Remington Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Remington Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Remington çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Remington müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Remington şikayet hattına erişebilirsiniz. Remington müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Remington Çağrı Merkezi Numarası

Temel olarak elektrikli kişisel bakım ürünleri üreten firmamız, Türkiye’de son dönemlerde bu alanda çok tercih edilen firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Ürünlerimizin en önde gelen çeşitleri arasında erkek tıraş malzemeleri birinci sıradadır. Bunun yanı sıra, erkekler için saç kesme makineleri, sakal kesme makineleri, vücut tüyü kesme makineleri, kulak ve burun tüyü kesme makineleri ve erkek yüz temizleme fırçalarını da bünyesinde barındıran bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Başlangıçta sadece erkeklere hitap eden ürünleri barındıran bir firma gibi düşünülse de Remington olarak, kadınlara özel kişisel bakım ürünlerimiz de mevcuttur. Bunlar arasında en popüler olanlar, epilatörlerdir.

Kadınların vücut yapılarına ve cilt tiplerine göre özel olarak üretilen Remington epilasyon cihazları, pürüzsüz ve uzun ömürlü bir bakım için vazgeçilmeziniz olacaktır. Ayrıca özellikle kadınlara hitap eden, saç şekillendiriciler, saç düzleştiriciler, saç kurutma ve fön makineleri, fırçalar, bigudiler ve maşalar gibi geniş ürün yelpazemiz söz konusudur. Firmamız, her türlü eleştiriye açık yapısıyla, sizlerden gelebilecek soru, görüş ve önerileri muhtelif iletişim kanalları vasıtasıyla memnuniyetle karşılamaktadır. Herhangi bir konuda müşteri hizmetlerimizi arayarak iletişime geçebilir, fikirlerinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz.

Remington çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Remington Müşteri Hizmetleri Numarası

Kişisel bakım alanında her geçen gün kalitesine kalite katan öncü bir firma olarak bizimle her türlü görüşünüzü paylaşabilirsiniz. Bu sayede sorunlarınza hızlı bir şekilde çözüm bulabilir, herhangi bir ürün veya hizmet kapsamında bilgi alabilir; memnuniyetinizi veya şikayetinizi rahatlıkla bizlere iletebilirsiniz. Bunun için 0850 215 25 35 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Hizmet kalitesini artırmak için bizimle yapacağınız görüşmeler kaydedilmektedir. Ayrıca şahsi bilgileriniz, ilgili kanun kapsamında koruma altında tutulmaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Remington müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Remington Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Remington müşteri hizmetlerini aradığınız zaman eğer acil bir konuda görüşmek isterseniz, zaman kaybetmeksizin doğrudan müşteri temsilcisine bağlanabilmeniz mümkündür. Böylelikle zamandan tasarruf sağlayarak acil ihtiyaçlarınıza kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Remington müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Remington Şikayet Hattı

Remington şikayet hattı, firmamızdan online veya direkt olarak almış olduğunuz herhangi bir ürün kapsamında, yaşadığınız bir problemi en kısa sürede ilgili birimlerimize iletebilmeniz ve çözüme ulaştırabilmemiz açısından hizmet veren bir hattımızdır. Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için 0850 215 25 35 numaralı telefon vasıtasıyla veya musterihizmetleri@ssh.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Genel müdürlüğümüze ulaşmak isterseniz info.turkiye@eu.spectrumbrands.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. E-posta içeriğine isminizi ve iletişim bilgilerinizi tam olarak yazmanızı rica ederiz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Remington müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Remington şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Remington Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 215 25 35

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Remington çağrı merkezi numarasına 0850 215 25 35 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Çağrı Merkezi Numarası: 0850 215 25 35

E Posta Adresi: musterihizmetleri@ssh.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Remington iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Remington sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Remington iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Remington iletişim bilgileri, Remington telefon no, Remington irtibat tel, Remington canlı destek, Remington müşteri temsilcisi, Remington şikayet hattı, Remington müşteri hizmetleri numarası, Remington çağrı merkezi numarası, Remington iletişim numarası, Remington çağrı merkezi, Remington müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap