Telekomat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Telekomat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Telekomat çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Telekomat müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Telekomat şikayet hattına erişebilirsiniz. Telekomat müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Telekomat Çağrı Merkezi Numarası

Telekomat , sabit telefon hizmetleri sunan 2014 yılında kurulmuş İzmir menşeli bir firmadır. Firma, çözüm ortaklarının müşterilerine sunacağı katma değerli iletişim seçenekleri için altyapıyı sağlamak, teknik destek ile yeni gereksinimler için çözüm üretmek ve bilgilendirmek, teknoloji yatırımlarını en uygun işleyişle buluşturarak iş süreçlerine verimlilik kazandırmayı hedeflemektedir. Firma iletişim ağları ve uygulamaları bağlamında güvenilir, ekonomik, müşteri odaklı, sorumlu ve özverilidir. Bu ilkeler ışığında müşterilerine mevcut alanlarında tam anlamıyla destek olan firma, doğru hizmet, doğru zaman ve doğru yer hedefine hızlı adımlarla ilerlemektedir. Firma ve ürünlerine yönelik bilgi almak için çağrı merkezi numarası 0850 484 0 484’tür.

Telekomat çağrı merkezi numarası 0850 484 0 484 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Telekomat Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın coğrafi numara, 0850 numara, sanal santral, toplu SMS, çağrı merkezi destek, CRM yazılım hizmeti ve size özel internet adı altında birçok hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmetler, önemli çözüm mekanizmaları olarak ticari faaliyet gösteren şirketleri yakından ilgilendirmektedir. Böylelikle kurumsal bir yapıya dönük somut adımlar da atacak olan şirketlerin, bu tarz organizasyonlar içine girmesi son derece pozitif bir durumdur. Firmaya yönelik tüm hususlarda bilgi almak için müşteri hizmetleri numarası 0850 484 0 484 olup bu numara, pazartesi-cumartesi 09.00 -18:00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Telekomat müşteri hizmetleri numarası 0850 484 0 484 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Telekomat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şirketlere yönelik çözüm odaklı hizmetler sunan firma, bireysel anlamda da aynı çözüm önerilerini ortaya koymakta; bu hizmetlerden yararlanmayı bireysel şekilde de mümkün kılmaktadır. Yani firma hem bireysel hem de kurumsal olarak numara taşınmasına aracılık etmektedir. Her daim müşteri memnuniyeti odaklı hizmet götüren, çözüm mekanizmalarını bu yönde geliştiren firma; müşterilerine yönelik kampanyalı paketler sunmakta ve onların avantajlı çıkmalarını sağlamaktadır. Firma ve sağladığı hizmetlere yönelik herhangi bir hususta yukarıdaki numaradan direkt bağlanılıp bilgi edinilebilir.

Telekomat müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 484 0 484 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Telekomat Şikayet Hattı

Sistemsel entegrasyonları kolayca gerçekleştiren firma, kurumsal bir anlayışla yönetilmekte ve müşterilerinin sorunlarına çözümcül bir yaklaşım göstermektedir. Tüm süreçlerde meydana gelen sorunlar, basit ve pratik şekilde çözülmektedir. Firmaya ilişkin tüm şikayet, öneri, soru ve görüşler yukarıdaki numaradan ilgililere kolayca aktarılabilir.

Telekomat şikayet hattı 0850 484 0 484 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Telekomat müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Telekomat şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Telekomat Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 484 0 484

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Telekomat çağrı merkezi numarasına 0850 484 0 484 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Telekomat Haberleşme Ve İletişim Hizmetleri LTD. ŞTİ.
Adres : Mersinli, Fatih Cd. No:90 Konak / İZMİR
E-Posta : info@telekomat.com

İnternet Abone Destek Telefon : 0850 484 0 484

İletişim Telefon Numarası : +90 (232) 335 52 24

Fax İrtibat Hattı : +90 (0850) 484 1 484

Arama Terimleri: Telekomat iletişim bilgileri, Telekomat telefon no, Telekomat irtibat tel, Telekomat canlı destek, Telekomat müşteri temsilcisi, Telekomat şikayet hattı, Telekomat müşteri hizmetleri numarası, Telekomat çağrı merkezi numarası, Telekomat iletişim numarası, Telekomat çağrı merkezi, Telekomat müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap