Süvari Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Süvari Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Süvari Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Süvari 1967 yılında kurulmuştur, 1997 yılından bu yana perakende satış hizmeti vermektedir. Genel olarak Süvari, bir erkek giyim markasıdır. Dünya üzerinde toplamda 9 ülkede 144 mağazası ile faaliyetlerini sürdüren Süvari, kaliteli ürünleri ve güncel modaya uygun tasarımları ile birçok kişinin tercihi olmuş durumdadır.

Erkek giyimine adeta bir devrim yaratan Süvari’de birçok ürün kategorisi bulunmaktadır. Bu kategorileri sıralayacak olursak; gömlek, ceket, damatlık, mont, pantolon, takım elbise, tişört, yelek, ayakkabı, cüzdan, çorap, iç giyim, kemer, kol düğmesi, kravat, papyon, parfüm.

Süvari’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Süvari ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, internet üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerin durumunu öğrenebilir, iade ve değişim hakkında destek alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Süvari Çanta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 360 97 88

Arama Terimleri: süvari çanta iletişim bilgileri, süvari çanta telefon no, süvari çanta irtibat tel, süvari çanta canlı destek, süvari çanta müşteri temsilcisi, süvari çanta şikayet hattı

3 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla