Pegem Akademi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pegem Akademi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pegem Akademi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Pegem Akademi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Pegem Akademi şikayet hattına erişebilirsiniz. Pegem Akademi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Pegem Akademi Çağrı Merkezi Numarası

Pegemakademi.com Pegem Akademi Yayınları kurumsal ve uygulamalı alanlarında aranan Özgün çalışmaların yer aldığı ve bu çalışmaları üreten yazarların bulunduğu bir topluluk oluşturmuştur. Eğitim alanındaki yeniliklerin ve Çağdaş düşüncelerin yansımaları olarak ortaya çıkan bu yapıtların ülke genelinde yaygınlaşması ve giderek uluslararası düzeye taşınması için siz değerli halkımızın tercihini sağlayacaktır. Bugüne kadar verdiğiniz desteğe ve güvene teşekkür ediyor, çalışmalarımıza ivme katan görüş ve önerilerinizi devamını diliyoruz. Pegem yayınları eğitimde kalite. çağrı merkezi, markamızın ismi ve kalitesi gibi sunduğu çağrı merkezi hizmeti de zengin bir içeriğe, kaliteli servise sahiptir.

Pegem Akademi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Pegem Akademi Müşteri Hizmetleri Numarası

Pegemakademi.com müşteri hizmetlerine çok kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. satis@pegem.net e posta adresinden yada 03124306750 numaradan ulaşabilirsiniz.

Her türlü soru, önerileriniz, şikayetleriniz için bize her türlü platformalar da olduğu gibi ( sosyal medya, facebook, Twitter ) çağrı merkezimizi doğrudan arayarak da ulaşabilirsiniz.  Çağrı merkezimize daha kolay ulaşabilmeniz için, bize arayacağınız her türlü konuyu belirli kategorilere ayırarak hem size zaman kazandırmayı amaçlıyoruz hem size en kısa süre içerisinde talebinizi yanıtlamayı hedefliyoruz. Böyle yaparak firmamızın kalitesini artırmayı aynı zamanda müşterimizin çehresinde bizi aradıktan sonra olumlu bir izlenim bırakmayı vizyon olarak benimsiyoruz. Müşteri hizmetlerimiz siz değerli müşterilerinin devamlı yanındadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Pegem Akademi müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Pegem Akademi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Pegemakademi.com müşteri hizmetlerine direk bağlanmakta mümkündür. Bizi aradığınız vakit, size sunulan sesli arama sistemini atlayarak, doğrudan müşteri temsilcilerimize bağlanmak için, sesli yanıt sistemine müşteri temsilcisine bağlanmak istediğinizi beyan ederek bu hizmete çabuk bir şekilde ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcimize direk bağlanarak talebinizi iletip, istediğiniz hizmete yanıt alabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Pegem Akademi müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Pegem Akademi Şikayet Hattı

Pegem Akademi olarak  eğitimde  kalitenin ve güvenin adresi sloganıyla çıktığımız bu yolda emin adımlarla geleceğe  yatırımınızı yapıyoruz. Sizinde bir soru, öneriniz ya da en önemlisi bir şikayetiniz varsa sizin için oluşturduğumuz Pegemakademi.com şikayet hattı bu ihtiyacınıza cevap vermektedir. Yani satın alıp kullandığınız bir üründe sorun varsa ya da size sunulan hizmetlerimizde aksaklık tespit ettiyseniz, şikayet hattımızı arayarak şikayetinizi beyan edebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Pegem Akademi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Pegem Akademi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Pegem Akademi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 430 67 50

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Pegem Akademi çağrı merkezi numarasına 0312 430 67 50 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Pegem Akademi Merkez
Adres: Karanfil 2 Sokak No: 45 Kızılay ÇANKAYA/ANKARA

Pegem Akademi Genel Merkez
Telefon Numarası: 0 (312) 430 67 50

İletişim Telefonu: 0 (533) 205 52 30

E-posta: ankara@pegemakademi.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Pegem Akademi iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Pegem Akademi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Pegem Akademi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Pegem Akademi iletişim bilgileri, Pegem Akademi telefon no, Pegem Akademi irtibat tel, Pegem Akademi canlı destek, Pegem Akademi müşteri temsilcisi, Pegem Akademi şikayet hattı, Pegem Akademi müşteri hizmetleri numarası, Pegem Akademi çağrı merkezi numarası, Pegem Akademi iletişim numarası, Pegem Akademi çağrı merkezi, Pegem Akademi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap