Yunus Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yunus Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yunus Market çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Yunus Market müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Yunus Market şikayet hattına erişebilirsiniz. Yunus Market müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yunus Market Çağrı Merkezi Numarası

Marketler zinciri olarak Türkiye’nin birçok şehrinde hizmet veren Yunus Market, bünyesindeki birçok ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Gıdadan, deterjana, et ürünlerinden taze meyve ve sebzeye kadar aradığınız birçok ihtiyacınızı bulabileceğiniz bir adrestir. Üstelik giderek alışveriş yapabileceğiniz gibi; yunusmarket.com.tr adresine giriş yaparak da alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Telefonunuza yüklediğiniz mobil uygulama ile bir tık kadar sizlere yakındır. Verilen siparişler evlerinize kadar getirilmektedir. İsterseniz kredi kartı isterseniz kapıda ödeme imkanlarından da faydalanabileceksiniz. Markete giderek alışveriş yapmaya vakti olmayan kişiler mobil uygulama üzerinden telefon ya da tabletlerinden istedikleri ürünleri sepete ekleyebilir ve kolay alışveriş yapabilirler.

Ücretsiz olarak size gelen ürünlerde isterseniz bahşiş verirsiniz isterseniz vermezsiniz. Günlük gelen meyve ve sebzeler tazeliğini yitirmeden sizlere ulaştırılmaktadır. Çağrı merkezleri de sizlerin her türlü sorununda ve sıkıntısında yanınızdadır.

Yunus Market çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yunus Market Müşteri Hizmetleri Numarası

1989 yılında kurulan firma, Yunus marketler zinciri olarak 1995 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Özellikle kasap ürünleri %100 yerli üretim olup veteriner kontrolünden de geçmiştir. Unlu mamullerde yer alan ekmek, simit, poğaça ve börekler günlük olarak sizlere sunulmaktadır. Ankara, Çorum, Kocaeli, Tokat, Çankırı, Düzce, Sakarya, Yozgat, Sivas, Amasya gibi 25 farklı ilde şubeleri bulunmaktadır. Müşterilerine oldukça önem veren firma onların memnuniyetini de önemseyerek müşteri hizmetlerini oluşturmuştur. 444 0 089 numaralı müşteri hizmetlerini 7/24 arayabilirsiniz. Hiç beklemeden müşteri temsilcisine hemen bağlanmanız mümkündür. Temsilcilerimizle ürünlerimiz hakkında, siparişlerinizle ilgili ya da karşılaştığınız sorunlarla ilgili her konuda görüşebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Yunus Market müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Yunus Market Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yunus Market müşteri hizmetlerine yukarıdaki numaradan direk bağlantı kurabilirsiniz. Sesli yanıt sistemi sizi bekletmez. Yapacağınız görüşmeler kayıt altına alındığı için bütün mağduriyetleriniz müşteri temsilcilerimizle çözümlenecektir. İnternet adresimiz olan www.yunusonline.com giriş yaptığınızda marketimizi ayağınıza getirebileceksiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Yunus Market müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Yunus Market Şikayet Hattı

Yunus Market’ten almış olduğunuz ürünlerle ilgili sıkıntılar, servisimizin gecikmesi ve geç ürün teslim edilmesi problemleriniz ya da farklı fiyatlarla karşılaşmanız gibi olumsuzlukları bizlere bildirebilirsiniz. Yapılan bütün şikayetler tarafımızca giderilecektir. Yıllardan beri müşterilerine devamlı yakın davranan marketimiz onların istek, dilek ve şikayetlerine de oldukça önem vermektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Yunus Market müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Yunus Market şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Yunus Market Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Yunus Market çağrı merkezi numarasına 444 00 89 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres: İstanbul Yolu 24.km Saray Mahallesi Aygersan Kavşağı 1023. Sokak No: 3 Saray/Kazan – ANKARA

Telefon Numarası: 0312 815 47 47

Fax: 0312 815 47 50

Çağrı Merkezi İrtibat Tel: 444 00 89

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Yunus Market iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Yunus Market sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Yunus Market iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Yunus Market iletişim bilgileri, Yunus Market telefon no, Yunus Market irtibat tel, Yunus Market canlı destek, Yunus Market müşteri temsilcisi, Yunus Market şikayet hattı, Yunus Market müşteri hizmetleri numarası, Yunus Market çağrı merkezi numarası, Yunus Market iletişim numarası, Yunus Market çağrı merkezi, Yunus Market müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap