airties-cagri-merkezi-numarasi

AirTies Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AirTies çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde AirTies müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden AirTies şikayet hattına erişebilirsiniz. AirTies müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İstanbul merkezli olarak 2004 yılında kurulan AirTies, bir bilişim markasıdır. AirTies genel olarak telekomünikasyon alanında faaliyet göstermektedir. Ülkemizde sektörünün öncü markası haline gelen AirTies, birçok internet servis sağlayıcısı yeni abonelerine AirTies modem vermektedir. Ülkemizde kullanımı oldukça yaygındır. Sadece ülkemizde değil dünya üzerinde toplamda 8 milyonun üzerinde ürün satışı yapmıştır.

AirTies Çağrı Merkezi Numarası

AirTies’in genel olarak ürün grupları şu şekildedir; DSL Modemler, Kablosuz Ağ Genişleticiler, Kablosuz ve Powerline Adaptörler, Set-Top Boxlar, Ethernet Switchler. AirTies geçmiş dönemde ürettiği tüm cihazlar için halen destek vermektedir.

AirTies çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Eve gelen geniş bant servisinin en yüksek hızına ayak uydurmak amacıyla ürünlerini kalite bakımından yüksek tutan bir firmadır. Ayrıca ev genelinde internet ağını kullanılabilir kılmak için üzerinde çalıştıkları birçok arge çalışmaları mevcuttur. Her geçen gün büyümesine devam eden firma teknolojik gelişmeleri takip eden değil bunu sırtlanan firma konumunda olma hedefiyle bütün çalışmalarına ağırlık vererek devam etmektedir.

Müşterilerine sunduğu deneyimler ile en iyi anları yaşatmayı düşünen firma oldukça beğenilmekte ve talep görmektedir.

AirTies Müşteri Hizmetleri Numarası

Tüketicilere en iyi kablosuz ev ağı deneyimini sunma hedefi ile hareket eden bir firmadır. Bu, evin her köşesinde maksimum Wi-Fi hızı ve kapsama alanı amacıyla oluşturulmuş olup insanların hizmetine sunulmuştur. Kusursuz kurulum, yönetim kolaylığı ile ön plana çıkan firma her kesimden insana hitap etmektedir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi AirTies müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Ayrıca evde uygun yer için küçüklük, zariflik ve şıklığa da önem veren firma ürünlerini bu hedefler doğrultusunda oluşturmaktadır. Firmanın ürünleri ile ilgili detaylı bilgiler için AirTies müşteri hizmetleri numarası üzerinden bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

AirTies Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri kitlesi büyüdüğü için AirTies müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

AirTies’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla AirTies ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, ürününüz hakkında teknik destek alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

AirTies Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 222 0 239

AirTies Şikayet Hattı

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen AirTies müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri AirTies şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

AirTies Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 222 0 239

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. AirTies çağrı merkezi numarasına 0850 222 0 239 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: AirTies iletişim bilgileri, AirTies telefon no, AirTies irtibat tel, AirTies canlı destek, AirTies müşteri temsilcisi, AirTies şikayet hattı, AirTies müşteri hizmetleri numarası, AirTies çağrı merkezi numarası, AirTies iletişim numarası, AirTies çağrı merkezi, AirTies müşteri hizmetleri direk bağlanma

3 Yorum

  1. Fikri Deveci 5 Eylül 2019
  2. Muhammet Çömçe 25 Haziran 2021
  3. Cafer Yurtoğlu 22 Nisan 2023

Yorum Yap