Estee Lauder iletişim

Estee Lauder Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Estee Lauder çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Estee Lauder müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Estee Lauder şikayet hattına erişebilirsiniz. Estee Lauder müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Merkezi Amerika, New York’ta bulunan şirket 1946 yılında kuruldu. Kurucu Esteé Lauder ve eşi Joseph Lauder firmayı kozmetik sektöründe yeniliklere imza atmak amacıyla kurdular. Kurucusu Esteé Lauder, 1906 yılında New York’ta doğdu. Kendisi Amerikalı bir girişimci ve Güzellik uzmanıydı. Times dergisi tarafından 1998 yılında “20. Yüzyılın En Etkili 20 İş Dahisi” ödülüne layık görüldü. 24 Nisan 2004 yılında 97 yaşında hayata gözlerini yumdu ve mezarı New Jersey’de bulunuyor. Kendisi öldükten sonra şirketler grubunun başına varisi Evelyn Lauder geçti. Esteé Lauder, dünyada kozmetik alanında ve güzellik ürünleri alanında büyük yeniliklere ve büyük öncülüklere imza attı. Esteé Lauder, günümüzde dünyanın en büyük kozmetik ürünleri şirketleri arasında yer alıyor.

Esteé Lauder Şirketler Grubu bünyesinde dünyanın dev kozmetik firmalarını barındırıyor. Bunların başında; Mac, Clinique, Origins, Aveda, Donna Karan, Bumble&Bumble, Jo Malone, Prescriptives, Le Labo gibi ünlü şirketler bulunuyor. 150 ülkede hizmet vermekle birlikte 25’ten fazla markanın farklı portföy ve kategorileriyle hizmet veriyor. Cilt bakımı, Parfüm, Saç bakımı ve güzellik üzerine her alanda hizmet veren Esteé Lauder şirketler grubu yaptığı yeniliklerle uzun yıllardır popülaritesini kaybetmemeyi başardı. Şirketler Grubu’nun başında CEO olarak Fabrizio Freda bulunuyor. Esteé Lauder, başarıya ulaşmasının ardındaki sırrı şu sözle ifade ediyor: “Başarıyı hiç hayal etmedim. Bunun için çalıştım.” Kurucu Esteé Lauder, “her kadın güzel olabilir” misyonuyla Amerika’nın en büyük kozmetik girişimlerinden birisine imza atıyor ve ortaya günümüzde bile etkinliğini kaybetmeyen devamlı büyüyen bu şirketi çıkartıyor. Güzellik ürünlerinin yanında parfüm konusunda da başarılı olan Esteé Lauder iyi bir buruna sahipti ve bunu yaratıcılığıyla birleştirmekten geri kalmadı. Esteé Lauder, günümüzde Türkiye’ de Aydın, Adana, Ankara, Sakarya, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, İstanbul, Isparta, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Mersin, Ordu, Samsun, Tekirdağ, Yalova, Gaziantep olmak üzere 24 farklı şehirde çeşitli mağazalarıyla hizmet veriyor.

Estee Lauder Çağrı Merkezi Numarası

Estee Lauder üstün kaliteye sahip ürünleriyle piyasa liderlerinden olan köklü bir kozmetik firmasıdır. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek ürünlerini bu yönde üretmektedir. Firma bakım ürünlerinden makyaj malzemelerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Cilt ürünlerinde her cilt tipine uygun ürünleri mevcuttur. Firma parfümlerinde en seçkin ve özel kokularla piyasada liderliğini korumaktadır.

Estee Lauder çağrı merkezi numarası 0850 250 17 94 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özellikle kadınların özel ilgisini çeken marka yenilikçi yapısıyla müşterilerini her zaman özel hissettirmektedir. Markanın her tene ve her zevke hitap eden parfümlerini kullanarak kokunuzla akıllarda kalmanız kaçınılmazdır. Firma ürünleri hakkında bilgi edinmek için 0850 250 17 94 çağrı merkezi numarasına yedi gün yirmi dört saat erişim sağlayabilirsiniz.

Estee Lauder Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma 150’den fazla ülkede faaliyette bulunarak geniş bir pazar payına sahiptir. Yenilikçi yapısıyla her zaman ilk tercih edilen kozmetik ürünleri arasında yerini almıştır. Cilt dostu ürünleriyle kullanıcılarına sadece anlık değil ileriye dönük fayda sağlamaktadır. Her cilt tipini tanıyıp ürünlerine bu şekilde yön vererek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Estee Lauder müşteri hizmetleri numarası 0850 250 17 94 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Piyasa araştırmalarında profesyonelce bir yaklaşım sergileyerek yaptığı araştırmaların sonucu olarak üretimini yaptığı ürünler ile her zaman bir numara olmayı başarmıştır. Piyasaya sürdüğü her ürün çeşidiyle kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başarmıştır. Ürünlerine dair tüm bilgilere 0850 250 17 94 müşteri hizmetleri numarasından erişmek mümkün. Alanında uzman personeli sizleri karşılayacak ve gerekli bilgileri edinmenizi sağlayacaktır.

Estee Lauder Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Marka ürünlerinde son teknolojiyi kullanarak her zaman fark yaratmıştır. Rakiplerini ürettiği ürünlerin cilt dostu ve özgün bir yapıya sahip olmasıyla geride bırakmaktadır. Dünya çapında 150’den fazla ülkede hizmet vererek kurulduğu günden itibaren kendini hızla geliştirmeye devam ediyor. Kadın ve erkek bakım ürünleri ve makyaj malzemeleriyle geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Ürünleriyle ilgili tüm soru işaretlerine cevap bulmak için üst başlıklarda yer alan çağrı merkezi numarasından direkt bağlanarak erişim sağlanabilir.

Estee Lauder müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 250 17 94 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Estee Lauder Şikayet Hattı

Sektör lideri olan marka bu liderliğini hiç şüphesiz araştırmacı ve yenilikçi yapısına borçludur. Kullanıcılarının istek ve taleplerini iyi bir analiz ile ortaya koyarak bu yönde gelişim göstermektedir. Bu nedenle müşterilerinin düşüncelerine her zaman gerekli önemi göstermiştir. Sizlerde ürünleri hakkkında istek ve varsa şikâyetlerinizi çağrı merkezi numarası aracılığıyla bildirebilirsiniz.

Estee Lauder’in 850’li müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Bu numaradan arayarak istek, şikayet, öneri ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda size en yakın Estee Lauder mağazasının bilgilerini öğrenmek için yine bu numaradan ulaşabilirsiniz.

Estee Lauder Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 250 17 94

Estee Lauder şikayet hattı 0850 250 17 94 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Estee Lauder müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Estee Lauder şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Estee Lauder Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 250 17 94

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Estee Lauder çağrı merkezi numarasına 0850 250 17 94 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Estee Lauder iletişim bilgileri, Estee Lauder telefon no, Estee Lauder irtibat tel, Estee Lauder canlı destek, Estee Lauder müşteri temsilcisi, Estee Lauder şikayet hattı, Estee Lauder müşteri hizmetleri numarası, Estee Lauder çağrı merkezi numarası, Estee Lauder iletişim numarası, Estee Lauder çağrı merkezi, Estee Lauder müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap