r10-cagri-merkezi-numarasi

R10 Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

R10 çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde R10 müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden R10 şikayet hattına erişebilirsiniz. R10 müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

R10, Türkiye’nin en büyük webmaster forumu niteliğini taşıyan bir websitesidir. 2000 yılında kurulan R10’da Türkiye’de internet sektöründe bulunan tüm kişileri kapsayan ve neredeyse tüm internet sektörünün üye olduğu bir internet sitesidir. R10 webmaster forumunda genellikle ticaret ağır basmaktadır. İnsanlar ticaret yapmak, para kazanabilmek için R10 üzerinden satışlar yapmakta, hizmetler vermektedir.

R10 Çağrı Merkezi Numarası

R10, Türkiye’de bulunan hemen hemen tüm webmasterlarca bilinen ve kullanılagelen bir forum sitesidir. Site yıllardır davetiyesiz üyelik kabul etmemekle birlikte, pandemi sürecinin başladığı günlerde kısa süreliğine de olsa davetiyesiz bir şekilde üyelik kabul etti. Site tarafından, bu dönemde evden çalışarak ekonomilerine katkı sağlayanlara destek olabilmek için böyle bir uygulamaya gidildiği ve davetiyesiz üyeliğin bu döneme yönelik geçici bir uygulama olduğu söylendi. Siteye ilişkin bilgi alınmak istenirse herhangi bir çağrı merkezi numarası bulunmamakta olup  rokito@r10.net adresinden gerekli bilgi alınabilir.

R10 çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

R10 webmaster forumuna üye olmaz biraz meşakkatli bir iştir. Davetiye sistemi ile üyelik alımlarına devam eden R10, kimlik numarası kontrolü gibi birçok güvenlik önlemi ile ön plana çıkmaktadır. Birçok kişi R10 davetiye alma, R10 bedava davetiye gibi terimleri internet üzerinden aramaktadır. Ancak bunlara ulaşmak maalesef mümkün değildir.

R10 Müşteri Hizmetleri Numarası

Platform, 2005 yılında Türkiye’de Google servisleri hakkında bilgi verme maksadıyla kurulmuş bir sitedir. 2015 yılında sitenin en büyük hissedarı olan Coşkun Çetin, 2018 yılında diğer hisseleri de satın alma yoluna gitmiştir. Platform sayesinde, internet üzerinde iş yaptırmak isteyen tüm herkes rahatlıkla dilediğini yaptırabilmekte ve amacına daha kolay bir şekilde ulaşmaktadır. Belirli kurallar doğrultusunda yönetilen site, bu kurallar dışına çıkıldığı vakit; üyeleri forumdan uzaklaştırabilme hakkına sahiptir. Platforma yönelik herhangi bir müşteri hizmetleri numarası bulunmazken rokito@r10.net adresine e-posta yoluyla ulaşılarak siteye yönelik herhangi bir konuda iletişime geçilebilir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi R10 müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

R10 Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Platform genel itibarıyla kullanıcı memnuniyetine ve hassasiyetlerine özen göstermektedir. Belirli kurallar çevresinde yönetilen site, tüm herkesin hukukunu kesin ve kati bir surette korumaktadır. Siteye üye olan herkes, bu kuralları ve kendisinden kabul etmesi istenilen hüküm ve metinleri anlamış kabul edilir. Platforma üye olmaya yönelik veyahut da başka bir hususta herhangi bir problem yaşandığı takdirde; rokito@r10.net adresiyle direkt bağlantı kurulup bilgilenilebilir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için R10 müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

R10 Şikayet Hattı

Kullanıcıların taleplerine yönelik tüm hususların kısa sürede hallolduğu platform, etkin geri dönüş politikasıyla pek çok kişinin takdirini kazanmıştır. Kişisel bilgiler ve veriler, ilgili kanun kapsamında site tarafından saklı tutulmakta olup hiçbir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Site, güncel teknolojileri takip eden ve kendini bu doğrultuda yenileyen bir yaklaşımla yönetilmektedir. Siteye ilişkin tüm şikayet, görüş, soru ve öneriler rokito@r10.net adresi üzerinden iletişime geçilip ilgililere ulaştırılabilir.

R10.net’e ulaşabileceğiniz herhangi bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda bulunan iletişim formu bağlantısı aracılığıyla R10’a mesaj gönderebilirsiniz.

R10 İletişim Formu

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen R10 müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri R10 şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

R10 Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

rokito@r10.net

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. R10 çağrı merkezi numarasına rokito@r10.net numaralı e posta adresinden erişebilirsiniz.

İletişim

Ünvan : Rokito Digital LTD
Adres Bilgisi : Serbest Liman ve Bölgesi Posta Kutusu No: 1021 Gazimağusa/KKTC
E-Posta İletişim Adresi : rokito@r10.net
Hukuksal Talepler Hakkında İşlemler : hukuk@r10.net

Arama Terimleri: R10 iletişim bilgileri, R10 telefon no, R10 irtibat tel, R10 canlı destek, R10 müşteri temsilcisi, R10 şikayet hattı, R10 müşteri hizmetleri numarası, R10 çağrı merkezi numarası, R10 iletişim numarası, R10 çağrı merkezi, R10 müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap