Filiz Makarna Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Filiz Makarna Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Filiz Makarna çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Filiz Makarna müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Filiz Makarna şikayet hattına erişebilirsiniz. Filiz Makarna müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Filiz Makarna Çağrı Merkezi Numarası

Küçük büyük herkesin severek tükettiği besinlerin başında makarna gelmektedir. Yapılış şeklinde farklılıklar ortaya çıkararak onlarca çeşit değişik lezzetlerde makarnalar yapabilirsiniz. Değişik soslarla onları süsleyerek lezzete görsellikler de katabilirsiniz. Hatta farklı sebzeler ilave ederek bir öğün de elde edebilirsiniz. Çocuklar okul dönüşü, büyükler iş dönüşü bu lezzetli makarnaları afiyetle tüketebilirler. Soframızda önemli bir yere sahip olan makarnalar kaliteli unlardan üretilirse, hijyenik ortamlardan geçerek bize ulaştırılırsa içimiz daha rahat bir şekilde onlarla sofralarımız süsleyebiliriz. Filiz Makarna birçok çeşidi ile bilinmekte ve uzun yılardan beri bu sektörde adını duyurmaktadır. Firma, Filiz Gıda olarak 1974 yılında Bolu’da kurulmuştur. 1994 yılında İtalyan markası olan Barilla ile iş birliği yaparak Brilla Gıda adını almıştır. Köklü bir geçmişe sahip olan firmanın ürünleriyle ilgili görüşmek istek ve dileklerinizi sunmak için çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

Filiz Makarna çağrı merkezi numarası 0216 651 61 62 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Filiz Makarna Müşteri Hizmetleri Numarası

Filiz Makarna çeşitleri oldukça fazladır. Uzun ya da kısa olanlar haricinde çorba için kullanılanları da bulunmaktadır. Uzun olanları farklı soslarla süsleyebilirsiniz. Kısa olanlar burgu, fiyonk, kalem gibi farklı görsellere sahiptir. Çorba için kullanacağınız çeşitlerse arpa, tel, yıldız şehriye ismiyle satılmaktadır. Fırında makarna yapmak isteyenler uzun olan cinsin kalın olanlarını tercih edebilirler. Makarna ile yapılan birçok tarife rastlamaktasınız. Makarnanın salatası, sebzelisi, peynirlisi, yoğurtlusu, ton balıklısı, tavuklusu yapılarak çok çeşitte yemek elde edebilirsiniz. %100 Türk buğdayları ile imal edilen makarnalar farkı tahıllar kullanılarak da üretilmektedir. Tam buğday unu ile yapılanlar özellikle diyet yapanların ya da makarna yiyerek kilo almak istemiyorum diyenlerin tercihidir. Firmanın ürünlerini birçok bakkal, market ve süper marketlerde bulabileceğiniz gibi internet sitesinden de sipariş oluşturabilirsiniz. Firmanın müşteri hizmetleri numarası da bulunmaktadır.

Filiz Makarna müşteri hizmetleri numarası 0216 651 61 62 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Filiz Makarna Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Filiz Makarna ile direkt bağlantı kurmak isteyen kişiler için müşteri hizmetleri oluşturulmuştur. Telefon ile iletişime geçecek olan kişiler 0 216 651 61 62 numaradan, yazılı iletişime geçecek olanlar internet sitesindeki “bize ulaşın” formunu doldurarak istedikleri konu hakkında görüşme sağlayabilirler.

Filiz Makarna müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 651 61 62 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Filiz Makarna Şikayet Hattı

Filiz Makarna ürünlerinden şikayeti olanlar bu durumu müşteri hizmetlerine bildirebilirler. Yapılan şikayetler değerlendirilerek en kısa zamanda çözüm getirilmektedir.

Filiz Makarna şikayet hattı 0216 651 61 62 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Filiz Makarna müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Filiz Makarna şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Filiz Makarna Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 651 61 62

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Filiz Makarna çağrı merkezi numarasına 0216 651 61 62 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Filiz Makarna iletişim bilgileri, Filiz Makarna telefon no, Filiz Makarna irtibat tel, Filiz Makarna canlı destek, Filiz Makarna müşteri temsilcisi, Filiz Makarna şikayet hattı, Filiz Makarna müşteri hizmetleri numarası, Filiz Makarna çağrı merkezi numarası, Filiz Makarna iletişim numarası, Filiz Makarna çağrı merkezi, Filiz Makarna müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap