kemal tanca müşteri hizmetleri iletişim numarası

Kemal Tanca Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Kemal Tanca çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından 0212 677 11 80 Kemal Tanca ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Kemal Tanca Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kemal Tanca, 1950 yılında ilk adımı attığı ayakkabı sektöründe cesur, yenilikçi, şık ve kararlı adımlarla yürümeyi amaç edinmiştir. Türkiye’deki 130 mağazasının tamamı kendisine ait olan Kemal Tanca, ürünlerinin %90’ını yurt içinde üretmektedir %10’luk kısmını ise İtalya, Fransa ve İspanya’dan ithal ederek müşterilerine sunmaktadır.

Mağazalarında erkek ürünlerini Kemal Tanca olarak üretirken, kadın ürünlerini ise Tanca olarak üretmektedir. Bu markalar ayakkabı sektöründe kaliteye imzasını atmayı amaç edinmiştir.

Kemal Tanca İnsan Kaynakları Departmanı; başarının temelinde gücün “İnsan” olduğu bilincinde olarak insana saygı, verimlilik ve dinamik organizasyon yapısıyla korumayı ve geliştirmeyi hedeflemektedir.

Şirketin hedefleri doğrultusunda yetkin ve nitelikli iş gücünü istihdam ettirmek İnsan Kaynakları Departmanın en önemli görevi olarak benimseyen Kemal Tanca, enerjik, çalışkan, iletişimi güçlü, gelişime açık, tutkulu ve yaratıcı yetenekleri bulmayı, değer vermeyi, geliştirmeyi ve yetkinliklerine bağlı konumlandırmayı temel prensipleri olarak görmektedir.

Kemal Tanca Satış Sonrası Destek

Satın aldığınız ürün/ürünler den memnun kalmadıysanız, iade ve değişim koşullarına uygun olması kaydıyla iade edebilirsiniz ve iade tutarını geri ödeme olarak alabilirsiniz.

kemaltanca . com . tr, iade işlemi yapmak istediğinizde size güçlük çıkarmamaktadır, siparişlerinizi gönderirken gösterdiği özeni iade işlemlerinde de göstermektedir, iade talebinizi mümkün olan en kısa sürede doğru biçimde sonuçlandırarak müşterilerine hizmet ederken müşterilerinden de kendisi gibi iyi niyet kurallarına uygun hareket etmesini beklmektedir.

İade ve değişim koşulları nelerdir?

İadenizi cayma hakkı çerçevesinde 14 gün içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ürünlerin kullanılmamış ve giyilmemiş olması gereklidir. Ürünlerin etiketleri üzerinde durmalı ve zarar görmemiş durumda olması önemli bir husustur.

Yukarıdaki koşullara uygun olmayan iadeleriniz kabul edilememektedir.

İade ettiğiniz ürünler Kemal Tanca’ya ulaştığında iade koşullarına uygunluğu incelenerek koşullara uygun ise iade işlemi başlatılmaktadır. Bu işlemin süresi 1 ile 15 iş günü arasında değişebilmektedir.

İade işleminiz onaylandığında iade tutarının geri ödemesi 2 ile 15 iş günü içerisinde ödeme şeklinize göre yapılmaktadır.

Kredi kartıyla ödeme yaptıysanız iade tutarı işlemi gerçekleştirdiğiniz kredi kartına iade edilmek üzere bankanıza bildirilerek süreç işlemektedir.. Kredi kartıyla Taksitli ödeme yaptıysanız bankanız geri ödemeleri taksitli bir şekilde kredi kartı ekstrenize yansıtabilmektedir ve bu durum Kemal Tanca ile ilgili değildir.

Havale veya kapıda nakit yöntemiyle ödeme yaptıysanız iade tutarı hesabınıza banka havalesi yoluyla gönderilmektedir. İade bedelinin gönderileceği banka hesap sahibinin faturanın düzenlendiği kişi olması gereklidir.

Havale veya kapıda nakit yöntemiyle ödeme yaptığınız bir siparişi iade ediyorsanız  Banka ,Hesap Sahibi ve IBAN bilgilerinizi faturanın altındaki iade bölümüne yazarak Kemal Tanca’ya iletmeniz gereklidir. İletmediyseniz geri ödeme  işlemini  gerçekleştirmek için müşteri hizmetleri yetkilisi tarafından e-posta veya telefonla hesap bilgileriniz istenerek süreç işlemektedir.

Kemal Tanca Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 677 11 80

Site Üzerinden Online Yardım Saatleri
Hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında hizmet etmektedir.

Kemal Tanca WhatsApp Numarası
WhatsApp numarası bulunmamaktadır.

Kemal Tanca İletişim Adresi

M.Nesih Özmen Mah. Fatih Cad. No:33 Tanca Plaza Güngören/İstanbul

Arama Terimleri:  Kemal Tanca çağrı merkezi,Kemal Tanca iletişim, Kemal Tanca müşteri hizmetleri, Kemal Tanca müşteri hizmetleri numarası, Kemal Tanca telefon numarası, Kemal Tanca şikayet, Kemal Tanca irtibat tel

3 Yorum

  1. remzi urhan 7 Ağustos 2019
  2. Neyil BALSEVER 19 Ağustos 2019
  3. Gönül Temizkan 2 Kasım 2021

Yorum Yap