sanalpazar-cagri-merkezi-iletisim-numarasi

Sanalpazar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sanalpazar çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sanalpazar müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sanalpazar şikayet hattına erişebilirsiniz. Sanalpazar müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sanalpazar.com, 2011 yılında kurulmuş bir e-ticaret sitesidir. Sanalpazar.com, GittiGidiyor ve N11 gibi alışveriş siteleri gibi birçok kullanıcının siteye üye olup ürün satabilmesine olanak tanımaktadır. Güvenli oluşu, işlem kolaylığı ve oldukça büyük bir pazar olması ile Sanalpazar.com, oldukça çok kullanılan bir site olmuştur.

Sanalpazar Çağrı Merkezi Numarası

Satmak istediğiniz ürünü dakikalar içinde yayınlayabileceğiniz Sanal Pazar’da birçok ödeme seçeneği bulunmaktadır. Bu sayede satmak istediğiniz ürünü satarken alıcının taksitle almasını sağlayabilirsiniz. Dükkanlar, toptancılar, çarşılar ve bireysel olarak ürün alıp satabileceğiniz Sanalpazar’da birçok kategori bulunmaktadır.

Sanalpazar çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Sanalpazar Müşteri Hizmetleri Numarası

Sanalpazar.com’a ulaşabileceğiniz 0216’lı bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla ürün alıp satarken yaşadığınız sorunu, ödeme hakkında yaşadığınız sorunu veya sitede bulunan teknik hatadan dolayı yaşadığınız sorunu bildirebilir; yardım isteyebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sanalpazar müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Sanalpazar Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Sanalpazar müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Sanalpazar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 528 10 77

Sanalpazar Şikayet Hattı

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sanalpazar müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sanalpazar şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sanalpazar Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 528 10 77

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sanalpazar çağrı merkezi numarasına 0216 528 10 77 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Sanalpazar iletişim bilgileri, Sanalpazar telefon no, Sanalpazar irtibat tel, Sanalpazar canlı destek, Sanalpazar müşteri temsilcisi, Sanalpazar şikayet hattı, Sanalpazar müşteri hizmetleri numarası, Sanalpazar çağrı merkezi numarası, Sanalpazar iletişim numarası, Sanalpazar çağrı merkezi, Sanalpazar müşteri hizmetleri direk bağlanma

30 Yorum

  1. Bahar beyazay 8 Eylül 2018
  2. Mehmet 8 Şubat 2019

Yorum Yap