Karayolları Genel Müdürlüğü şikayet hattı, Karayolları Genel Müdürlüğü müşteri hizmetleri numarası, Karayolları Genel Müdürlüğü çağrı merkezi numarası, Karayolları Genel Müdürlüğü iletişim numarası

Karayolları Genel Müdürlüğü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Karayolları Genel Müdürlüğü çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Karayolları Genel Müdürlüğü müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Cumhuriyetin kurulduğu yıllarda ülkemizde 18 bin 350 kilometre olan yola ilaveten 94 köprü vardı. 1948 öncesine kadar kazma ve kürek yani özetle insan gücüne dayalı sistem ile yapılan bu çalışmalar neticesinde 43 bin 743 kilometreye kadar uzamıştır. Bu tarihten itibaren artık makineli yol çalışmaları dönemine geçilmiştir.

En son 1 Ağustos 2019 ölçümlerine göre 68 bin 170 kilometre olan yol ağı ile çalışmalarına aralıksız devam eden bir kurum olarak hizmet vermektedir. Artık otoyolların önemini kazandığı uzun mesafelerin kısalma döneminde olduğu bu dönemde aralıksız çalışmalarına devam eden kurum günden güne güçlenmesine ve en iyi hizmeti sunmasına devam etmektedir.

Karayolları Genel Müdürlüğü Çağrı Merkezi Numarası

KGM 2007 yılında Ulaştırma Bakanlığı’na bağlanmıştır ve daha sonrasında da tarihler 2010 yılını gösterdiğinde düzenlenen kurum özel bütçeli olarak yeniden yapılandırıldı. Sürekli olarak kendini yenileyen ve teknolojik araçları kullanan kurum günümüzde birçok noktaya ulaşım ağını sağlayarak önemli hizmetlerde bulunmuştur.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Karayolları Genel Müdürlüğü müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Karayolları Genel Müdürlüğü olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Karayolları Genel Müdürlüğü ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Karayolları Genel Müdürlüğü çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Karayolları Genel Müdürlüğü Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 449 91 99 (yol danışma)

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Karayolları Genel Müdürlüğü çağrı merkezi numarasına 0312 449 91 99 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

GENEL MÜDÜRLÜK Telefon numarası: 312- 449 90 00 Faks: 312- 449 71 55

YOL DANIŞMA telefon numarası: 0312 449 91 99

​ OGS – HGS DANIŞMA Hattı Telefon Numarası: 0850 460 60 60

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Karayolları Genel Müdürlüğü iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Karayolları Genel Müdürlüğü sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Karayolları Genel Müdürlüğü iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Karayolları Genel Müdürlüğü iletişim bilgileri, Karayolları Genel Müdürlüğü telefon no, Karayolları Genel Müdürlüğü irtibat tel, Karayolları Genel Müdürlüğü canlı destek, Karayolları Genel Müdürlüğü müşteri temsilcisi, Karayolları Genel Müdürlüğü şikayet hattı, Karayolları Genel Müdürlüğü müşteri hizmetleri numarası, Karayolları Genel Müdürlüğü çağrı merkezi numarası, Karayolları Genel Müdürlüğü iletişim numarası

3 Yorum

  1. Nurdan Aydın 9 Aralık 2023
    • Yönetici 9 Aralık 2023
  2. Ahmet küçükşahin 1 Mart 2024

Yorum Yap