Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü şikayet hattına erişebilirsiniz. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Çağrı Merkezi Numarası

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlı olan Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, taşınmaz mallara ilişkin tüm tescil işlemlerini, tapu sicili hususundaki tüm mevzuat düzenlemelerini gerçekleştirir; taşınmazların hukuki ve teknik durumunu ve bunlara ilişkin güncel bilgileri bünyesinde barındırır. Teknolojinin de bir hayli gelişmesiyle birlikte internetten de yürütülebilen bazı işlemler sayesinde, iş yükünü hafifletmeye çalışan Genel Müdürlüğün yine de hatırı sayılır iş yükü bulunmaktadır. Tapu işleri, vatandaş açısından son derece kafa karıştırıcı ve zihinlerde soru işaretlerine sebep olan konulardır. Bu bakımdan akla takılan soru işaretleri, ALO 181 aranarak giderilebilir.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü çağrı merkezi numarası 181 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Müşteri Hizmetleri Numarası

ALO 181 vasıtasıyla tapu işlemlerine ilişkin randevu alınabilir; tapu ve kadastro alanında kapsamlı bilgi edinilebilir. Görüş, öneri ve talepler yine aynı numara aracılığıyla iletilebilir. Bu sayede, internet imkanına sahip olmayan vatandaşlar da yeterince bilgi sahibi olabilir ve kendilerine ona göre bir yol haritası çizebilirler. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Müşteri Hizmetleri Numarası olarak da adlandırılabilecek bu numara, vatandaşlar açısından son derece yararlı ve zamandan kazandıran bir uygulamadır.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü müşteri hizmetleri numarası 181 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tapu ve kadastroya ilişkin pek çok tereddütlü ve karmaşık konu mevcuttur. Bu tereddütler, mevzuatın herkesçe doğru yorumlanamaması nedeniyle çok da iyi anlaşılmayabilir. Bu bakımdan, vatandaşlar vakit kaybetmeksizin telefonlarına sarılmakta; ALO 181’e direkt bağlanarak takıldıkları mevzuyu danışarak bilgilenmektedir. Burada tereddüt edilen veya karmaşık bulunan konuya ilişkin ilgili birim bağlanılarak net bilgi alınmakta ve böylece sorun tamamıyla çözülmektedir.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü müşteri hizmetlerine direk bağlanma 181 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Şikayet Hattı

Tapu ve kadastroya ilişkin herhangi bir şikayet mevzusu bulunuyorsa bu da yine ALO 181 aracılığıyla ilgililere aktarılabilir ve şikayetin çözümü hakkında somut adımlar atılması istenebilir. Kolay bir iletişim yolu olan ALO 181 sayesinde, vatandaşın şikayeti kolay bir şekilde gerçekleşmekte; bulunduğu yerden talebini rahatlıkla iletebilmektedir. Vatandaşların memnun kalması için düşünülmüş olan bu hat, vatandaşların rahatlıkla yönlendirilebileceği menü sayesinde kolay bir kullanıma sahiptir.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü şikayet hattı 181 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

181

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü çağrı merkezi numarasına 181 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü

Telefon İrtibat İletişim Numarası: 0 312 413 60 00

E- Posta Mail Adresi : bilgiedinme@tkgm.gov.tr

Adres Bilgisi : Dikmen Caddesi No:14 (06100) Bakanlıklar / ANKARA

Arama Terimleri: Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü iletişim bilgileri, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü telefon no, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü irtibat tel, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü canlı destek, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü müşteri temsilcisi, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü şikayet hattı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü müşteri hizmetleri numarası, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü çağrı merkezi numarası, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü iletişim numarası, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü çağrı merkezi, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap