Çekmeköy Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çekmeköy Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çekmeköy Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Çekmeköy Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Çekmeköy, 1994’ten beri Ümraniye’ye bağlı belde belediyelerinden biri olarak yerleşkesi mevcuttu. Ancak 22 Mart 2008 tarih ve 26824 mükerrer sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan 5747 Sayılı Kanun ile ilçe vasfına geçiş yaparak değişime başladı. 29 Mart 2009 seçimleriyle de İstanbul’un yeni ilçeleri arasında kendine yer edinmiştir. Çekmeköy ilçe olunca daha önce ilk kademe belediyesi olarak hizmet veren Alemdağ, Taşdelen ve Ömerli’nin bu tüzel kişilikleri de sona erdirilip yeni ilçeye katılarak ilçenin yapısı şekillenmeye başlamış oldu. Böylece Çekmeköy, 17 mahalle ve 4 köyden meydana gelen büyük bir ilçe durumuna geçiş yapmıştır.

Bugünkü Çekmeköy ilçesinin bulunduğu saha en çok göç alan iki şehrin ortasında yer almaktadır. Göç hareketlerinden en fazla etkilenen bir ilçe olarak karşımıza çıkmaktadır. Sanayi faaliyetlerinin gelişmesine paralel olarak, günümüzde bu bölgeye göç hâlâ devam etmekte ve haliyle nüfus artışı da devam etmektedir. Ayrıca bölgeye yapılan askerî tesisler de her türlü medenî ihtiyacın bölgeye getirilmesinde lokomotif vazifesi durumunda bulunup bölgenin kalkınmasına katkı sağlamaktadır.

Çekmeköy Belediyesi Hizmetleri Numarası Şikayet Hattı

Günümüzde sosyal ve iktisadi gelişmeler ile göze çarpan bir ilçe konumundadır. Ayrıca Çekmeköy’ün bazı bölgelerinde tarım, hayvancılık, bağ ve bahçe işleri yapılmakta olup geleneksel köy hayatının izleri hala görülmekte ve bu alanda gelişmeler hala devam etmektedir.

Yerleşim kitlesi büyüdüğü için Çekmeköy Belediyesi müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Çekmeköy Belediyesi ile ilgili sorunlarınız için belediye hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Çekmeköy Belediyesi çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Çekmeköy Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Telefon Numaraları
0216 600 0600
0216 641 6262
0216 641 6267
0216 641 6268
0216 642 2020

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Çekmeköy Belediyesi çağrı merkezi numarasına 0216 600 0600 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

info@cekmekoy.bel.tr e posta adresi olarak sizlere destek olabilmektedir.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Çekmeköy Belediyesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Çekmeköy Belediyesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Çekmeköy Belediyesi iletişim bilgileri, Çekmeköy Belediyesi telefon no, Çekmeköy Belediyesi irtibat tel, Çekmeköy Belediyesi canlı destek, Çekmeköy Belediyesi müşteri temsilcisi, Çekmeköy Belediyesi şikayet hattı, Çekmeköy Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Çekmeköy Belediyesi çağrı merkezi numarası, Çekmeköy Belediyesi iletişim numarası

Yorum Yap