Lumberjack şikayet hattı, Lumberjack müşteri hizmetleri numarası, Lumberjack çağrı merkezi numarası, Lumberjack iletişim numarası

Lumberjack Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lumberjack çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Lumberjack müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

2012 yılından önce İtalya’da üretilen ve köklü markalarından biri olan firma bu tarihten sonra Ziylan Grup tarafından alınarak Türk firması haline gelmiştir. Her yıl milyonlarca ürün satan ve kalitesi ile herkesin yakından bilgi firma gelişimine devam etmiştir. Özellikle ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren firma geniş ürün yelpaze ile hizmetini sürdürmektedir.

Stil sahibi olanların aynı zamanda da rahatlığına önem veren kişilerin sıklıkla tercih ettiği marka kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Üretim aşamasından satışa aşamasına kadar geçen sürede müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan firma bunun yanında da kullanışlılık, estetik ve kaliteden taviz vermemektedir. Tişört, sweatshirt, erkek eşofman modelleri ilde kalitenin ve şıklığın kapılarını aralayan firma sadece ayakkabı sektöründe değil bu alanlarda da faaliyet göstermektedir.

Lumberjack Çağrı Merkezi Numarası

Kadın, erkek ve çocuklarda binlerce ürün ile müşterilerine hitap eden firma ürünlerine özellikle flo mağazalarında ulaşabilirsiniz. Grup olarak polaris, flo ve lumberjack markalarını bünyesinde bulunduran firma her geçen gün ağını genişletirken müşteri odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Lumberjack müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Lumberjack olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Lumberjack ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Lumberjack çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Lumberjack Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 290 3 356

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Lumberjack çağrı merkezi numarasına 0850 290 3 356 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Flo Müşteri Hizmetleri Birimi : 0850 290 3 356

Adres İletişi ve İrtibat : Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. No:24, Bağcılar / İSTANBUL
E – Posta İletişim Adresi : mh@lumberjack.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Lumberjack iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Lumberjack sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Lumberjack iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Lumberjack iletişim bilgileri, Lumberjack telefon no, Lumberjack irtibat tel, Lumberjack canlı destek, Lumberjack müşteri temsilcisi, Lumberjack şikayet hattı, Lumberjack müşteri hizmetleri numarası, Lumberjack çağrı merkezi numarası, Lumberjack iletişim numarası

One Response

  1. hasan helvacı 17 Temmuz 2021

Yorum Yap