passolig-cagri-merkezi-numarasi

Passolig Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Passolig çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Passolig müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Passolig şikayet hattına erişebilirsiniz. Passolig müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

2014 yılında kurularak bu alanda önemli bir yer edinmiştir.. Süper Lig ve 1.Lig maçlarına giriş için Türkiye Futbol Fedarasyonu tarafından zorunlu kılınmıştır. Passolig uygulamasının ilk uygulandığı maç Kayserispor – Trabzonspor maçıdır. Bu maçta 285 Passolig kart sahibi taraftar maçı izlemiştir. Passolig Kart 3 haliyle satışa çıkarılmıştır. Bunlar; ön ödemeli kart, banka kartı ve kredi kartı olarak sıralanmaktadır.

Her geçen gün müşteri kitlesini arttıran ve sorunlara en hızlı bir şekilde pratik çözümler sunan Passolig haliyle büyümesine devam etmektedir. Kalitesinden taviz vermeden bu alanda önemli başarılar elde eden ve herkesin beğenisini toplayan bir konumda bulunmaktadır.

Passolig Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’de Süper Lig ve 1. Lig maçlarına girmek için gerekli olan elektronik kart uygulaması olan Passolig, 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlemesine Dair Kanun uyarınca 2013 – 2014 sezonunda Türkiye Futbol Federasyonu tarafından uygulamaya konulmuştur. Yaşanan herhangi bir aksaklıkta veya merak edilen herhangi bir konuda iletişime geçilebilmesi için resmi internet sitemiz olan www.passolig.com.tr adresimizde kullanıma sunulmuş olan iletişim formunu doldurarak veya yine resmi internet sitemizde belirtilen mail adresi, sosyal medya kanalları veya müşteri iletişim merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Gerekli değerlendirmelerin yapılmasına müteakip tarafınıza en kısa sürede yazılı ve/veya sözlü dönüş yapılacaktır. Kalite politikamızın hareket merkezi olan müşteri memnuniyetini sağlamak için tüm çalışanlarımız sorularınıza cevap vermek için beklemektedirler. Passolig çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Passolig Müşteri Hizmetleri Numarası 

Tüm sorularınıza cevap verebilmek için Passolig daima göreve hazırdır. Bu bağlamda, bizlere ulaşabilmeniz için www.passolig.com.tr üzerinden “Passolig Destek” aracılığıyla veya iletisim@passolig.com.tr mail adresi vasıtasıyla, 0850 724 3344 numaralı müşteri iletişim merkezi hattımızdan, resmi internet sitemizde bulunan “iletişim formu” üzerinden veya sosyal medya hesaplarımızdan sizlere uygun olanını seçebilirsiniz. Tüm görüşmelerimiz kalite politikamız gereği kayıt altında olmakta olup ayrıca, tüm şahsi tüm bilgileriniz de kanun kapsamında koruma altındadır. Sorununuzu çözmekten ve yardımcı olmaktan çok keyif alacağımızı özellikle belirtmek isteriz.

Taraftarın tuttuğu takıma göre satılan kartta en çok Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş taraftarına satılmıştır. Kart ücretleri kulüplere göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak kart fiyatları 16-33 TL arasındadır. Kart ücreti bir defaya mahsus alınmaktadır. Kart başvurusu yapıldıktan hemen sonra bilet alınabilmekte. Herhangi bir taraftar satın aldığı e-bileti bir başka Passolig Kart sahibine transfer edebilmektedir. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için Passolig müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçebilir ve işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Passolig Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Passolig hizmetleri kaynaklı sorunları çözmek için sorumluluk almaktan kaçınmayan bir kurumdur. Bu bağlamda müşteri iletişim merkezine 0850 724 3344 üzerinden ulaşabilir ve yönlendirmeleri takip ederek sorununuzun çözümü için doğru yere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Passolig müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Passolig Şikayet Hattı

Passolig  şikayet hattı, daima müşterilerinin yaşamış olduğu her türlü sorunda veya danışmak, öğrenmek istediği tüm konularda yardıma hazır durumda beklemektedir. Yukarıda belirtilmiş olan çağrı merkezi numarasını arayarak sorununuzu aktarmanın yanı sıra, www.passolig.com.tr üzerinden iletişim formu doldurularak veya iletisim@passolig.com.tr uzantılı mail adresi vasıtası ile tarafımıza ulaşılabilir. Müşteri temsilcilerimiz ile sorun yaşamanız durumunda, yaşanan sorunları bizlere aktarmanız durumunda amacımız olan müşteri memnuniyetinin sağlanması noktasında sizlerin de desteği ile çok daha iyi yerlere geleceğimizi ummaktayız.

Passolig Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşırım?

Passolig, Türkiye’de spor etkinliklerine ve stadyum etkinliklerine bilet almak için kullanılan bir elektronik kart sistemidir. Ancak, bu kartla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız veya sorularınız varsa, Passolig Müşteri Hizmetleri ekibi size yardımcı olabilir. Müşteri hizmetleri temsilcilerine ulaşmanın birkaç yolu vardır.

