Ahbap Derneği Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ahbap Derneği Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ahbap Derneği çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ahbap Derneği müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ahbap Derneği şikayet hattına erişebilirsiniz. Ahbap Derneği müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ahbap Derneği Çağrı Merkezi Numarası

Haluk Levent tarafından 2017 yılında kurulan Ahbap Derneği; sevgiye, dayanışmaya ve paylaşmaya dayalı bir iyilik hareketidir. Ülkemizin 68 ilinde faaliyet göstermektedir. Sürdürülebilir dayanışma, şiddetsiz iletişim, iş birliği ve çevreyi geleceğe güncellemeyi hedefleyerek; insani yardım, burs, tıbbi yardım, özel etkinlikler, eğitimler, kan ve kök hücre kampanyaları, bilim, sanat ve teknoloji alanlarında faaliyetler düzenlemektedir. Dernek; insani yardımlar, sosyal yardım, hayvan hakları, doğal afet koordinasyon gibi alanlarda çalışmalarını durmaksızın sürdürmektedir. Derneğin çağrı merkezi numarası olmayıp https://ahbap.org/iletisim internet adresi üzerinden dernekle iletişim kurulabilir.

Ahbap Derneği çağrı merkezi numarası hey@ahbap.org nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Ahbap Derneği Müşteri Hizmetleri Numarası

Yangın, heyelan, sel, deprem ve kuraklık gibi doğal afetlerde; dernek, anında bu gibi durumların yaşandığı noktalara yetişmeye çabalamaktadır. Bu noktalara, çeşitli yardım unsurları ulaştırılmakta; afet bölgesinin ihtiyaçlarına yönelik ortamlar sağlanmaktadır. Dernek, gereksinim duyan hastalara ya da hasta yakınlarına gerekli tıbbi desteği sağlamak maksadıyla sponsorluk yöntemiyle destekçi bulup ihtiyaç sahibi ile buluşturmaktadır. Dernek, dönemsel ya da düzenli biçimde yılın çeşitli zamanlarında ihtiyaç sahiplerine sosyal yardım gerçekleştirmektedir. Derneğin müşteri hizmetleri numarası bulunmamakta olup https://ahbap.org/iletisim internet adresi üzerinden dernekle irtibata geçilebilir.

Ahbap Derneği müşteri hizmetleri numarası hey@ahbap.org nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Ahbap Derneği Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Dernek, dönemsel ya da düzenli şekilde öğrencilere de yardım elini uzatmakta yani onlara burs sağlamaktadır. Dernek; Anadolu kültür hazinesinin dönüştürücü ve birleştirici birikimini, çağdaş bilgi ve teknolojinin imkanlarıyla geliştirerek geleceğe taşımak üzerine kurulu, paylaşıma, dayanışmaya ve sevgi üzerinden aidiyete dair değer sistemleriyle çalışan bir iş birliği hareketi olarak bilinmektedir. Çeşitli paylaşım ve dayanışma modelleri kapsamında kurulan çalışma grupları, geliştirdikleri projelerle gereksinim duyan vatandaşlara ulaşılmasını sağlamaktadır. Derneğe yönelik herhangi bir numara bulunmayıp direkt bağlantı için https://ahbap.org/iletisim internet adresi kullanılabilir.

Ahbap Derneği müşteri hizmetlerine direk bağlanma hey@ahbap.org nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Ahbap Derneği Şikayet Hattı

Kurumsal anlayışla yönetilen ve ihtiyaç duyulan her noktaya aynı hassasiyetle yaklaşılan dernekte, mağduriyetlerin giderilmesi için tüm imkanlar seferber edilmektedir. Kendini birleştirme hareketi olarak gören dernek, gücünü eşit dayanışma anlayışından alır. Dernek tarafından yürütülen faaliyetlere ilişkin tüm şikayet, soru, görüş ve öneriler yukarıdaki internet adresi üzerinden yetkililere iletilebilir.

Ahbap Derneği şikayet hattı hey@ahbap.org nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ahbap Derneği müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ahbap Derneği şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ahbap Derneği Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

hey@ahbap.org

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ahbap Derneği çağrı merkezi numarasına hey@ahbap.org numaralı e posta adresinden erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Ahbap Derneği iletişim bilgileri, Ahbap Derneği telefon no, Ahbap Derneği irtibat tel, Ahbap Derneği canlı destek, Ahbap Derneği müşteri temsilcisi, Ahbap Derneği şikayet hattı, Ahbap Derneği müşteri hizmetleri numarası, Ahbap Derneği çağrı merkezi numarası, Ahbap Derneği iletişim numarası, Ahbap Derneği çağrı merkezi, Ahbap Derneği müşteri hizmetleri direk bağlanma

36 Yorum

 1. Alev hançer 5 Nisan 2023
 2. Alev 5 Nisan 2023
 3. Zeynep 6 Nisan 2023
 4. Zeynep 6 Nisan 2023
 5. Ceylan 10 Nisan 2023
 6. Arzu 11 Nisan 2023
  • Saniye 16 Nisan 2023
 7. Saniye 16 Nisan 2023
 8. Fulya 8 Mayıs 2023
 9. Fatma 25 Mayıs 2023
 10. Asiye çelik 28 Mayıs 2023
 11. Derya Erden 20 Aralık 2023
 12. Serpil Türkoğlu 10 Ocak 2024
 13. Bahar ipek 1 Mart 2024

Yorum Yap