Tahsildaroğlu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tahsildaroğlu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tahsildaroğlu çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tahsildaroğlu müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tahsildaroğlu şikayet hattına erişebilirsiniz. Tahsildaroğlu müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tahsildaroğlu Çağrı Merkezi Numarası

Tahsildaroğlu markasının lezzet yolculuğu, bundan 50 yıl kadar önce aile büyüklerinin gıda toptancılığı yapmasıyla başlamıştır. Türkiye’nin çeşitli yörelerine ait peynirin ticaretiyle uğraşmakta olan aile büyükleri, istedikleri kalitede ve lezzette peynir bulmakta zorluk yaşayınca radikal bir karar alarak 1978 yılında sezonluk mandıra işletmeciliği yapmaya başlamış; 1996 yılında da Çanakkale’nin Bayramiç ilçesinde kendi üretim tesislerini kurmuşlardır. Bu yıldan itibaren, aileden sürdüre gelen tariflerle peynir üretimine başlanmıştır. Firmaya ve firmanın ürünlerine ait detaylı bilgi almak için çağrı merkezi numarası olan 0800 211 20 20 aranabilir.

Tahsildaroğlu çağrı merkezi numarası 0800 211 20 20 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tahsildaroğlu Müşteri Hizmetleri Numarası

Her geçen gün artan üretim kapasitesiyle firma, yalnızca Ezine, Bayramiç, Güney Marmara ve Kaz Dağları’nın eteklerinde otlayan koyun, inek ve keçilerin sütlerini toplayarak sadece tuz ve doğal maya kullanıp elde ettiği peynirleri, minimum 9-12 ay bekleterek olgunlaştırmaktadır. Nesillerin sağlıklı bir şekilde gelişmesi için geleneksel üretim yapma ilkesi, hassasiyetle her koşulda korunmaktadır. Firma, sütten başlayıp peynire uzanan lezzet yolculuğunu aynı zamanda bir hijyen, kalite ve sağlık yolculuğu olacak şekilde özenle sürdürmektedir. Firmanın ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için müşteri hizmetleri numarası 0800 211 20 20’den iletişime geçilebilir.

Tahsildaroğlu müşteri hizmetleri numarası 0800 211 20 20 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tahsildaroğlu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Üretim kapasitesi, başlangıçta günlük 6 ton süt iken bugün yaklaşık olarak 400 ton süt işleme düzeyine ulaşmış durumdadır. Bilhassa firmanın Ezine peynirleri, coğrafi işaretlemeye uygun bir biçimde üretilmektedir. Firma, beyaz peynirden kaşar peynire, yöresel olan peynirlerden tereyağına kadar geniş bir ürün skalasıyla tüm Türkiye’ye ve yurt dışına gerçek peynir lezzetini ulaştırmaya çalışmakta; geleneksel peynirin tadını yaşatmaya devam etmektedir. Firmanın ürünlerine özgü sorular, yukarıdaki numaradan direkt bağlanılarak ilgililere yöneltilebilir.

Tahsildaroğlu müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0800 211 20 20 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tahsildaroğlu Şikayet Hattı

Kurumsal hüviyetini hiçbir zaman bozmayan ve kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeyen firma, ürünleri bölgesine has dokusuna zarar vermeden titizlikle üretmektedir. Bu durum, müşterinin aklına herhangi bir soru işareti takılmadan tereddütsüz bir şekilde ürünü satın almasını sağlamaktadır. Firmaya ilişkin tüm şikayet, soru, görüş ve öneriler yukarıda yer alan numaradan yetkililere anında iletilebilir.

Tahsildaroğlu şikayet hattı 0800 211 20 20 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tahsildaroğlu müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tahsildaroğlu şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tahsildaroğlu Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0800 211 20 20

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tahsildaroğlu çağrı merkezi numarasına 0800 211 20 20 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Mega Center C4 Blok No:63/68 Bayrampaşa İSTANBUL

İrtibat Tel No : +90 (212) 640 03 67 pbx

Faks İletişim Hattı : +90 (212) 640 03 72

E-mail Bilgisi : info@tahsildaroglu.com.tr

Arama Terimleri: Tahsildaroğlu iletişim bilgileri, Tahsildaroğlu telefon no, Tahsildaroğlu irtibat tel, Tahsildaroğlu canlı destek, Tahsildaroğlu müşteri temsilcisi, Tahsildaroğlu şikayet hattı, Tahsildaroğlu müşteri hizmetleri numarası, Tahsildaroğlu çağrı merkezi numarası, Tahsildaroğlu iletişim numarası, Tahsildaroğlu çağrı merkezi, Tahsildaroğlu müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap