Bizim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Bizim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Bizim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Bizim, 2001 yılında kurulup 2002 yılında faaliyetlerine başlayan toptan satış mağazalar zinciridir. Ülkemizin 64 ilinde bulunan 152 mağazası ile ülkemizdeki en büyük toptan satış marketler zinciri Bizim’dir. Türkiye’nin en büyük 49.şirketidir. Bizim’in online olarak alışveriş yapabileceğiniz bir adresi de bulunmaktadır.

Bizim; gıda, alkolsüz içecek, tütün mamulleri, temizlik, kişisel bakım, kağıt ürünleri  gibi birçok ürün kategorisinde bulunan yüzlerce ürün seçeneği ile toptan olarak müşterilerine hizmet vermektir. Bizim’in genel satış politikası; müşteri memnuniyeti ve ekonomik biçimde ürünlerin kullanıcılara ulaştırılmasıdır.

Bizim’in 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Bizim’in sitesinden verdiğiniz siparişler hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşabilir, size en yakın Bizim mağazasını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Bizim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 577 75 52

Arama Terimleri: bizim iletişim bilgileri, bizim telefon no, bizim irtibat tel, bizim canlı destek, bizim müşteri temsilcisi, bizim şikayet hattı

Cevapla