Doğan Çanta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Doğan Çanta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doğan Çanta çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Doğan Çanta müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1991 yılında küçük bir çanta mağazası ile sektöre giriş yaptılar. Mağazacılık hayatına yenilikler katma amacıyla yola çıkmıştır. Mağazacılık basamaklarını hızlı adımlarla çıkarak zirveyi elde etme hedefiyle çalışmalarına devam etmiştir.

Kısa bir zaman içinde perakende mağazacılık alanında yaptığı yenilikler ile gündeme gelen bir firmadır. Müşterilerine sunduğu ürün yelpazesi sürekli genişlemiştir. Ayrıca ürünlerin vazgeçilmez modelleri ve bir çok seçkin markaları ile oldukça geniş bir ürün çeşitliliği ile hizmetine devam etmektedir.

Üniversite gençliğinden gelen yoğun istekleri dikkate alan firma KAMPÜS şubesini açarak bu alanda kendini geliştirmiştir. Farklı bölge ve illerden gelen istekleri de önemseyerek imalat sektörüne yönelmiş olup bu alanda farklı çalışmalar ile kendini sürekli genişletmiş ve yenilemiştir. Ayrıca kendi bünyesinde oluşturduğu farklı markalarını müşterilerin beğenisine sunmuştur.

Doğan Çanta Müşteri Hizmetleri Numarası

DGN, Avtivia, Taraftarya ve Merazdo gibi markalar ile karşımıza çıkan firma oldukça talep görmektedir. Özenle seçilmiş materyalleri kullanan bir firmadır. Bunun yanında kaliteli aksesuarları titiz bir işçilikle birleştirerek kendini oldukça başarılı bir konuma getirmiştir. Bugünkü trend modellerini yurt içi ve yurt dışında üretimini gerçekleştirmektedir. Ülke içinde ve ülke dışındaki seçkin mağazaların raflarına giren ürünleri ile oldukça beğenilmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Doğan Çanta müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Doğan Çanta ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Doğan Çanta çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Doğan Çanta Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 1 732
Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Doğan Çanta çağrı merkezi numarasına 444 1 732 numaralı telefondan erişebilirsiniz.
Doğan Çanta çağrı merkezi numarası sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Ayrıca site üzerinden iletişim formu seçeneğini kullanarak bilgi alabilirsiniz.

webbilgi@dgn.com.tr e posta adresine mail göndererek de iletişime geçebilirsiniz.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Doğan Çanta sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Doğan Çanta iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Doğan Çanta iletişim bilgileri, Doğan Çanta telefon no, Doğan Çanta irtibat tel, Doğan Çanta canlı destek, Doğan Çanta müşteri temsilcisi, Doğan Çanta şikayet hattı, Doğan Çanta müşteri hizmetleri numarası, Doğan Çanta çağrı merkezi numarası, Doğan Çanta iletişim numarası

Yorum Yap