Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı şikayet hattına erişebilirsiniz. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Çağrı Merkezi Numarası

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, güvenli ulaşım ve hızlı erişi felsefesi ile; ulaştırma, haberleşme, denizcilik, uzay ve bilgi teknolojileri alanında 1939 yılından beri hizmet vermekte. Her ne kadar bugünkü adını 2018’de almış olsa da yıllardır yürüttüğü faaliyetler ancak tek bir isimde toplanmıştır. Yeni keşifler, savaşlar, anlaşmalar, teknoloji yani değişen ve dönüşen dünyada her gün yarını düşünmek ve ona göre adım atmak… Tüm bunlar ile yolun devam eden bakanlık yine tüm çalışmalarında, yarına dair attığı adımlarda en iyi hizmeti sunmak ister. Ancak elbette gözden kaçabilecek durumlar da vardır ve böyle bir şey söz konusu olduğunda bakanlığın görevi haberdar olmak ve en kısa zamanda çözüm sunmaktır. Bilinçli vatandaşlar ile daha iyi hizmet için 0312 203 10 00 numaralı hattan direkt santrale bağlanma imkanı sunmaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Müşteri Hizmetleri Numarası

Bakanlığın tüm hizmet ve faaliyetleri hususunda yaşadığınız sorun ve bildirmek istediğiniz önerileriniz için 444 24 07’yi tuşlayarak çağrı merkezine bağlanabilirsiniz. T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’na ait resmi web sitesi üzerinden de iletişim kurup bilgi alabileceğiniz gibi tüm sosyal medya hesapları ve mail yolu ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile ilgili herhangi bir konuda iletişim kurmak için bakanlığa giderek yoğun bir brokrasi ile uğraşmaktansa yukarıda belirtilen çağrı merkezi numarası üzerinden direkt olarak bağlanabilirsiniz. Tüm görüş, şikayet ve önerileri önemseyen bakanlık ile iletişim için sosyal medya hesapları ve resmi web sitesini kullanarak da kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Şikayet Hattı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın hizmet verdiği alanlarla ilgi yaşadığınız tüm sorunlar bakanlık için önem arz etmekte. Kaliteli hizmet için emek veren bakanlık, ancak bilinçli vatandaş ile beraber olduğunda yarınlara umut vaat edebilir. Bu minvalde çalışırken tüm sorunlar için de kolay ulaşılabilmeyi amaçlamaktadır. Bakanlığa bağlı birimler ile ilgi tüm sorunlarda yukarıda da belirtilen numaraları tuşlayarak şikayet hattına kolayca bağlanabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı çağrı merkezi numarasına 444 24 07 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres: Hakkı Turayliç Caddesi No:5 Emek Çankaya / Ankara / TÜRKİYE
Santral Telefon: 0312 203 10 00
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: uab@hs01.kep.tr
Çağrı Merkezi Tel: 444 24 07

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı iletişim bilgileri, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı telefon no, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı irtibat tel, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı canlı destek, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı müşteri temsilcisi, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı şikayet hattı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı müşteri hizmetleri numarası, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı çağrı merkezi numarası, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı iletişim numarası, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı çağrı merkezi, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı müşteri hizmetleri direk bağlanma

2 Yorum

  1. türker vurgun 5 Ağustos 2022
  2. Leyla gurkan 12 Ocak 2023

Yorum Yap