Ayrıca, doğrudan telefonla iletişime geçebilirsiniz. Passolig Müşteri Hizmetleri’nin telefon numarası 0212 340 80 00’dir. Bu numarayı arayarak sorularınızı sorabilir veya sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Bir diğer seçenek de Passolig resmi internet sitesi üzerinden iletişim kısmında yer alan bildirim gönderme formuyla mesajınızı müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Bu sayede yaşamış olduğunuz sorunu kısa sürede çözerek Passolig kartınızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Passolig Müşteri Hizmetleri size kartınızla ilgili sorularınızı yanıtlamak ve sorunlarınıza yardımcı olmak için beklemektedir. İletişim yöntemlerinden birini kullanarak Passolig çağrı merkezine kolayca ulaşabilirsiniz.

Passo Müşteri Hizmetleri Kaça Kadar Açık?

Passolig Müşteri Hizmetleri, spor etkinliklerine bilet almak için kullanılan kartınızla ilgili sorularınızı yanıtlamak ve sorunlarınıza yardımcı olmak için 7/24 hizmet veren bir destek hattıdır. Passolig, spor tutkunlarına stadyum deneyimini daha iyi hale getirmek amacıyla sunulan bir hizmettir. Ancak, bazen kartınızla ilgili sorularınız veya karşılaştığınız sorunlar olabilir. İşte bu noktada Passolig Müşteri Hizmetleri devreye girer.

Passolig Müşteri Hizmetleri, her gün ve her saatinde, yani gece-gündüz, tatil-gün tatili ayrımı yapmadan hizmet verir. Bu, spor etkinliklerinin çeşitli saatlerindeki talepleri karşılamak için önemli bir avantaj sağlar. Eğer kartınızla ilgili bir sorunla karşılaşırsanız veya bir soru sormak isterseniz, Passolig Müşteri Hizmetleri’ni 0212 340 80 00 numarasını arayarak veya web sitesi üzerinden iletişime geçerek kolayca ulaşabilirsiniz. Gece geç saatlerde bile sorunlarınıza hızlı ve etkili bir şekilde çözüm bulma imkanınız vardır. Passolig Müşteri Hizmetleri, kullanıcıların spor etkinliklerini keyifli ve sorunsuz bir şekilde deneyimlemelerine yardımcı olmak için her zaman hazır beklemektedir.

İLETİŞİM

Ticaret Unvanı : Aktif Yatırım Bankası A.Ş.

Merkez Adres : Aktifbank Genel Müdürlük Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No:8/1 Şişli/İstanbul

Telefon Numarası : 0212 340 80 00

E-Posta Adresi : iletisim@passolig.com.tr

Passolig Kart’ın 0850 ile başlayan bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Passolig Kart başvurusu esnasında yaşadığınız tüm sıkıntıları bildirebilir, bilet veya kombine alımında yaşadığınız problem hakkında detaylı bilgi alabilir, banka ve kredi kartı olarak satın aldığınız Passolig Kart hakkında detaylı bilgiye erişebilir, bilet transferi hakkında sormak istediğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.

Passolig Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 724 33 44

Passolig İletişim Formu

Arama Terimleri: passolig iletişim bilgileri, passolig telefon no, passolig irtibat tel, passolig canlı destek, passolig müşteri temsilcisi, passolig şikayet hattı, Passolig çağrı merkezi numarası, Passolig müşteri hizmetleri numarası

57 Yorum

 1. rafet nezir 18 Eylül 2017
 2. Ceyda 22 Eylül 2017
  • Yönetici 22 Eylül 2017
 3. ömer 23 Eylül 2017
  • Yönetici 24 Eylül 2017
 4. batucan 23 Eylül 2017
  • Yönetici 24 Eylül 2017
 5. baran 29 Eylül 2017
  • Yönetici 29 Eylül 2017
 6. serdar cakmak 10 Ekim 2017
  • Yönetici 10 Ekim 2017
 7. ferhat baysal 17 Ekim 2017
 8. Hakan 23 Kasım 2017
  • cagrimerkezimizyazar 23 Kasım 2017
 9. mustafa 13 Aralık 2017
  • cagrimerkezimizyazar 13 Aralık 2017
 10. HALİL 16 Aralık 2017
  • Yönetici 16 Aralık 2017
 11. zafer tokel 8 Şubat 2018
 12. Ilker 12 Şubat 2018
 13. Mehmet 13 Şubat 2018
  • Yönetici 15 Şubat 2018
 14. yakup 27 Şubat 2018
  • Yönetici 27 Şubat 2018
 15. yakup 27 Şubat 2018
  • Yönetici 27 Şubat 2018
 16. Emirhan YILMAZ 28 Ağustos 2018
 17. ÇAĞRI YAVAŞ 6 Eylül 2018
 18. enes ipek 19 Ocak 2020

Yorum Yap