anadolu-efes-cagri-merkezi-numarasi

Anadolu Efes Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anadolu Efes çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Anadolu Efes müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Anadolu Efes şikayet hattına erişebilirsiniz. Anadolu Efes müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Anadolu Efes, 1969 yılında Anadolu Grubu tarafından kurulmuş olan Efes Pilsen ürünlerinin üretimini gerçekleştirdiği şirkettir. Anadolu Efes’in ülkemizde 4 bira fabrikası, 2 malt fabrikası ve 1 şerbetçiotu işleme fabrikası ile hizmetlerini sürdürmektedir. Ayrıca Rusya, Gürcistan, Kazakistan, Ukrayna ve Moldova gibi ülkelerde de üretim tesisleri bulunmaktadır.

Anadolu Efes ürünler dünya üzerinde toplam 80’i aşkın ülkede görülmektedir. Global bir şirket haline gelen Anadolu Efes, ülkemizde de sektöründe öncü konumdadır. Anadolu Efes, Avrupa’nın en büyük 6’ncı dünya’nın ise 12’nci büyük bira markasıdır. Ürün yelpazesinde 18 farklı ürün bulunmaktadır.

Anadolu Efes Çağrı Merkezi Numarası

Alkollü içecek üreticisi olarak Türkiye’de akla gelen ilk firma olan Anadolu Efes 1969 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Firmamız ilk olarak İstanbul ve İzmir’de faaliyete başlamıştır. Sizler firmamız ile ihtiyaç duyduğunuz her an rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızın çağrı merkezine dilediğiniz her an ulaşabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak isteyen, yaşadığı sıkıntıları anlatmak isteyen müşterilerimiz çağrı merkezini diledikleri her an arayabilirler. Çağrı merkezindeki müşteri temsilcilerimiz; sormak istediğiniz her türlü soru ve belirtmek istediğiniz her türlü görüşü dinleyerek size beklediğiniz hizmeti sunmaktadırlar. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu çağrı merkezimizde, sormak istediğiniz her soruya cevap bulabilirsiniz. Anadolu Efes çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Anadolu Efes Müşteri Hizmetleri Numarası

Günümüz dünyasında, müşteri memnuniyeti sadece ürün bazlı olarak kalmamaktadır. Birçok markanın online ve çağrı merkezi şikayet, dilek hattı olduğu gibi firmamız da çağrı merkezine ve online şikayet ve dilek hattına sahiptir. Anadolu Efes olarak 1969 yılından bu yana üstün tuttuğumuz müşteri memnuniyeti değişen dünya koşullarında asla değişmemektedir. Ürünler veya diğer sorunlarınız için istediğiniz zaman 216 586 80 00 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Yapılan görüşmeler müşteri kalitesinin arttırılması nedeniyle kayıt altında tutulmaktadır. Kişisel verileriniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında koruma altındadır. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Anadolu Efes müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Anadolu Efes Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Anadolu Efes olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Aldığınız ürün veya başka bir konu hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz 216 586 80 00 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak hızlı ve güvenli bir şekilde bilgi sahibi olabilir ve sorunlarınızı çözebilirsiniz. İlgili menüler üzerinden istediğiniz bölüme hızlı bir şekilde giderek, sorunlarınızı çözebilirsiniz.  Müşteri hizmetleri üzerinde her türlü sorun ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Anadolu Efes müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Anadolu Efes Şikayet Hattı

Anadolu Efes firması olarak her zaman müşteri memnuniyeti için var gücümüzle çalışmaktayız. Çağrı merkezi numarası dışında; iletisim@tr.anadoluefes.com ile istek, dilek ve şikâyetlerinizi bildirebilirsiniz. Hatta müşteri hizmetleri üzerinden yaşadığınız sorunları bile bu kanallar üzerinden form doldurarak veya mesaj atarak bize ulaştırabilirsiniz. Firmamız her türlü iletişim yoluyla müşterilerin ulaşımını kolaylaştırmayı hedeflemektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Anadolu Efes müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Anadolu Efes şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Anadolu Efes’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Anadolu Efes ürünleri hakkında bilgilerinizi ve görüşlerinizi bildirebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi Anadolu Efes’e kolayca bildirebilirsiniz.

Anadolu Efes Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 33 37

Arama Terimleri: anadolu efes iletişim bilgileri, anadolu efes telefon no, anadolu efes irtibat tel, anadolu efes canlı destek, anadolu efes müşteri temsilcisi, anadolu efes şikayet hattı, anadolu efes müşteri hizmetleri numarası, anadolu efes çağrı merkezi numarası, anadolu efes iletişim numarası, anadolu efes çağrı merkezi, anadolu efes müşteri hizmetleri direk bağlanma

4 Yorum

  1. Burhan Altun 19 Ekim 2017
  2. Ercan sokun 26 Nisan 2018
  3. YUSUF 17 Eylül 2020
  4. süleyman portakal 12 Temmuz 2021

Yorum Yap