teknosacell-cagri-merkezi-numarasi

Teknosacell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teknosacell çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Teknosacell müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Teknosacell şikayet hattına erişebilirsiniz. Teknosacell müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sabancı Holding bünyesinde kurulan Teknosa, ülkemizin en büyük ve en çok mağazası bulunan teknoloji marketidir. Ürün çeşitliliği kalitesi ve güler yüzlü personeli ile en gözde şirketlerden birisi haline gelmiştir. 2015 yılına gelindiğinde Teknosa, Avea yani Türk Telekom ile anlaşma gerçekleştirmiş, Avea altyapısını kullanarak Teknosacell adında kendi operatör markasını faaliyete geçirmiştir.

Teknosacell Çağrı Merkezi Numarası

Teknosacell sayesinde Teknosa’da bulunan tüm mobil cihazları taahhütlü olarak taksitle satın alabilirsiniz. Birbirinden özel teklifleri, dolu dolu tarifeleri, ekonominize uygun fiyat politikası ve Türk Telekom kalitesiyle hizmetlerine hızla devam etmektedir.

Teknosacell çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Tarifeleri ile birlikte sunulan anında indirim çekleri sayesinde oldukça avantajlı bir durumdadır. Teknosa’daki geniş ürün yelpazesinde teknolojiye daha uygun fiyata sahip olma şansı olarak verilen çekler oldukça beğenilmektedir.  Teknolojik ürünlere alabileceğiniz geniş mağaza ağı ve mobil operatör ağı ile hizmet veren firma günden güne gelişimine devam etmektedir.

Teknosacell Müşteri Hizmetleri Numarası

2000 yılında 5 mağaza ile faaliyete başlayan şirket her geçen gün büyümesine devam etmiştir. En yaygın mağaza ağı ve online alışveriş platformu olarak hizmet veren firma müşterilerine hizmet sunmaktadır. Konusunda uzman yaklaşık 3000 çalışanı bulunan TeknoSA oldukça beğeni toplamakta ve büyümesine devam etmektedir.

Kısa bir zamanda istikrarlı bir şekilde büyüyerek müşteri kitlesini genişletmiştir. Yaygınlığı, hizmet kalitesi, güvenilirliği, hızı ve ürün çeşitliliği ile müşterilerine en iyi deneyimi sunmaktadır. Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firma her kesimden insana hitap etmektedir. Teknosacell müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Teknosacell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Teknosacell’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla güncel fatura tutarınızı, geçmiş ödenmemiş fatura tutarınızı öğrenebilir, tarifeniz ve taahhüdünüz hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Teknosacell müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Teknosacell Şikayet Hattı

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Teknosacell müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Teknosacell şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Teknosacell Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 222 55 99

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Teknosacell çağrı merkezi numarasına 0850 222 55 99 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Carrefoursa Plaza Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No:67 Blok B 34846 Maltepe İstanbul
Telefon : 0850 222 55 99

Arama Terimleri: Teknosacell iletişim bilgileri, Teknosacell telefon no, Teknosacell irtibat tel, Teknosacell canlı destek, Teknosacell müşteri temsilcisi, Teknosacell şikayet hattı, Teknosacell müşteri hizmetleri numarası, Teknosacell çağrı merkezi numarası, Teknosacell iletişim numarası, Teknosacell çağrı merkezi, Teknosacell müşteri hizmetleri direk bağlanma

40 Yorum

 1. Songül erarslan 20 Şubat 2018
  • Cihan 31 Ağustos 2018
 2. MEHMET DEMİRKOL 26 Şubat 2018
 3. cumali karataş 10 Mart 2018
 4. kadir 14 Mart 2018
 5. Asuman 17 Nisan 2018
 6. Dogan yavuz 31 Mayıs 2018
 7. Oguz efe 26 Haziran 2018
 8. Nurcan 4 Şubat 2021
 9. Hakan Atilla 23 Eylül 2021
 10. YUSUF bostan 7 Şubat 2023

Yorum Yap