Macrocenter Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Macrocenter Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Macrocenter çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Macrocenter müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Macrocenter şikayet hattına erişebilirsiniz. Macrocenter müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Macrocenter Çağrı Merkezi Numarası

Migros bünyesinde ticaret hayatına devam eden Macrocenter; ayrıcalıklı ve geniş ürün portföyü, yüksek standartlara sahip müşteri hizmetleri ve özel mağaza dizaynıyla ülkemizin seçkin süpermarket zincirlerinden biridir. Şimdilerde, 89 tane şubesi bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti merkezli hizmet sunan ve müşterilerden aldığı geri bildirimler sayesinde sürekli kendini yenileyen ve geliştiren firma, kalitesini her geçen gün daha da arttırmaktadır. Firma ve firmada satılan ürünlere yönelik konularda, çağrı merkezi numarası 0850 200 40 00 üzerinden anında bilgi alınabilir.

Macrocenter çağrı merkezi numarası 0 850 200 40 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Macrocenter Müşteri Hizmetleri Numarası

Bünyesinde dünyaca ünlü seçkin markalara yer veren firma, kaliteden asla taviz vermemekte; müşterilerine düzgün ve doğru ürünleri ulaştırmanın çabası içerisindedir.

Müşterilerinin yaşam tarzı ve tercihlerine özel, dünyanın ve Avrupa’nın en imtiyazlı tatlarının yanında Anadolu’ya özgü lezzetleri de sunan firma, beklentileri aşan hizmet kalitesiyle yaptığı her işe tutkuyla imza atmaktadır. Firma ve firmaya yönelik tüm hususlarda bilgi almak için müşteri hizmetleri numarası 0850 200 40 00 aranabilir ve istenilen bilgi kolaylıkla edinilebilir.

Macrocenter müşteri hizmetleri numarası 0 850 200 40 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Macrocenter Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Alışveriş, her zaman ihtiyaç duyulan ve evdeki malzeme bittiğinde gereken bir aksiyondur. Bu yüzden, alışverişe ihtiyaç hissedildiğinde genellikle alışverişte kolaylık sağlayan ve adrese teslimde bulunan firma arayışına girilir. Bunlara arasında sayılabilecek firma bünyesinde, adrese teslim ve gel al teslim yapılmaktadır. Haftanın 7 günü teslimat yapılmakta olup teslimat saat aralıkları 10:30’dan 21:00’e kadardır. Teslimattaki bu büyük kolaylık, müşteriler tarafından da son derece takdir edilen ve firmayı tercih ettiren bir özelliktir. Firma ve firmanın teslimat koşullarına dair bilgilenilmek istenirse yukarıda bulunan numaradan direkt bağlanılıp ilgiliden bilgi alınabilir.

Macrocenter müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0 850 200 40 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Macrocenter Şikayet Hattı

Kurumsal bir anlayış ve yenilikçi yaklaşım çerçevesinde hizmetlerini sürdüren firma, müşteri ihtiyaçlarının bilinciyle hareket etmekte; ürünlerin stok kontrollerini son derece muntazam bir şekilde yapmaktadır. Geri bildirimlere de oldukça önem veren firma, bu yaklaşımıyla fazlasıyla takdir edilmekte ve geri bildirimlere yönelik anında aksiyon almaktadır. Firmaya yönelik tüm şikayet, soru, görüş ve öneriler yukarıda mevcut olan numaradan yetkililere aktarılabilir.

Macrocenter şikayet hattı 0 850 200 40 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Macrocenter müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Macrocenter şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Macrocenter Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 850 200 40 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Macrocenter çağrı merkezi numarasına 0 850 200 40 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Migros Ticaret A.Ş.
Adres : Adres: Atatürk Mah. Turgut Özal Caddesi No:7 34758 Ataşehir / İSTANBUL
Çağrı Merkezi : 0 850 200 40 00
Telefon Numarası : 0 216 579 30 00
Faks Numarası : 0 216 579 35 00

Arama Terimleri: Macrocenter iletişim bilgileri, Macrocenter telefon no, Macrocenter irtibat tel, Macrocenter canlı destek, Macrocenter müşteri temsilcisi, Macrocenter şikayet hattı, Macrocenter müşteri hizmetleri numarası, Macrocenter çağrı merkezi numarası, Macrocenter iletişim numarası, Macrocenter çağrı merkezi, Macrocenter müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap