Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi çalışmalarını özenle sürdürmeye devam ediyor. Halkla bağlantı konusunda özveri ile çalışmalarını sürdüren kurum, halkın istek ve arzularına göre plan programla çalışmalarını sürdürmektedir.  Kahramanmaraş ilimizin daha iyi ve daha parlak geleceğe yürümesi için özenle çalışmalarını sürdüren kuruma, istek ve arzularınızı, sorun ve sıkıntılarınızı iletebileceğiniz çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Kurumun çağrı merkezini arayarak, iletmek istediğiniz konuları dile getirebilirsiniz. Kurumun çağrı merkezi (+90 344) 228 46 00’dır. Bu numara ile çağrı merkezine ulaşabilir ve yetkililer ile görüşebilirsiniz.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası 153 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Kurum özveri ile çalışmalarını sürdürüyor ve halkının daha güzel bir hayat yaşaması için çalışmalarına devam ediyor. Halk ile iletişim konusunda çok dikkatli davranan kurum, geleceğe özenle bakabilecek bir şehir tasarımıyla çalışmalarına devam ediyor. Kurum ile ilgili herhangi bir problem veya sorunlarınızı kurumun müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak dile getirebilirsiniz. Kurumun müşteri hizmetleri numarası (+90 344) 228 46 00’dır. Bu telefon numarası ile kurumun müşteri hizmetleri numarasına bağlanabilir ve konuşmak istediğiniz konuları kuruma iletebilirsiniz.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 153 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yukarıda verilen telefon numaraları ile kurumun yetkili personelleriyle direkt bağlantı kurabilir ve görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kuruma direkt bağlanarak yetkililer ile görüşlerinizi gerçekleştirerek fikirlerinizi dile getirebilirsiniz. Kurumun resmi internet sitesine girerek, diğer telefon numaralarına ve iletişim kanallarına ulaşabilirsiniz. Direkt bağlantı sayesinde kurumla iletişim kurarak, kolaylıkla dile getirmek istediğiniz konuları konuşabilirsiniz. Halkın daha güzel bir yerde yaşaması için çalışmalarını sürdüren kurum, bu konuya hassasiyet ile yaklaşacaktır. Ve sorunlarınızın çözümü için çalışmalara başlanacaktır.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 153 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Şikayet Hattı

Kurumunun şikayet hattına yukarıda verilen telefon numaralarıyla ulaşabilirsiniz. Kurumun şikayet hattına rahatsız olduğunuz konuları bildirebilir ve bu konularda belirli destekler alabilirsiniz. Kurum, kendisine ulaşan şikayetleri göz önüne alarak, çalışmalarını o yönde sürdürmekte ve halkın daha refah seviyeye ulaşması için mücadele etmektedir. Yukarıda verilen telefon numaraları ile kurumla direkt bağlantı kurabilir ve çağrı merkezine, müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Yetkili kişiler ile görüştükten sonra kurum, bu sorunların çözümü için çalışmalarını başlatacaktır.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı 153 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

153

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarasına 153 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres İrtibat : İsmetpaşa Mah. Azerbaycan Bulv. No: 25 Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş
KEP adres bilgisi : kahramanmarasbuyuksehirbelediyesi@hs01.kep.tr
Çağrı Merkezi Numarası : ALO 153
Santral Telefonu : (+90 344) 228 46 00
Faks Hattı :  (+90 344) 221 34 73
Cenaze Hizmetleri Numarası : 188
İtfaiye Numarası : 112
Alo Otobüs İletişim Hattı : 444 68 51 Whatsapp hattı: (0531) 082 0022
Su Arıza İletişim Numarası : 185
Kahramanmaraş Şehirler Arası Otobüs Terminali Numarası : (+90 344) 235 00 99

İlçe Belediyeleri
Onikişubat Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası : 444 70 46
Dulkadiroğlu Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası : 444 9 812
Afşin Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası : 444 9 046
Andırın Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası : 0344 561 20 12
Çağlayancerit Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası : 0344 351 20 54
Ekinözü Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası : 0344 481 20 17
Elbistan Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası : 0344 415 10 04
Göksun Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası : 0344 714 11 93
Pazarcık Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası : 0344 311 43 14
Nurhak Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası : 0344 471 21 11
Türkoğlu Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası : 0344 618 10 05

Arama Terimleri: Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi iletişim bilgileri, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi telefon no, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi irtibat tel, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi canlı destek, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap