LG Mobile müşteri hizmetleri numarası

LG Mobile Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde LG Mobile çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından LG Mobile ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

LG Mobile Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

LG Electronics Mobile daima mutlu ve daha iyi bir yaşam oluşumuna katkı sağlama arzusu ile çalışmaktadır.

LG yenilikçi başlangıç ve sürekli büyüme aracılığı ile teknoloji konusunda geleceğin daha hızlı ve akıllı global bir markası haline gelmeyi amaç edinmiştir.

LG Mobile Electronics, 1958 yılında kurulmuştur. Radyolar , televizyonlar gibi birçok ev aletini üreterek elde ettiği teknolojik deneyim ile gelişmiş bir dijital çağa yol açmış ve bu çağın gelişime hala katkı sağlamaktadır.

LG Mobile Electronics, 21. yüzyılda birçok yeni ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. Yeni teknolojiler uyguladığı mobil cihazlar ve dijital TV’ler ile bir dünya şirketi olma statüsünü güçlendirmek için devam etmeyi amaç edinmiştir.

LG’nin vizyonu geniş market pazarında lider bir firma olmak ancak bunu yaparkende etik yönetime dayalı yeteneğini sürekli geliştirmesi yoluyla başarılı olmayı ilke edinmiştir. LG Temel yönetim felsefesi ile aktif ticaret hedeflerini gerçekleştirme yolunda adım adım ilerlemektedir.
Lg Mobile nin hedefi, yönetim tüzüğünde belirtildiği gibi, “Müşteriler için değer yaratma” yönetim felsefelerini benimsemiş ve yaymaya -“saygıya dayalı bir yönetim” için daha sorumlu ve açık yönetime olanak sağlamaktır. LG, işbirliği içinde kurulan büyük kamu yararına, karşılıklı güven arayan küresel lider şirket olarak gelişimine devam etmektedir ve serbest piyasa ekonomisine saygı duymaktadır. Bu nedenle tüm LG çalışanları dik duran hareketlerle ve etik kurallarına uygun olarak davranmaya söz vermiştir.

LG Electronics, “kuralları kazanmayı bir ilke edinmiştir “. LG Mobile Electronics bireysel başarı ve küresel rekabet gücünü elde etmenin temeli olarak sağlam ve şeffaf yönetim uygulamalarını kabul görmektedir. Global operasyonlar süresince, LG Electronics, yerel yasa ve yönetmeliklere uymaya adil rekabet ve iş kurallarını en yüksek standartlar için desteklemeye söz vererek hizmet etmektedir. Elektronik Uyum Kanunu yasaları için ileri net standartlar getiriyor ve yasal uyumluluğa tüm çalışanların LG Etik Kanunda sağlanan ilkeleri gerçekleştirmek için çabalaması gerektiğinin bilincindedir.

LG Electronics ve LG Mobile, iddialı küresel iş politikası ile dünya pazarlarında aktif bir rol oynamak için çalışmaktadır. LG Electronics dünya çapında 100’den fazla yerel yan kuruluşu kontrol ederek yaklaşık 74.000 yönetici ve çalışana sahip bir firmadır.

LG akıllı bir marka  olarak varlığı sürdürmeyi düşünmektedir.. “Lifes good “ sloganı geleceğe yönelik duruşun büyük bir temsilcisi olmayı amaçlamaktadır. Sembolü olarak, kararlılığı ile kalıcı bir ilişki kurmayı ve müşterilerine en yüksek memnuniyeti sağlamayı temsil etmeyi planlamaktadır.

LG Mobile Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 6 543

Çalışma saatleri : Haftanın her günü 09:00 – 20:00

LG Mobile WhatsApp Numarası
WhatsApp numarası bulunmamaktadır.

LG Mobile İletişim Adresi

Arama Terimleri:  LG Mobile çağrı merkezi,LG Mobile iletişim, LG Mobile müşteri hizmetleri, LG Mobile müşteri hizmetleri numarası, LG Mobile telefon numarası, LG Mobile şikayet, LG Mobile irtibat tel

Yorum Yap