Peyman Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Peyman Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Peyman çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Peyman müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Peyman şikayet hattına erişebilirsiniz. Peyman müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Peyman Çağrı Merkezi Numarası

Kuruyemiş çeşitleri herkes tarafından sevilerek tüketilmektedir. Vitamin değeri oldukça yüksek olan kuruyemişleri tüketmek de sağlığımız için oldukça faydalıdır. Onların taze ve lezzetli olması da önemli bir faktördür. Peyman, 1995 yılında kurulmuş olan büyük bir tesise sahiptir. Sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde ürünlerine rastlamak mümkündür. Birçok ödüllere sahip olan firma birbirinden güzel lezzetleri kişilere sunmaktadır. Bahçeden, Çitliyo, Dorleo ve Nutzz gibi markaları da tüketicilerinin beğenisine sunmuştur. Çiğ ve kavrulmuş kuruyemişler, kuru meyveler farklı ambalajlarda ve hijyenik olarak paketlenmiştir. Besin değerleri ve içinde vitaminler de belirtilerek tüketiciler bilinçlendirilmiştir. Son teknolojilere sahip olan yeni fabrikasını da 2018 yılında Eskişehir’de açmıştır. Binlerce kapalı ve açık alanı bulunan fabrika üretimlerine devam etmektedir. Firma ile ilgili ayrıntılı bilgi almak, istek, dilek ve önerilerinizi bildirmek için çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

Peyman çağrı merkezi numarası 0850 290 30 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Peyman Müşteri Hizmetleri Numarası

Peyman ISO 9001, BRC, IFS, FDA, Leed, Smeta, ISO 22000, TSE, Turquality, Helal, Gluten Free ve TSE Covid-19 Güvenli Üretim belgelerine sahiptir. Kuruyemiş sektöründe adını duyurmuş bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Ürünler 50’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Türkiye’de de birçok market ve süper marketlerde kuruyemiş çeşitlerine rastlayabilir ve istediklerinizi satın alabilirsiniz. En iyi ve en doğru hammadde seçimiyle sağlıklı ve güvenilir üretimler yapmak firmanın çalışma prensipleri arasında bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri ile görüşme yapmak isteyen kişiler 0850 290 30 70 numaradan müşteri temsilcisiyle görüşebilirler. Her zaman daha iyisini müşterilerine sunmak için hareket eden firmayı arayarak istek ve dileklerinizi bildirebilirsiniz.

Peyman müşteri hizmetleri numarası 0850 290 30 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Peyman Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Peyman ile direkt bağlantı kurmak isteyen kişiler müşteri hizmetlerini arayabilecekleri gibi sosyal medya hesapları üzerinden de ulaşım sağlayabilirler. Mail göndermek isteyen kişiler tuketicihatti@peyman.com.tr adresine mail gönderebilirler. Genel Müdürlük ile görüşme yapmak isteyenler 0 216 420 03 70 numarasını arayabilirler. Ayrıca peyman@peyman.com.tr mail adresini de kullanabilirsiniz.

Peyman müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 290 30 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Peyman Şikayet Hattı

Her damak tadına uygun olan kuruyemişler oldukça fazla çeşitte Peyman tarafından üretilmektedir. Ürünlerle ilgili sıkıntılar, ambalajlarla ilgili sorunlar ya da farklı konularda şikayetleri olanlar müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayarak durumu bildirebilirler. Yapılan bütün şikayetler değerlendirilecek ve giderilecektir.

Peyman şikayet hattı 0850 290 30 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Peyman müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Peyman şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Peyman Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 290 30 70

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Peyman çağrı merkezi numarasına 0850 290 30 70 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim
E-Posta : tuketicihatti@peyman.com.tr
Telefon : 0850 290 30 70

Arama Terimleri: Peyman iletişim bilgileri, Peyman telefon no, Peyman irtibat tel, Peyman canlı destek, Peyman müşteri temsilcisi, Peyman şikayet hattı, Peyman müşteri hizmetleri numarası, Peyman çağrı merkezi numarası, Peyman iletişim numarası, Peyman çağrı merkezi, Peyman müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap