Suwen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Suwen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Suwen çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Suwen müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Suwen şikayet hattına erişebilirsiniz. Suwen müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Suwen Çağrı Merkezi Numarası

Suwen, 2005 yılında İstanbul’da kurulan iç giyim, ev giyimi, çorap, korse, mayo-bikini gibi gruplarla geniş ürün yelpazesine sahip bir firmadır. Suwen yüksek kalite, uygun fiyatlar ve zarif ürünler ile müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca markamız kendi tasarımları ile üretim yapmaktadır. Markamız kaliteye ve zarifliğe önem vermesinin yanında müşteri memnuniyetine de önem vermektedir. Firmamız, müşterilerinin görüş ve önerilerini her zaman dikkate alır. Firmamız müşterileri ile sürekli iletişim halinde olabilmek için çağrı merkezini kurmuştur. Bu birimdeki çalışanlarımız ile 7/24 kesintisiz olarak iletişim kurabilirsiniz.

Suwen çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Suwen Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmamızın mağazalarından kendiniz gidip alışveriş yapabileceğiniz gibi, firmamızın internet sitesinden de kolayca ve dilediğiniz vakitte alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız ürünlerinin kalitesinin arkasında durduğu gibi yaşanan herhangi bir sıkıntıya hemen çözüm bulmaktadır. Mağazalarımızdan ya da internet sitemizden aldığınız ürünlerde herhangi bir sorun çıkması halinde bizimle iletişime geçirebileceğiniz birimlerimiz mevcuttur. Müşteri hizmetleri biriminde çalışan çağrı merkezi çalışanlarımıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çalışanlarımıza her türlü sorununuzu bildirebilir veya dilek ve önerilerde bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetleri birimimize ulaşmak için 0(850) 430 00 50 numaralı telefon hattımızı dilediğiniz vakitte aramanız yeterlidir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Suwen müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Suwen Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Suwen müşterilerinin görüş, istek ve şikayet gibi konulara önem veren bir firmadır. Müşteri hizmetleri birimimizde çağrı merkezi çalışanlarımıza dilediğiniz vakitte bağlanarak görüşmek istediğiniz konu hakkında iletişim kurabilirsiniz. Firmamızla görüşmelerinizde konuşmalar kayıt altına alınır. Ayrıca kişisel verileriniz de koruma altındadır. Müşteri hizmetleri birimimizle iletişim kurduğunuz her konuda hızlı ve doğru bir şekilde çözüm bulunup sizinle tekrar iletişime geçilecektir. Müşteri hizmetleri birimimize direk bağlanmak için yukarıda belirttiğimiz telefon numarasını arayarak belirttiğiniz konuyla ilgili direk olarak ilgili birime aktarılırsınız.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Suwen müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Suwen Şikayet Hattı

Suwen müşterilerinin her türlü şikayet ve sorununda yanında olan bir firmadır. Şikayetlerinizi yukarıda belirtilen 0(850) 430 00 50 numaralı telefon hattımızı arayarak müşteri hizmetleri yetkililerimize iletebilirsiniz. Yaşadığınız her türlü sorun veya şikayetiniz çalışanlarımız tarafından kayıtlanır. Kayıtlanan şikayetleriniz değerlendirilmeye alınarak en hızlı ve doğru bir şekilde çözüme kavuşturularak siz değerli müşterilerimizle tekrar iletişime geçilir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Suwen müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Suwen şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Suwen Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 340 00 50

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Suwen çağrı merkezi numarasına 0850 340 00 50 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres:  Tatlısu Mah. Göksu Cad. No:41/1 Ümraniye / İstanbul

Müşteri Hizmetleri:
Tel: 0(850) 340 00 50
E-mail: destek@suwen.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Suwen iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Suwen sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Suwen iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Suwen iletişim bilgileri, Suwen telefon no, Suwen irtibat tel, Suwen canlı destek, Suwen müşteri temsilcisi, Suwen şikayet hattı, Suwen müşteri hizmetleri numarası, Suwen çağrı merkezi numarası, Suwen iletişim numarası, Suwen çağrı merkezi, Suwen müşteri hizmetleri direk bağlanma

3 Yorum

  1. Ferihan Çaliskan 15 Ekim 2021
  2. nimet aytekin 21 Ekim 2021
  3. Ayşe dalgıç 8 Kasım 2021

Yorum Yap