Teknosa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teknosa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teknosa çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Teknosa müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Teknosa şikayet hattına erişebilirsiniz. Teknosa müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bir sabancı markası olan Teknosa 2000 yılında hayatımıza girmiş olup günümüzde teknoloji marketlerinin en büyükleri arasında yer almaktadır. Gerek internet üzerinden gerekse mağazalardan yaptığı elektronik ürün satışları ile bilişim severlerin alışverişlerine rehberlik etmektedir.

Teknosa Çağrı Merkezi Numarası

Teknosa teknolojik gelişmeleri takip ederek sürekli yenilikçi arayışlar içinde olan firmadır. Sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışırken müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Teknosa çağrı merkezi numarası 0850 222 55 99 olup dilediğiniz zaman yardım alabilirsiniz.

Teknosa web sitesi üzerinden alış veriş için hesap açabilirsiniz. Hesabınız sayesinde bir çok hizmete daha hızlı ve kısa sürede erişim sağlayabilirsiniz. Siparişlerinizi sepete ekleyerek daha sonraki kısımda ödemeye geçebilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişler gün içinde saat ikiye kadar sisteme girerse genelde aynı gün kargoya çıkmaktadır. Saat ikiyi geçmesi durumunda bir sonraki gün siparişiniz hazırlanarak kargolanmaktadır. Siparişlerinizin kargo durumunu takip edebilir size ne zaman ulaşacağını öğrenebilirsiniz.

Teknosa Müşteri Hizmetleri Numarası

Teknosa müşteri hizmetleri numarası aktif olarak çalışmaktadır. Sizlere en yakın mağaza ile iletişime geçebileceğiniz gibi aşağıda verilen müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden de istediğiniz zaman destek alabilirsiniz.

Satış öncesi ve sonrası destek almak için Teknosa çağrı merkezi merkezi iletişim numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Aynı zamanda görüş ve önerileriniz içinde Teknosa müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezini aradıktan sonra karşınıza çıkacak menüden hangi birimle görüşmek istediğinizi tuşlayarak seçebilirsiniz.

Teknosa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teknosa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teknosa Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Teknosa müşteri hizmetleri direk bağlanma ile iletişime geçebileceğiniz, bilgi alabileceğiniz ve kolaylıklar erişim yapabileceğiniz bir teknosa çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu numara ile her türlü desteğe ihtiyaç duyduğunuzda teknosa iletişim numarasını kolaylıkla kullanabilir ve yetkililerden destek sağlayabilirsiniz.

Teknosa müşteri hizmetleri ağını geliştirerek sizlere en iyi çözümü sunmaya odaklanmış olup bir çok iletişim alternatifi ile müşterilerine hitap etmektedir. Teknolojiyi sunan firma aynı zamanda teknolojik gelişmelere de tepkisiz kalmayıp günümüzde çok büyük öneme sahip olan müşteri destek hizmetlerine de önem vermiştir. Müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden yapacağınız iş ve işlemler için bilgi alabilir aklınıza gelen sorunlara ve yaşadığınız sorunlara kısa yoldan çözüm bulabilirsiniz.

Teknosa Şikayet Hattı

Teknosa ürün iadesi yapabilmeniz için fatura gereklidir. Müşteri hizmetleri iletişim numarasını kullanarak ya da iletişim formunu kullanarak bilgi verebilir ve iade işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Mağazadan alma seçeneğiniz bulunmakta olup ilgili siparişinizi belirlediğiniz mağazadan kolaylıkla alabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Teknosa müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Teknosa şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır. Bu numaradan arayarak Teknosa şikayetlerinizi müşteri temsilcisine aktarabilirsiniz.

Kredi kartınız ile taksitli alış veriş yapabilir kurulum gerektiren ürünler için servis ile iletişime geçebilirsiniz. 14 gün içinde iade işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu süre içinde gönderilen ürünlerde kullanılabilirlik açısından herhangi bir sorun olmaması gereklidir.

Teknosa Müşteri Hizmetleri 7 24

Teknosa müşteri hizmetleri 7 24 sizlere hizmet vermek için beklemektedir. 0850 222 55 99 numaralı Teknosa çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcisiyle görüşme sağlayabilir bu sayede yaşamış olduğunuz sorunları en kısa zamanda çözüme kavuşturabilirsiniz. Teknosa müşteri hizmetleri haftanın her günü saat sabah 08:00 dan akşam 23:00’a kadar hizmet vermektedir. Ondan dolayı bu saatler arasında müşteri hizmetlerini aramanız durumunda rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Teknosa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 55 99

Teknosa Evrensel Müdürlük Adresi
Teknosa Plaza Batman Yol No: 18 Sahrayıcedit, 34734 İstanbul

Ayrıca garanti, iade ve internet üzerinden iletişim için aşağıdaki iletişim formunu doldurarak yetkililer ilet irtibata geçebilirsiniz.

Teknosa Şikayet Hattı İletişim Formu

Teknosa sizlere en iyi çözümü sunmaya çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem verirken sizlere iletişim kurabilmeniz için farklı seçenekler sunmaktadır. İletişim formu üzerinden kısa sürede çözümler sunmaya çalışırken çağrı merkezi numarası üzerinden de bilgi alabileceğinizi unutmayınız.

Teknosa İletişim Formu

Arama Terimleri: teknosa iletişim bilgileri, teknosa telefon no, teknosa irtibat tel, teknosa canlı destek, teknosa müşteri temsilcisi, facebook şikayet hattı, teknosa müşteri hizmetleri, teknosa çağrı merkezi, teknosa çağrı merkezi numarası, teknosa müşteri hizmetleri numarası

19 Yorum

 1. Nurullah 28 Ocak 2017
  • Yönetici 28 Ocak 2017
 2. belgin 7 Temmuz 2017
 3. üzeyir 13 Eylül 2017
 4. idris eyüpoğulları 29 Eylül 2017
  • Yönetici 2 Ekim 2017
 5. hamit hami akdurak 28 Ocak 2018
 6. Recep 28 Mart 2018
 7. magdur 9 Temmuz 2018
 8. xyx 9 Temmuz 2018
 9. Ahmet 4 Nisan 2019
 10. süleyman 29 Mayıs 2019
 11. bahattin 5 Temmuz 2019
 12. Sinan tuba 8 Ağustos 2019
 13. Celal 5 Ekim 2019
 14. serkan 4 Ekim 2021
 15. Aydın Arduç 8 Ağustos 2022
 16. Birgül Karabulut 10 Eylül 2022
 17. Umut 15 Ekim 2022

Yorum Yap