CDR Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

CDR Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

CDR Home çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde CDR Home müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden CDR Home şikayet hattına erişebilirsiniz. CDR Home müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

CDR Home Çağrı Merkezi Numarası

Evlerimizde kullandığımız kumaş aksanlı ürünler zamanla deforme olabilmektedir. Lekelenmesi ya da yırtılması da söz konusudur. Özellikle çocuklu aileler açık renkli koltuklara sahipse onların lekelenmesinden çok korkarlar. Devamlı salonu kullanan kişiler de koltuk ya da sandalye kumaşlarının yırtılmasından ve eski gibi görünmesinden şikayetçi olurlar. O yüzden koltuk ve sandalyelerinizde kılıf kullanarak bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Hem de odanızda şık bir görüntü oluşturmak diğer aksesuarlarla uyumlu rengi yakalamak bu kılıflarla mümkündür. Kullanımı kolay olması, yıkanabilir olması da kılıfları tercih etmenizdeki diğer etkenler arasında bulunmaktadır. CDR Home 2015 yılında kurulmuş olan bir firmadır. Ev tekstil ürünleri içerisinde olan koltuk ve sandalye kılıfı üretmektedir. Ev tekstil sektöründe adını da duyurmuştur. Modaya uygun, yeniliklere açık olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Tecrübesi ve deneyimli ekibiyle birlikte yıllardan beri çalışmalarını sürdürmektedir. İstek, dilek ve önerileriniz için çağrı merkezini arayarak görüşme sağlayabilirsiniz.

CDR Home çağrı merkezi numarası 0542 125 34 07 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

CDR Home Müşteri Hizmetleri Numarası

CDR Home, uygun fiyatlarla en iyisini ve en güzelini müşterilerine sunmaktadır. Koltuk kılıfları %100 pamuklu kumaştan üretilmiştir. 3+2+1+1 modele sahip takımlarınız varsa firmanın üretmiş olduğu kılıflara bakarak seçim yapabilirsiniz. Köşe koltuk takımı, berjerli koltuk takımı, kadife, petikare, kolsuz koltuk kılıfları için de inceleme yapabilirsiniz. İstediğiniz renklerde olanlarına sahip olarak evinizin dekorasyonu ile bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Sandalye kılıfı seçenekleri arasında birçok renk her model sandalyeye uyumlu olarak üretilmiştir. Ayrıca uygun fiyatlı ürün seçmek isterseniz seri sonu ürünlerini de inceleyebilirsiniz. Ödemlerinizi kredi kartıyla yapabileceğiniz gibi; kapıda ödeme avantajından da faydalanabilirsiniz. Hatalı ya da sorunlu olduğunu düşündüğünüz ürünlerde değişim hakkına da sahipsiniz. Müşteri hizmetleri ile bağlantıya geçecek olan kişiler canlı destek hattı, whatsapp hattı ve diğer sosyal medya hesapları üzerinden müşteri temsilcileri ile bağlantı kurabilirler.

CDR Home müşteri hizmetleri numarası 0542 125 34 07 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

CDR Home Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

CDR Home ürünleri ile evinizi göz alıcı bir hale getirmeniz mümkündür. Kılıflardan başka modern halılarla da evinizi güzelleştirebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgiler firmanın internet sitesinde mevcuttur. Direkt bağlantı kurmak isteyenler 0542 125 34 07 numara ile iletişime geçebilirler.

CDR Home müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0542 125 34 07 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

CDR Home Şikayet Hattı

CDR Home ürünlerinden şikayetçi olanlar firmayı arayarak ya da sosyal medya hesaplarından bağlantı kurarak şikayetçi olduğu konuları dile getirebilirler. Yapılan şikayetler değerlendirilecek ve giderilecektir.

CDR Home şikayet hattı 0542 125 34 07 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen CDR Home müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri CDR Home şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

CDR Home Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0542 125 34 07

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. CDR Home çağrı merkezi numarasına 0542 125 34 07 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİSİ

E-Posta Adresi : cdrhomeltd@gmail.com
Telefon İrtibat No : +905421253407

Arama Terimleri: CDR Home iletişim bilgileri, CDR Home telefon no, CDR Home irtibat tel, CDR Home canlı destek, CDR Home müşteri temsilcisi, CDR Home şikayet hattı, CDR Home müşteri hizmetleri numarası, CDR Home çağrı merkezi numarası, CDR Home iletişim numarası, CDR Home çağrı merkezi, CDR Home müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap