Saat Saat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Saat Saat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Saat Saat çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından Saat Saat ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Saat & Saat Müşteri Hizmetleri Numarası

Saat ve Saat, 1971’den bu yana saat sektöründe ilk günden bugüne kadar gelen başarı ve özverisi ile bilinen bir markadır. Açıldığı zamandan günümüze geçen süre zarfında çeşitli saat markaların pazarlaması ile ilgilenilmiştir. 1994 yılından itibaren dünyaca ünlü markaların saatlerinin Türkiye’deki yetkili temsilciliğinin alınması ile Saat ve Saat firması, saat sektöründe alışıla gelmişten farklı bir yol izleyerek kendi satış zincirini kurmuş ve geliştirdiği dağıtım ağı sayesinde müşterilerine daha iyi ve daha çok memnun kalabilecekleri bir hizmet sunabilmek maksadı ile çeşitli bayiliklerini kurmuştur.

Saat ve Saat’in tecrübeli ve profesyonel satış personelleri, dünya standartlarının üzerinde kaliteye sahip olan tutku ile bağlanılacak ürünleri müşterilerinin beğenisine sunmakta ve gerekli detayları müşterileri ile paylaşmaktadır. Satış süreçlerinde, ayrıcalıklı bir deneyim sunmayı ön planda tutan Saat ve Saat satış sonrası hizmetlerde de teknik servis merkezi ile kusursuz müşteri memnuniyeti yaratmayı ilke edinmiştir. Firmanın portföyünde oldukça tanınmış ve modern markalar bulunmaktadır. Günümüzde Saat ve Saat’in sektör içindeki yerine bakacak olursak, distribütörlüğünü yapmakta olduğu büyük ve kurumsal düzeydeki markalar ile sektörde zirveyi temsil eder hale gelmiştir. Saat ve Saat’in lideri olduğu şirketler grubunda farklı sektörlerden yatırımlar da yer almaktadır. Bunlar arasında turizm, tekstil gibi alanlarda yatırımlar yapıldığı görülmektedir. Yapmış olduğu yatırım alanları dışında 2008 yılından itibaren başlamış ve hala geçerliliğini koruyan online saat satış mağazacılığını da ekleyen Saat ve Saat, kuruluş anından günümüze kaliteden ödün vermeyen firma düzenini, kurumsallık yönünden ele alan bir düşünce yapısı içerisindedir. Saat ve Saat modellerin şeklindeki özgünlük, tasarımsallık, yüksek standart, işlevsellik taşıyan markaların tek yetkili temsilciliğini, tüketici beklenti ve gereksinimlerine göre kendini tazeleyen yapısı, kalite ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen hizmet görüşünün üstüne eklediği çağdaş ve uzman yönetimi ile Türkiye’deki saat sektöründe aranan isim olması kaçınılmazdır. Saat ve Saat, kendi sektöründe kalite ve işçilik açısından kendine düşen payı fazlası ile yerine getirmekte ve sektörün sağlıklı ilerlemesi için yapmış olduğu çalışmalar ile göstermektedir.

Saat Saat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 367 44 74

Saat Saat Mail Adresi
internet@saatvesaat.com

Arama Terimleri: saat saat çağrı merkezi, saat saat iletişim, saat saat müşteri hizmetleri, saat saat telefon numarası, saat saat şikayet hattı, saat saat müşteri hizmetleri numarası, saat saat şikayet

Yorum Yap