Teksüt Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teksüt Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teksüt çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Teksüt müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Teksüt şikayet hattına erişebilirsiniz. Teksüt müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Teksüt Çağrı Merkezi Numarası

Beslenme doğadaki tüm canlıların ortak ve en temel gereksinimidir. Bu noktada da sağlıklı bir beslenme için olmazsa olmazlar arasında yer alan tüketilmesi için besinler vardır. Onların en başında sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için süt ve süt ürünlerinin beşikten mezara kadar tüketilmesi gerekir. Nitekim ülkemizde de süt ve süt ürünleri denilince en güvenilir, en kaliteli markaların başında geniş bir ürün gamı ile Teksüt markası geliyor. Gıda mühendislerinin denetiminde firmanın Balıkesir’de yer alan üretim tesisinde birbirinden özel, farklı damak lezzetlerine hitap eden kaliteli süt ve süt ürünleri üretiliyor. Siz de eğer bu markanın çağrı merkezi numarası nedir diye merak ediyor iseniz aşağıda firmaya ulaşabileceğiniz mevcuttur.

Teksüt çağrı merkezi numarası 0 (212) 437 0 337 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Teksüt Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu markanın müşteri hizmetleri numarası 0 (212) 437 0 337 isimli numaradır. Pazar hariç her gün mesai saatleri içinde bu numarayı arayarak ister ürünler ile ilgili, ister başka bir konuda karşınıza çıkan yetkili ile görüşerek fikir alışverişinde bulunabilir, bilgi sahibi olabilirsiniz. Müşteri hizmetleri yetkilileri alanında donanımlı, bilgili, müşteri memnuniyetine önem veren profesyonellerdir. Kafanızda en ufak bir soru işareti kalmadan ürün içeriğinden fiyat bilgisine kadar tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Teksüt müşteri hizmetleri numarası 0 (212) 437 0 337 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Teksüt Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Eğer firmada çalışan tanıdıklarınız var ise, bayilik almak vb. konularda görüşmek istediğiniz konular varsa ve bu durumda direkt bağlanma numarası nedir diye merak ediyor iseniz o zaman yapmanız gereken şey üstte ifade edilen numarayı aramanızdır. Bu numarayı aradıktan sonra görüşmek istediğiniz kişinin dahili numarasını biliyorsanız o numarayı tuşlayabilir, yok eğer bilmiyor iseniz o zaman da santral operatöre bağlandıktan sonra görüşmek istediğiniz kişinin ismini vererek operatörden yardım isteyebilirsiniz.

Teksüt müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0 (212) 437 0 337 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Teksüt Şikayet Hattı

Markanın ürünleri ile ilgili herhangi bir sorununuz şikayetiniz varsa ve bunu ilgili birimler ile görüşmek istiyorsanız o zaman  şikayet hattı  olarak üstte yer alan numarayı arayarak yaşadığınız sorunu, şikayeti karşınızda olan yetkiliye iletebilirsiniz. Firma bu konuda gereken duyarlılığı göstererek yaşadığınız sorunun en kısa zamanda giderilmesini sağlayacaktır. Marka mutlak müşteri memnuniyeti ile hizmet verir.

Teksüt şikayet hattı 0 (212) 437 0 337 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Teksüt müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Teksüt şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Teksüt Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 (212) 437 0 337

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Teksüt çağrı merkezi numarasına 0 (212) 437 0 337 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Teksüt Süt Mamülleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Adres : Kocatepe Mah. Yağ İskelesi Cad. C Blok No: 13 D/7 Mega Center Bayrampaşa – İstanbul | TÜRKİYE
E-Posta : bilgi@teksut.com
Telefon : 0 (212) 437 0 337

Arama Terimleri: Teksüt iletişim bilgileri, Teksüt telefon no, Teksüt irtibat tel, Teksüt canlı destek, Teksüt müşteri temsilcisi, Teksüt şikayet hattı, Teksüt müşteri hizmetleri numarası, Teksüt çağrı merkezi numarası, Teksüt iletişim numarası, Teksüt çağrı merkezi, Teksüt müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap