenlik şirketin birincil önceliğidir. Birçok farklı teknoloji kullanarak web sitesi ve mobil uygulama aracılığı ile dijital varlık işlemlerinin istikrarlı ve güvenilir bir ortamda yapılmasına olanak sağlar. Tüm bu teknolojilerin yanı sıra müşterilerine sektörün en iyi al – sat deneyimini sunmak ve müşteri ihtiyaçlarına uygun ürünler yaratarak geliştirmektedir. Türkiye’de henüz şirket tarafından sunulan bir çağrı merkezi hizmeti bulunmamaktadır. Bu nedenle şirket yetkilileri ile iletişime geçmeniz gerektiğinde support@okex.com adresine e-mail göndererek iletişim sağlayabilirsiniz.

Okex müşteri hizmetleri numarası 12267984487 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Okex Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şirket yetkilileri ile direkt olarak iletişime geçebileceğiniz herhangi bir telefon numarası yoktur. Şirkete veya sunduğu hizmetlere ilişkin tüm konularda yetkili kişiler ile iletişime geçmek için yukarıda belirtilen e-mail adresine mail gönderebilirsiniz.

Okex müşteri hizmetlerine direk bağlanma 12267984487 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Okex Şikayet Hattı

Şirket her zaman müşteri memnuniyetini arttırmayı öncelikli hedefleri arasında tutmuştur. Finansal alım – satım işlemlerini kapsayan tüm süreçlerde müşterilerine ihtiyaç duydukları her türlü desteği vermeye hazırdır. Şirket tarfından sunulan tüm hizmetler ile ilgili bir şikayetinizin, görüşünüzün ya da önerinizin olması durumunda internet sitesi üzerindeki destek sekmesi üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca support@okex.com adresine e-mail göndererek de şikayet veya görüş bildirebilirsiniz.

Okex şikayet hattı 12267984487 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Okex müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Okex şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Okex Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

12267984487 (Yurtdışı Numara)
support@okex.com

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Okex çağrı merkezi numarasına 12267984487 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Okex
Adres : Suite 202, 2nd Floor, Eden Plaza, Eden Island, Victoria, Mahe, Seychelles
E-Posta : support@okex.com
Telefon : 12267984487

Arama Terimleri: Okex iletişim bilgileri, Okex telefon no, Okex irtibat tel, Okex canlı destek, Okex müşteri temsilcisi, Okex şikayet hattı, Okex müşteri hizmetleri numarası, Okex çağrı merkezi numarası, Okex iletişim numarası, Okex çağrı merkezi, Okex müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap