Kızılay Maden Suyu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kızılay Maden Suyu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kızılay Maden Suyu çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kızılay Maden Suyu müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kızılay Maden Suyu şikayet hattına erişebilirsiniz. Kızılay Maden Suyu müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kızılay Maden Suyu Çağrı Merkezi Numarası

Firma, 1926 yılında Mustafa Kemal Atatürk tarafından Kızılay’a bağışlanmıştır. Çeşit çeşit ürünü bulunan bu firmanın satışından elde ettiği gelir, Kızılay sayesinde yardım aracıyla kullanılır. “İyilik İçin” sloganıyla yola çıkan bu firmanın elde ettiği gelirin tamamı insani yardımlar için kullanılır. Bu da firmanın en büyük ve özgün olan özelliklerinden biridir. Firmaların gelirlerinin tamamını yardım amacıyla kullanılması dünyada nadir görülür.

Herkes tarafından bilinen ve oldukça tercih edilen bu firmanın ürünleri hem Türkiye’ye hem de dünyada oldukça beğenilir ve tercih edilir. Bunun en büyük sebeplerinden biri firmanın kurumsal olmasının yanı sıra müşterilerine verdiği önemdir. Müşteri memnuniyetini çoğu firmadan üstün tutan bu firma, kaliteli ürünleriyle de adından çokça bahsettirir.

Yılda 1 milyar küsur şişeleme yapan firmanın 22 ülkeye ihracatı mevcuttur. Dünya genelinde de markaya olan ilgi bu kadar fazla olunca haliyle markanın çağrı merkezi numarası sürekli aranır. Firmanın genel merkezine ulaşmak isterseniz 0212 263 18 85 ve ya 0212 263 18 85 numaralarını arayabilirsiniz. Burada size dahili numara sorulacaktır eğer biliyorsanız bunu tuşlayın, bilmiyorsanız operatöre bağlanmak için verilen numarayı tuşlayın. Bu sayede operatöre kısa sürede bağlanacaksınız.

Firma Kızılay’a aittir. Bu nedenle Kızılay çağrı merkezini arayarak da bu durumları dile getirebilirsiniz. Kızılay çağrı merkezi numarası 186’dır.

Kızılay Maden Suyu çağrı merkezi numarası 0212 263 18 85 / 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kızılay Maden Suyu Müşteri Hizmetleri Numarası

Kızılay Maden Suyu, pek çok bayiyi bünyesinde bulunduran bir kuruluştur. Bayiler genellikle temsilciler ile iletişimde olurlar. Bu sayede firmanın imkanlarından daha kısa sürede yararlanırlar. Bunun yanı sıra çağrı merkezlerinin aranmasıyla pek çok konuda bilgi alınır.

Müşteri hizmetleriyle de ilgilenen bu merkez, müşterinin her türlü geri dönüşlerini değerlendirmekle de görevlidir. Müşterilerinin geri bildirimlerine oldukça önem veren bu kurumsal firma, her türlü öneri, dilek ve şikayete açıktır. İnternet sitesi üzerindeki form doldurularak da marka ile iletişime geçilebilir. Sosyal medya hesapları üzerinden de markanın faaliyetleri takip edilip markayla iletişime geçilebilir. Firma her iletişim mecrasından gelen bildirimlere oldukça hızlı bir şekilde çözüm buluyor.

Kızılay Maden Suyu müşteri hizmetleri numarası 0212 263 18 85 / 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kızılay Maden Suyu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmaya direkt bağlanmak için genel merkez numarasını arayıp daha sonrasında dahili numara tuşlanır. Bu sayede müşteri direkt olarak istediği bölüme bağlanacaktır. Eğer dahili numara bilinmiyorsa kullanıcıyı operatöre bağlayacaklardır. Bu sayede yardım alınması gereken her konuya aynı ilgi gösterilir.

Bayilik işlemleri ile ilgili bilgi almak için bu seçenek tercih edilebilir. Eğer bayilik başvurusu yapılmadıysa öncelikle internet sitesi üzerindeki bayilik formu doldurulur. Bu sayede bayilik alacak kişi ya da kişiler hakkında bilgi edinilir. Uygun görüldüğü takdirde marka kişilerle iletişime geçerek bunu bildirir. Daha sonrasında bu bayiler firmanın temsilcileri ile görüşmelerini gerçekleştirirler.

Bunun dışında firmaya direkt olarak iletilmek istenilen bir mesaj var ise form doldurularak gönderilebilir. Firmada bu formları incelemek için görevlendirilen çalışanlar, formu inceleyerek bu geri bildirimi yapan kişiyle en kısa sürede iletişime geçeceklerdir.

Kızılay Maden Suyu müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 263 18 85 / 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kızılay Maden Suyu Şikayet Hattı

Genel bir şikayet hattı bulunmayan marka hakkındaki şikayetler, 186 ile bildirilebilir. Bunun dışında şikayetler markanın sosyal medya platformlarında mesaj olarak da iletilebilir.

Markanın Web sitesine bakıldığında bir form görülür. Bu form ile de şikayetler bildirilebilir. Her iletişim aracına aynı özeni ve ilgiyi gösteren firma için geri bildirimler oldukça önemlidir. Bu geri bildirimler firma tarafından incelenir ve en kısa zamanda gönderen kişiyle iletişime geçilir. Bu sayede tüm şikayetlere bir çözüm bulunur.

Kızılay Maden Suyu şikayet hattı 0212 263 18 85 / 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kızılay Maden Suyu müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kızılay Maden Suyu şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kızılay Maden Suyu Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 263 18 85 / 86

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kızılay Maden Suyu çağrı merkezi numarasına 0212 263 18 85 / 86 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Kızılay İçecek A.Ş.
Adres : Balabanağa Mah. Büyük Reşitpaşa Cad. No : 12 Fatih / İstanbul
Telefon : 0212 263 18 85 / 86

Arama Terimleri: Kızılay Maden Suyu iletişim bilgileri, Kızılay Maden Suyu telefon no, Kızılay Maden Suyu irtibat tel, Kızılay Maden Suyu canlı destek, Kızılay Maden Suyu müşteri temsilcisi, Kızılay Maden Suyu şikayet hattı, Kızılay Maden Suyu müşteri hizmetleri numarası, Kızılay Maden Suyu çağrı merkezi numarası, Kızılay Maden Suyu iletişim numarası, Kızılay Maden Suyu çağrı merkezi, Kızılay Maden Suyu müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap