bizim-cagri-merkezi-numarasi

Bizim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bizim çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Bizim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Bizim şikayet hattına erişebilirsiniz. Bizim müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bizim, 2001 yılında kurulup 2002 yılında faaliyetlerine başlayan toptan satış mağazalar zinciridir. Ülkemizin 64 ilinde bulunan 152 mağazası ile ülkemizdeki en büyük toptan satış marketler zinciri Bizim’dir. Türkiye’nin en büyük 49.şirketidir. Bizim’in online olarak alışveriş yapabileceğiniz bir adresi de bulunmaktadır.

Bizim; gıda, alkolsüz içecek, tütün mamulleri, temizlik, kişisel bakım, kağıt ürünleri  gibi birçok ürün kategorisinde bulunan yüzlerce ürün seçeneği ile toptan olarak müşterilerine hizmet vermektir. Bizim’in genel satış politikası; müşteri memnuniyeti ve ekonomik biçimde ürünlerin kullanıcılara ulaştırılmasıdır.

Bizim Çağrı Merkezi Numarası

Gıda alışverişlerinde indirimli ve kampanyalı ürünleri herkes tercih etmektedir. Özellikle toptan alışverişlerinizde bu konu daha da önemlidir. Çünkü alacağınız ürünlerin tutarı oldukça yüksek olacaktır. İndirimler sayesinde de karlı alışverişler yapabilir ekonominize katkı sağlayabilirsiniz. Bizim Toptan Market sayesinde her türlü gıda malzemesini alabilmeniz mümkündür. Ayrıca temizlik malzemeleri, kişisel bakım ürünleri ve bebeklerinizle ilgili ihtiyaç duydunuz her türlü gıda ve ürünü mağazamızda bulabilirsiniz. Avantajlı fiyatlar, güvenli alışveriş, 250 liranın üzerindeki alışverişlerde ücretsiz kargo ve memnun kalmadığınız ürünlerde 14 gün içinde değişim yapmak internet sitesinden alışveriş yapanlar için de oldukça caziptir.

Mağazalarımıza giderek alışveriş yapabileceğiniz gibi; bizimtoptan.com.tr internet adresimizi ziyaret ederek de kolaylıkla alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Vereceğiniz siparişleriniz 24 saat içerisinde kargoya verilmektedir. Günün fırsatlarından faydalanmak, kredi kartı ile güvenli alışverişler yapmak için sizleri sitemize bekliyoruz. Kişilerin her türlü sorunlarında ve sıkıntılarında aramak için çağrı merkezleri de sizler için oluşturulmuştur.

Bizim Müşteri Hizmetleri Numarası

Tıkla gel al hizmeti ile kişilere anında alışveriş yapabilme fırsatını sunan Bizim Toptan Market ile internet üzerinden seçmiş olduğunuz ürünleri teslim saatinde gelip alabilme kolaylığınız da mevcuttur. Bakkallara, marketlere, kurumlara, fabrikalara toptan gıda ve temizlik malzemesi satışını yapan mağaza, binlerce farklı ürünü ile herkese hitap etmektedir. Mağazanın sunmuş olduğu müşteri hizmetleri de kişilerin her türlü istek, dilek ve taleplerinde yanındadır. 0 850 969 62 96 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. E ticaret hizmetleri ile ilgili bilgi almak, mağazaların adreslerini öğrenmek ya da istek ve talepleriniz için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bizim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Her zaman uygun fiyat, yaygın erişim ağı, her markadan ürünlerin bulunduğu Bizim müşteri hizmetlerine direk bağlantı kurmanız oldukça basittir. Yukarıdaki numarayı aradığınızda ‘0’ tuşlarsanız direk bağlantı kurabilmeniz mümkün olmaktadır. Ayrıca info@bizimtoptan.com.tr mail adresimiz ile de bizlere ulaşabileceksiniz.

Bizim Şikayet Hattı

Ürünlerle ilgili, şubelerimizden kaynaklanan sorunlarınız, siparişlerinizin eksik ya da yanlış gönderilmesi gibi olumsuz etkenler için Bizim şikayet hattı oluşturulmuştur. Müşteri hizmetlerimize şikayetçi olduğunuz her konu hakkında bildiri yapabilirsiniz. Bütün şikayetler tarafımızca değerlendirilecek ve giderilecektir.

Bizim’in 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Bizim’in sitesinden verdiğiniz siparişler hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşabilir, size en yakın Bizim mağazasını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Bizim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 577 75 52

Arama Terimleri: bizim iletişim bilgileri, bizim telefon no, bizim irtibat tel, bizim canlı destek, bizim müşteri temsilcisi, bizim şikayet hattı, bizim müşteri hizmetleri numarası, bizim çağrı merkezi numarası, bizim iletişim numarası, bizim çağrı merkezi, bizim müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap