Open English Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Open English Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Open English çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Open English müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Open English şikayet hattına erişebilirsiniz. Open English müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Open English Çağrı Merkezi Numarası

Open English, tamamen online dersler eşliğinde İngilizce eğitimi veren bir kurumdur. 7/24 sınırsız canlı dersler ve ana dili İngilizce olan eğitmenlerle birlikte uluslararası sınavlara hazırlıkta yardımcı olmaktadır. İngilizce eğitiminde lider olan marka, 7 gün 24 saat boyunca sınırsız olarak canlı derslere katılım sağlamaya yardımcı olan bir eğitim kurumudur. Bilgisayardan veya firmaya ait uygulamadan her 30 dakikada bir başlayan canlı derslere çevrimiçi olarak katılım sağlanabiliyor. Ana dili İngilizce olan öğretmenler sayesinde pratikler yaparak muhteşem bir telaffuzla İngilizce dilini öğrenme fırsatı sunuyor. TOEFL, TOEIC ve IELTS gibi sınavlara yönelik çalışmalar veriyor. Ayrıca firma her seviye için Avrupa Ortak Dil Kriterleri’ne (CEFR) standartlı belirlenmiş seviyelere göre sertifikalar veriyor.

Kurs hakkında bilgi almak için firmayı, 0216 212 00 16 numaralı çağrı merkezinden arayabilirsiniz. Müşterilerine kibar bir yaklaşımla tüm sorularına yanıt vermektedir. İnternet aracılığıyla müşterilerine istediği her saatte sınırsız canlı dersler ve etkileşimli alıştırmalar sunarak istediği her yerde online İngilizce kursu vermektedir. Müşterilerinin avantajını gözeten firma, İngilizce öğrenme yolculuğunda yalnız hissetmemeleri için kişiye özel danışmanlarla birlikte önce sistemi tanıtıyor, ardından eğitim sürecini WhatsApp kanalından canlı sohbet vererek takibini sağlıyor. Kursu alan kullanıcılar için 7/24 canlı WhatsApp sohbeti sunmaktadır. Buradan istediğiniz her türlü soruyu sorabilir, kısa bir zamanda geri bildirim sağlayabilirsiniz.

Open English çağrı merkezi numarası 0216 212 00 16 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Open English Müşteri Hizmetleri Numarası

Seviyeye özel İngilizce eğitim planı sunan firma, kursu satın alan müşterilerine özel olarak 7/24 WhatsApp canlı desteği sunmaktadır. Henüz satın alma işlemini gerçekleştirmemiş müşterileri içinse her türlü soruya pratik ve detaylı anlatımlarla cevap veren müşteri temsilcilerine ulaşmak için 0216 212 00 16 numaralı telefon hattını arayarak iletişim kurma aracı sunuyor. Kurs hakkında merak edilen detayları, kursu satın aldıktan sonra yaşanan sorunları, istek ve önerileri dikkatli bir şekilde dinleyen firma, çözüm odağı olmaktadır. Satın alma işleminden sonra İngilizce bilgi seviyesini belirlemek için bir sınav düzenliyorlar. Bu sınavın ardından kişiye en uygun seviyeden dil öğrenimini başlatıyorlar.

Genellikle başlangıç seviyesini yani okullarda yıl boyu öğretilen bilgiyi çok kısa bir sürede tamamlayan müşteriler firmadan çok memnun kalmaktadır. Firma, İngilizce kursu sektöründe lider olmasının sebebini akıllı telaffuz uygulaması ve ilerleme takibinden kaynaklı olduğunu söylüyor. Firmanın başarısını sağlayan bu sistemler, ses tanıma teknolojisine sahip telaffuz uygulamasıyla pratikler yaparak hızlı bir şekilde İngilizce diksiyonunu en üst düzey başarıyla sağlıyor. Tüm eğitim süresince, ilerlemeyi takip etmek için WhatsApp desteği veriyor. Müşterilerinin aklında soru işareti kalmaması için 3 günlük ücretsiz demo çalışması sunuyor.

Open English müşteri hizmetleri numarası 0216 212 00 16 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Open English Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmanın en büyük ayrıcalığı; müşterilerinin iş, okul yoğunluğunu düşünerek platformu istenilen yerden giriş yaparak İngilizce öğrenmeye teşvik etmesidir. Kursu daha önce satın almış müşterilerin uluslararası medyada haber olarak kurumlarda gösterdikleri başarı da firmanın en üst düzeyde kaliteli eğitim verdiği anlaşılıyor. Eğitim planını müşterilerinin seçeneğine bırakarak standart plan ve premium plan olmak üzere iki ayrı paket sunuyor. Merak edilen sorular için çağrı merkezi sayesinde müşteri temsilcisine bağlanma imkanını ise hem kursa devam eden müşterilerine hem de henüz satın alma işlemini gerçekleştirmemiş olanlara aynı standartta bilgilendirme yapıyor.

Open English müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 212 00 16 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Open English Şikayet Hattı

Firmanın 8 ayrı seviyesi vardır. Akıcı İngilizce yolculuğunuza, seviye belirleme sınavı sonuçlarınıza göre mevcut yeteneğinize en yakın seviyede başlanabiliyor Her seviye, canlı dersler, yenilikçi uygulamalı alıştırmalar, ortak ifadeler, videolar ve 8 seviyeden oluşmaktadır. Her biri 15 üniteden oluşan 8 dersi tamamladıktan sonra bir sonraki seviyeye geçersiniz. Bu, işlenen konuları öğrenmenin ve İngilizcenizi mükemmelleştirmenin en iyi yoludur. Merak edilen diğer sorular için müşteri temsilcisi numarasına bağlanarak destek alabilirsiniz.

Open English şikayet hattı 0216 212 00 16 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Open English müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Open English şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Open English Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 212 00 16

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Open English çağrı merkezi numarasına 0216 212 00 16 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Telefon : 0216 212 00 16

Arama Terimleri: Open English iletişim bilgileri, Open English telefon no, Open English irtibat tel, Open English canlı destek, Open English müşteri temsilcisi

Yorum Yap