Tosla Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tosla Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tosla çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tosla müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tosla şikayet hattına erişebilirsiniz. Tosla müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tosla Çağrı Merkezi Numarası

Tosla, Akbank tarafından geliştirilmiş bir ön ödemeli karttır. Kartınıza yapacağınız yüklemenin ardından dilediğinizce ödemelerinizi yapabilir ve bunlar için de bir ücret ödemezsiniz. Para transferi gerçekleştirmek artık çok kolay. Rehberinizdeki arkadaşlarınız ile para gönderme ve alma işlemi gerçekleştirebilir ve birçok kampanyadan yararlanabilirsiniz. 0850 4770 867 numaralı hattan çağrı merkezi ile iletişime geçerek uygulama üzerinden yapabileceğiniz birçok işlemi gerçekleştirebilir, tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Tosla çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Tosla Müşteri Hizmetleri Numarası

Tosla ile kolay ödeme yapma ve alma keyfini yaşamak için tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek. Uygulama ile gerekli bilgileri paylaşarak kullanıma başlayabilirsiniz. Parasal işlemler gerçekleştirme konusunda kullanılsa da uygulamamız sosyal bir platformdur. Örneğin arkadaşınızdan bir para isteme durumunuz olduğunda bunu uygulamamız üzerinden yapabilir, başka bir platforma gerek duymazsınız. Her ne kadar Akbank bünyesinde sunulan bir hizmet olsa da uygulamamız tamamen bağımsız olarak aktivitelerine devam etmekte. Destek almak ya da yaşadığınız sorunu aktarmak için yukarıda belirtilen müşteri hizmetleri numaramızı kullanabileceğiniz gibi Akbank müşterisi iseniz Akbank müşteri hizmetleri üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tosla müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Tosla Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Uygulamamızda hedef kitlenin gençler olduğu bir kez daha belirtilmeli. Sadece sizin yatıracağınız kadar limit, tüm pos cihazları, tüm ödeme merkezleri ve tüm bankamatiklerde sorunsuz olarak kullanılabilen bir karttan bahsediyoruz. Üstelik banka sicili bozuk müşterilerimiz bile rahatlıkla kullanabilir. Limitler dâhilindeki tüm işlemleri ücretsiz gerçekleştirebildiğiniz gibi internet alışverişine de açık olan kartınızla doyasıya alışveriş yapmak ve ödemelerinizi gerçekleştirmek artık çok kolay. Tosla ile kolay para transferi yapmak ile ilgili tüm sorularınız ve yaşadığınız tüm sorunlarınız için belirtilen çağrı merkezi numaramızı tuşlayarak müşteri hizmetlerimize direk bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Tosla müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Tosla Şikayet Hattı

Uygulamamızı indirerek ya da resmi internet sitemiz olan https://tosla.com/ adresini kullanarak Toslalı olmanın tüm avantajları ile tanışabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz gibi yaşadığınız sorunlarda ve gerçekleştirmek istediğiniz birçok işlemde müşteri hizmetlerimizden de destek alabilirsiniz. Uygulamamızın avantajları ile alışveriş yapan sizler mutlu, sizi için en iyisini isteyen biz mutlu.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tosla müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tosla şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tosla Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tosla çağrı merkezi numarasına 0850 4770 867 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres: Konaklar Mahallesi Selvili Sokak Sabancı Center Girişi (Kule 2) Apt. No:2/2 Kat:4, 34330 Beşiktaş/İstanbul

Ticaret Ünvanı: Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş

E-posta: tosladestek@tosla.com

Telefon Numarası: 0850 477 0 867

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Tosla iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Tosla sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Tosla iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Tosla iletişim bilgileri, Tosla telefon no, Tosla irtibat tel, Tosla canlı destek, Tosla müşteri temsilcisi, Tosla şikayet hattı, Tosla müşteri hizmetleri numarası, Tosla çağrı merkezi numarası, Tosla iletişim numarası, Tosla çağrı merkezi, Tosla müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap