suvari-cagri-merkezi-numarasi

Süvari Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Süvari çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Süvari müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Süvari şikayet hattına erişebilirsiniz. Süvari müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Süvari 1967 yılında kurulmuştur, 1997 yılından bu yana perakende satış hizmeti vermektedir. Genel olarak Süvari, bir erkek giyim markasıdır. Dünya üzerinde toplamda 9 ülkede 144 mağazası ile faaliyetlerini sürdüren Süvari, kaliteli ürünleri ve güncel modaya uygun tasarımları ile birçok kişinin tercihi olmuş durumdadır.

Erkek giyimine adeta bir devrim yaratan Süvari’de birçok ürün kategorisi bulunmaktadır. Bu kategorileri sıralayacak olursak; gömlek, ceket, damatlık, mont, pantolon, takım elbise, tişört, yelek, ayakkabı, cüzdan, çorap, iç giyim, kemer, kol düğmesi, kravat, papyon, parfüm.

Süvari Çağrı Merkezi Numarası

1967 yılında giyim sektörüne ayağını basan firmamız, ilk olarak sektörde hazır giyim toptancısı olarak yer almıştır. Yıllar içerisinde edindiği bilgiler ve tecrübeler ile perakende olarak müşterilerine hizmet sunmaya devam etmiştir. Türkiye üzerinde verdiği hizmetle müşterileri tarafından vazgeçilmez bir mağaza olmuştur. Onlarca mağaza ve yüzlerce çalışan ile ürün hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Yurt içinde verdikleri hizmetlerin yanı sıra Yurt dışında da Türkiye’yi temsil eden önemli markalardan biri olmuştur. 9 ülkede hizmetlerini sürdüren Süvari, uluslararası bir marka olmaktan gurur duymaktadır. Erkeklerin özel ve iş hayatında daima yanında olan bir firma olmuştur. Kıyafetlerde, ayakkabılarda ve aksesuarlarda firmamız kalitesini her zaman ön planda tutarak üretim planı oluşturmuştur. Süvari çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Günümüzün moda eğilimlerine ve teknolojik gelişmelere uygun çalışmalarla müşterilerimiz için ürünlerimizi üretmekteyiz. Ayrıca müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutarak çalışmaktayız. Müşterilerimiz tarafından bizlere iletilecek olan talep ve istekleri doğru bir şekilde analiz edip servislerimizi o yönde geliştirmekteyiz. Bu noktada bizlere ulaşabilmeniz için Çağrı merkezi servisimiz kullanıcılarımız için aktif edilmiştir. 0850 360 97 88 numaralarını tuşlayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Süvari Müşteri Hizmetleri Numarası

Süvari tarafından aldığınız tüm ürünler alanında uzman çalışma ekibi ile üretilip kaliteden asla ödün verilmeden sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Fiziksel ve sanal mağazalarımızdan yaptığınız alışverişlerin sonrasında kafanızda oluşabilecek her türlü soru işaretini giderebilmeniz adına firmamızın müşteri hizmetleri kullanıma açılmıştır. Yukarıda belirttiğimiz numara ile mesai saatleri içerisinde bağlanabilirsiniz. Böylece talep, istek ve soru işaretlerinizi bizlere iletebilir, uygun çözüm yollarını öğrenebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Süvari müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Süvari Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri servisi ile Süvari birçok hizmetini sizlere sunmaktadır. Kargo takibi, ürün sorgulama gibi servislerin yanında müşteri hizmetleri ile birebir temasa geçmeniz mümkündür. Çalışma saatleri içerisinde alanında uzman ve donanımlı çalışma ekibine ulaşabilirsiniz. Yukarıda belirtilen numara ile müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Süvari müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Süvari Şikayet Hattı

Süvari karşılaştığınız tüm sorunları hızlı ve kolay bir şekilde çözüme ulaştırabilmek adına şikayet hattını ortaya çıkarmıştır. Satın alma işlemleri aşamasında veya ürün kullanımı sırasında oluşan problemlerinizi ortadan kaldırmak adına şikayet hattımızın sizlerin hizmetindedir. 0850 360 97 88 numaraları ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Süvari müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Süvari şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Süvari’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Süvari ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, internet üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerin durumunu öğrenebilir, iade ve değişim hakkında destek alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Süvari Çanta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 360 97 88

Arama Terimleri: süvari çanta iletişim bilgileri, süvari çanta telefon no, süvari çanta irtibat tel, süvari çanta canlı destek, süvari çanta müşteri temsilcisi, süvari çanta şikayet hattı, süvari çanta müşteri hizmetleri numarası, süvari çanta çağrı merkezi numarası, süvari çanta iletişim numarası, süvari çanta çağrı merkezi, süvari çanta müşteri hizmetleri direk bağlanma

3 Yorum

  1. Can 8 Ağustos 2017
    • Yönetici 8 Ağustos 2017
  2. ALİ CAN 26 Şubat 2018

Yorum Yap