English Time Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

English Time Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

English Time çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde English Time müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Dil okulları olarak hizmet veren eğitim görmek isteyen kişilere en iyi şekilde hitap etmeyi hedefleyen bir kurum olarak karşımıza çıkmaktadır. 1997 yılında kurulan dil okulu Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli dil okulu olma amacı ile çalışmalarına devam etmektedir. Küresel ortamdaki bilgiye ulaşmak isteyen birey ve şirketlerin gelişimine katkı sunmak ve İngilizce eğitimi sunma düşüncesi kurumu oldukça önemli bir konumda tutmaktadır.

Türkiye, İngiltere ve Amerika’daki kurumlarında İngilizce dil eğitimi veren kurum yaklaşık olarak 200 binin üzerinde öğrenciye bu hizmeti sunmuştur. Şuan için yaklaşık olarak 26 bin öğrencisi ile devam eden kurum her geçen gün gelişimine devam ederken eğitimsel olarak kendini sürekli yenileyerek güçlendirmektedir.

English Time Çağrı Merkezi Numarası

31 merkezi noktada eğitimsel hizmetlerine devam etmektedir. Yurtdışında faaliyet gösteren ilk Türk sermayeli dil okulu olma özelliğine sahip olarak çalışmalarına devam eden bir kurumdur. 6 kurluk eğitimi olan kurumun her bir kurs ders süresi ise 120 saat olarak gerçekleşmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için English Time müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen English Time ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi English Time çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

English Time Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 0 165

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. English Time çağrı merkezi numarasına 444 0 165 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren English Time sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi English Time iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: English Time iletişim bilgileri, English Time telefon no, English Time irtibat tel, English Time canlı destek, English Time müşteri temsilcisi, English Time şikayet hattı, English Time müşteri hizmetleri numarası, English Time çağrı merkezi numarası, English Time iletişim numarası

Yorum Yap