matmazel-cagri-merkezi-numarasi

Matmazel Çanta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Matmazel Çanta çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Matmazel Çanta müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Matmazel Çanta şikayet hattına erişebilirsiniz. Matmazel Çanta müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Matmazel Çanta, Ankara’da 1991 yılında kurulmuş çanta mağazalar zinciridir. Birçok ünlü markanın ve kendi üretimini yaptığı çanta ve cüzdan modellerini uygun fiyattan satışa sunan Matmazel’in müşteri memnuniyeti oldukça fazladır. Ülkemizin dört bir yanında mağazası bulunan Matmazel Çanta’nın mağazaları şu şekildedir; Ankara, İstanbul Avrupa Yakası, Anadolu Yakası, Konya, Eskişehir, Diyarbakır, Samsun, İzmit, İzmir, Afyon, Antalya, Adana, Şanlıurfa ve Çanakkale.

Matmazel Çanta’da bulunan ürün kategorileri şu şekildedir; El Çantaları, Omuz Çantaları, Çapraz Askılılar, Sırt Çantaları, El Portföyü, Abiyeler, Signature Collection, Leather Collection, cüzdan, kredi kartlık, parfüm, şemsiye, kemer.

Matmazel Çağrı Merkezi Numarası

Tasarım ve estetik görünümü iyi olan ürünler her zaman insanlar tarafından tercih edilmektedir. Bu tercihin nedenleri arasında kendini iyi hissetme ve şık olma ihtiyacı ön plana çıkmaktadır. Aksesuarlar da şık olma olgusu içerisinde oldukça önemli bir yer kaplamaktadır. Aksesuar denildiğinde kadınlarda çantalar erkekler de ise cüzdanlar ilk akla gelen ürünlerdendir. İnsanlar için üzerine giydikleri ürünlerle yanında taşıdıkları cüzdan ve çantaların uyumu oldukça önemlidir. Bu noktada elinizde kaliteli ve şık ürünlerin bulunması kaçınılmazdır. Doğru ve etkili cüzdan ve çantalara sahip olmak, sanıldığının aksine oldukça fark yaratan bir durumdur. Ayakkabınız, montunuz veya takılarınıza uygun ürünleri birleştirmeniz dış görüşünüzde ve itibarınızda oldukça farklı bir durum oluşturacaktır. Matmazel Çanta çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bu tarz aksesuarları edinebileceğiniz birçok marka ve firma sizlerin karşısına çıkmaktadır. Firmamız 1991 yılında Ankara bölgesinde kurularak ticari hayatına başlangıç yapmıştır. Her zaman güncel ve estetik tasarımları ile çağı takip eden bir firma olmuştur. Türkiye üzerinde 35 firması ve sanal mağazası ile müşterilerin daima yanındadır. Çanta, cüzdan, eldiven, parfüm ve valiz ürünlerinde oldukça geniş ve kaliteli ürün skalası ile müşterilerin karşısına çıkmaktadır. Sizlere verdiğimiz hizmetleri her zaman müşterilerimizin memnuniyetine odaklı bir şekilde geliştirip değiştirmekteyiz. Sizlerin taleplerinizi ve isteklerinizi karşılamak adına Çağrı Merkezi servisimizi kullanımınıza sunmaktayız.  444 9 689 numarasını tuşlayarak Çağrı merkezimize bağlanabilirsiniz. Hafta içi her gün 09:00-18:00 arasında müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Matmazel Müşteri Hizmetleri Numarası

Matmazel firması olarak sizlere sağladığımızın ürünleri kalitesi ve sağlamlığına kefiliz. Ürünlerimizi günümüzün moda eğilimlerine ve teknolojik gelişmelerine göre her geçen gün geliştirip değiştirmekteyiz. Bu noktada aldığınız ürünler hakkında iletmek istediğiniz düşüncelerinizi ve taleplerinizi müşteri hizmetlerine bağlanarak bizlere iletebilirsiniz. Yukarıda belirtilen numara ile çalışma saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Matmazel Çanta müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Matmazel Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ürün deneyimleriniz veya internet üzerinden satın alma aşamalarında karşılaştığınız sorunları müşteri hizmetlerine direk bağlanarak bizlere iletirseniz sizlere kolay ve hızlı bir şekilde yardımcı olabilmekteyiz. Mesai saatleri içerisinde belirttiğimiz numaralardan müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Matmazel Çanta müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Matmazel Şikayet Hattı

Firmamız ve ürünlerimiz hakkında oluşan şikayetlerinizi firmamızın müşterileri için açtığı şikayet hattına iletebilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz numaralar ile bizlere bağlanabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Matmazel Çanta müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Matmazel Çanta şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Matmazel Çanta’nın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla vermiş olduğunuz sipariş hakkında detaylı bilgi alabilir, iade ve değişim hakkında destek alabilir, ürünler hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Matmazel Çanta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 96 89

Arama Terimleri: matmazel çanta iletişim bilgileri, matmazel çanta telefon no, matmazel çanta irtibat tel, matmazel çanta canlı destek, matmazel çanta müşteri temsilcisi, matmazel çanta şikayet hattı, matmazel çanta müşteri hizmetleri numarası, matmazel çanta çağrı merkezi numarası, matmazel çanta iletişim numarası, matmazel çanta çağrı merkezi, matmazel çanta müşteri hizmetleri direk bağlanma

11 Yorum

 1. Kader 16 Temmuz 2017
  • Yönetici 20 Temmuz 2017
 2. fikret Tufan 25 Temmuz 2017
  • Yönetici 30 Temmuz 2017
 3. Can 13 Eylül 2017
  • Yönetici 14 Eylül 2017
 4. çiğdem 13 Eylül 2017
  • Yönetici 14 Eylül 2017
 5. GÜLTAZE AKSOYOĞLU 29 Eylül 2017
  • Yönetici 29 Eylül 2017
 6. sevgi karagöz 1 Kasım 2021

Yorum Yap