Qcy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Qcy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Qcy çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Qcy müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Qcy şikayet hattına erişebilirsiniz. Qcy müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Qcy Çağrı Merkezi Numarası

2009 yılında Çin’de kurulan QCY, Xiaoxia Cai bünyesinde kulaklık ve hoparlör üreten bir markadır. Firma tarafından CSR yonga seti, DSP – CVC dijital gürültü yalıtımı, TWS stereo kablosuz bağlantı vb. gibi teknolojiler üretmektedir. Kaliteli, genç ve şık bluetooth ürünleri üreten firma ayrıca eksiksiz bir bluetooth ekosistemine sahip teknik bir firmadır. Firma 2013 yılında en popüler online alışveriş platformlarından biri olan T-Mall da ilk siber mağazasını açtı ve firma 20 gün içerisinde bluetooth ürünlerinde en yüksek satış hacmine ulaştı. Dünyaya yayılan yetkili distribütörler sayesinde firma, Çin’in en büyük ihracatçılarından biri oldu. Firma henüz Türkiye’deki müşterilerinin ulaşabileceği herhangi bir çağrı merkezine, e-posta adresine ve web sitesine sahip değildir.

Qcy çağrı merkezi numarası cs@qcy.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Qcy Müşteri Hizmetleri Numarası

2020’nin ilk çeyreğinde 4. en büyük bluetooth kulaklık sağlayıcısı olan firma kullandığı teknoloji ve teknik ile oldukça kaliteli ürünler üretmeye devam etmektedir. Bluetooth kulaklık ve hoparlör üreten firma dünya çapında oldukça geniş bir müşteri kitlesi tarafından tercih edilmektedir. Firmanın kablosuz kulaklık ürünleri ülkemizde de sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır. Firma sektörde dünyanın en iyileri arasına girmeyi kısa bir süre içerisinde başarmıştır ve bu başarıyı daha da büyütmeyi amaçlamaktadır.

Qcy müşteri hizmetleri numarası cs@qcy.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Qcy Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

On yılı aşkın süredir alanında profesyonel çalışanları ve 150’den fazla teknik ekipleri ile kaliteli ürünleri üretmekte olan firma dünya çapında hızla büyümeye devam ediyor. Firma Xiaomi ve Oppo da dahil olmak üzere küresel teknoloji devleri ile de iş birliği içerisinde çalışmaktadır. Kısa bir süre içerisinde Çin’in en büyük ihracatçılarından biri olan firma sektördeki başarılarını dünya çapında büyütmek için çeşitli faaliyetler yürütmeye başlamıştır. Firmanın henüz Türkiye’de ulaşılabilecek bir çağrı merkezi bulunmamaktadır.

Qcy müşteri hizmetlerine direk bağlanma cs@qcy.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Qcy Şikayet Hattı

Firma üretmekte olduğu ürünler ile ilgili müşterilerinin yaşadıkları herhangi bir sorunda en hızlı ve en iyi çözümü sunmaktadır. Türkiye’deki müşterilerinin ulaşabileceği herhangi bir telefon numarası ya da iletişim adresine sahip değildir. Bu nedenle şikayetlerinizi veya görüşlerinizi direkt olarak firmaya değil de firmanın ülkemizdeki distribütörlerine iletebilirsiniz.

Qcy şikayet hattı cs@qcy.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Qcy müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Qcy şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Qcy Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

cs@qcy.com

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Qcy çağrı merkezi numarasına cs@qcy.com numaralı e posta adresinden erişebilirsiniz.

İletişim

Satış ve Teknik Destek E Posta İletişim Adres Bilgisi : cs@qcy.com
Pazarlama ve Ortaklıklar İrtibat Mail Adres Bilgisi : info@qcy.com

Arama Terimleri: Qcy iletişim bilgileri, Qcy telefon no, Qcy irtibat tel, Qcy canlı destek, Qcy müşteri temsilcisi, Qcy şikayet hattı, Qcy müşteri hizmetleri numarası, Qcy çağrı merkezi numarası, Qcy iletişim numarası, Qcy çağrı merkezi, Qcy müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap