Güney Akdeniz Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Numarası

Güney Akdeniz Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Numarası

Güney Akdeniz Seyahat çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Güney Akdeniz Seyahat müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

İlk olarak 1974 yılında Antalya şehrinde Akdeniz Seyahat ismi ile kurulmuştur. 2002 yılından itibaren Güney kelimesinin eklenmesiyle şimdiki ismi ile hizmet vermeye başlamıştır. 2002 yılında yeni otobüslerin eklenmesiyle hizmet ağını genişleten firma Hatay şehrine kadar uzanan yolcu taşıma işine başlamıştır. Günümüzde bünyesinde bulunan yaklaşık olarak 95 adet otobüs ile günlük 50 üstünde sefer yapmaktadır.

2007 yılı itibari ile internet üzerinden bilet satışı gerçekleştiren firma bu tarihten 2 yıl sonra ise online destek ile yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemiştir. Hizmet kalitesinden taviz vermeyen firma ek seferler koyarak müşteri talepleri doğrultusunda en iyi şekilde hizmet sunmaktadır.

Güney Akdeniz Seyahat Çağrı Merkezi Numarası

Kurulduğu tarihten itibaren günümüze uzanan yolculuğunda sürekli olarak kendini geliştiren ve yenileyen firma çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Birçok şehre uzanan seyahat alternatifleri ile Antalya’nın ilk ve tek yerli firması olmasını getirdiği mutluluk ile çalışmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Güney Akdeniz Seyahat müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Güney Akdeniz Seyahat ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Güney Akdeniz Seyahat çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Güney Akdeniz Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 333 07 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Güney Akdeniz Seyahat çağrı merkezi numarasına 0850 333 07 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

0850 333 07 00

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Güney Akdeniz Seyahat sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Güney Akdeniz Seyahat iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Güney Akdeniz Seyahat iletişim bilgileri, Güney Akdeniz Seyahat telefon no, Güney Akdeniz Seyahat irtibat tel, Güney Akdeniz Seyahat canlı destek, Güney Akdeniz Seyahat müşteri temsilcisi, Güney Akdeniz Seyahat şikayet hattı, Güney Akdeniz Seyahat müşteri hizmetleri numarası, Güney Akdeniz Seyahat çağrı merkezi numarası, Güney Akdeniz Seyahat iletişim numarası

4 Yorum

  1. Melike 23 Nisan 2022
  2. EMİNE ÇETİNER 9 Ağustos 2022
  3. SEYFİ UYSAL 6 Nisan 2023
  4. Hüseyin 5 Temmuz 2023

Yorum Yap