Tamer Tanca Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tamer Tanca Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tamer Tanca çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tamer Tanca müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tamer Tanca şikayet hattına erişebilirsiniz. Tamer Tanca müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tamer Tanca Çağrı Merkezi Numarası

Kadın ve erkek ayakkabı, çocuk giyim, çanta, deri giyim ve aksesuar alanında sunmuş olduğu hizmetlerle birlikte dünya markası haline gelen Tamer Tanca, 1950 yılından bu yana sektörde aktif hizmet sunmaya devam ediyor. Kendine has tasarımları ve üst düzey kalitesi ile ön plana çıkan firma, dünyanın en büyük markaları ile işbirliği içerisinde bulunuyor. Firma bu yönüyle marka olarak kendisine bir pozisyon belirlemiş olmaktadır.

Çizgisinden ödün vermeyen ve her daim üst basamaklara tırmanmayı hedefleri arasına koyan bu firma, çağrı merkezi ile tüm müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verir. Müşterilerinin her türlü ihtiyacını giderme konusunda oldukça önemli bir hizmet sunan firma, 0850 800 08 62 çağrı merkezi numarası ile hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında aktif bulunur. Bu numara üzerinden her müşteri, çağrı merkezi ile oldukça kolay bir şekilde iletişim kurabilir.

Tamer Tanca çağrı merkezi numarası 0850 800 08 62 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tamer Tanca Telefon Numarası

Yapmış olduğu her üretimde kadın ruhunun inceliklerini göz ardı etmeyen ve aynı şekilde erkek modasını da ihmal etmeyen bir anlayışla hareket eden firma, markalaşma yolunda güçlü tasarım ekibi ile birlikte hareket eder. Hizmet sunduğu sektörde en uzun soluklu markalardan birisi olan bu firma, müşterileri için en doğru ve en makul fiyat politikasıyla hizmetlerini sunar.

Müşterileri ile ilişkilerini her daim sıcak tutmak isteyen firma, 0850 800 08 62 telefon numarası ile çalışma saatleri içerisinde, her müşterisi açısından ulaşılabilir bir konumda bulunur. Ulaşılabilir olması ile müşterilerden gelebilecek her türlü soru, şikâyet ve önerileri dikkate alan firma, bu özelliği ile önlem alma salahiyetine de sahip olmuş bulunur. Böylece her soru kesin bir cevap bulur, her şikâyet net bir çözüme kavuşur ve her öneri de tüm hatlarıyla dikkate alınır.

Tamer Tanca telefon numarası 0850 800 08 62 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tamer Tanca Müşteri Hizmetleri Numarası

Hakiki derinin gerektiği şekilde işlenmesi yoluyla ayakkabı alanında kalitenin öncüsü olan firma, deri ceket, deri çanta ve deri kemer gibi ürünlerin üretimi konusunda da kendine has bir tarz ve kaliteye sahiptir. Bu anlamda deriyi farklı şekillerde yorumlayan firma bu alanda da özgün tasarımlara imza atarak sektördeki farkını net bir şekilde ortaya koyar.

Elde etmiş olduğu başarıda tesadüflere asla izin vermeyen ve attığı her adımı bilinçli bir şekilde atan bu firma, mağazaları, markaları, ürünleri ve çevrimiçi alışveriş ile ilgili her türlü soruya cevap verebilmesi açısından müşteri hizmetlerini devreye sokar. Çalışma saatleri içerisinde aktif bir şekilde hizmet sunan müşteri hizmetleri numarası 0850 800 08 62 şeklindedir.

Tamer Tanca müşteri hizmetleri numarası 0850 800 08 62 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tamer Tanca Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İnsan hayatında iletişim ne kadar önemli bir konumda yer alıyorsa, bir kimsenin alışveriş yaptığı firma ile arasındaki iletişim de bir o kadar önemli bir konuma sahiptir. İletişimin oldukça çeşitlendiği günümüz dünyasında birçok kimse için en kolay ve en hızlı olan iletişim türü direkt bağlanmadır.

Direkt bağlanma, genel anlamda telefon ile arama yoluyla gerçekleştirilmiş olur. Bu nedenle birçok kullanıcı, mail, mesaj, WhatsApp iletişim hattı, sosyal medya mecraları gibi yollara başvurmaktan çok telefonla arayarak direkt bağlanmayı tercih eder. Çünkü telefon yoluyla direkt olarak bağlanma, kullanıcıya hem birebir iletişim kurma imkânı sağlar hem de kullanıcının oldukça hızlı bir şekilde çözüme ulaşmasını mümkün kılar. Bu gibi sebeplerle yoğun bir şekilde tercih edilen bu iletişim türü, her kullanıcıya daha avantajlı bir duruma sahip olma imkânı sunar.

Tamer Tanca müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 800 08 62 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tamer Tanca Şikayet Hattı

Bir firma, her ne kadar sunmuş olduğu hizmet kalitesini üst düzeylere kadar çıkarmış olsa da kullanıcıların farklı beğeni ve tercihlere sahip olmalarına bağlı olarak bazı problemler ortaya çıkabilir. Problemlerin ortaya çıkma ihtimaline karşı oluşturulan şikâyet hattı, müşterilerden gelen şikâyetleri büyük bir titizlikle dinler. Gelen şikâyetleri hiçbir detayı kaçırmadan kayıt altına alır. Kayıt altına alınan her şikâyetler, vakit kaybetmeksizin ilgili birimlere ulaştırılır. İlgili birimler şikâyet hattından kendilerine iletilen şikâyetleri detaylı bir şekilde inceler ve bu alanda oldukça titiz bir çalışma yürütürler. Yürütülen bu çalışma sonrasında ise gelen şikâyetler bir karara bağlanır. Bu çerçevede ortaya konulan karar mümkün olabilecek en kısa sürede şikâyet sahibine iletilir. Böylelikle şikâyetler giderilmiş ve net bir çözüm üretilmiş olur.

Tamer Tanca şikayet hattı 0850 800 08 62 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tamer Tanca müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tamer Tanca şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tamer Tanca Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 800 08 62

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tamer Tanca çağrı merkezi numarasına 0850 800 08 62 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Tamer Tanca Mağazacılık San. ve Tic. A.Ş.
Adres : Uskumruköy Mah. Kilyos Cad. Villa 1 Apt no:244 A D:1 34450 Sarıyer – İstanbu
Telefon : 0850 800 08 62

Arama Terimleri: Tamer Tanca iletişim bilgileri, Tamer Tanca telefon no, Tamer Tanca irtibat tel, Tamer Tanca canlı destek, Tamer Tanca müşteri temsilcisi

One Response

  1. HASAN SALİH BALTAOĞLU 30 Ekim 2023

Yorum Yap