Meri Store Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Meri Store Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Meri Store çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Meri Store müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Meri Store şikayet hattına erişebilirsiniz. Meri Store müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Meri Store Çağrı Merkezi Numarası

Meri Store, tesettür giyim için kıyafet üreten ve ürettiği bu kıyafetlerin satışını yapan bir firmadır. Bu firma 1993 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir. Tesettür giyim konusunda sektörde öncü olmayı başarmış bir firmadır. Ayrıca bu alanda yeni tasarımlarla da göz önünde olmayı başarmıştır. Firmanın mağazalarından çeşitli kategorilerde alışveriş yapabilirsiniz. Elbise, dış giyim, abiye gibi birçok kategori bulunmaktadır. Bu kategorilerin hepsinde de birbirinden şık ürünleri bulmak mümkündür.

Dilerseniz firmaya ait mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz. Dilerseniz de online olarak sipariş oluşturabilirsiniz. Her iki durumda da firma ile veya satın aldığınız ürünle ilgili sorun yaşarsanız bunu firmaya bildirebilirsiniz. Bunun için çeşitli iletişim kanalları bulunmaktadır. Bunlardan ilki firmaya ait bir telefon numarasıdır. 0538 875 51 34 numaralı telefon aracılığıyla firmayla iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz e-mail aracılığıyla da firmayla iletişime geçebilmeniz mümkündür. Bunun için de siparis@meristore.com.tr e-mail adresini kullanabilirsiniz. Her iki iletişim kanalını da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Firma ile iletişime geçmeniz durumunda sizinle en kısa sürede ilgilenilecektir. Bu şekilde yaşadığınız sorunu kısa sürede etkili bir şekilde çözebilmeniz mümkündür.

Meri Store çağrı merkezi numarası 0538 875 51 34 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Meri Store Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma birçok kategoride tesettür giyime katkıda bulunmaktadır. Özel günler için abiye seçiminizi firma aracılığıyla yapabilirsiniz. Birçok farklı tasarıma sahip olan bu kategori ile aradığınızı bulmak hiç de zor olmayacaktır. Ayrıca firma satışa sunduğu ürünleri oldukça uygun fiyatlara da satmaktadır. Dönem dönem yapılan kampanya ve indirimlerle de fiyatlar daha uygun hale gelebilmektedir. Siz de bu indirim zamanlarını takip ederek daha uygun fiyatlara firmaya ait ürünlere ulaşabilirsiniz.

Eğer firma ile ilgili bir sorun yaşarsanız bu sorunu firmaya ait iletişim kanallarını kullanarak iletebilirsiniz. Bu noktada ilk olarak 0538 875 51 34 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Bu numara ile firmaya ulaşamazsanız veya telefonla ulaşmak istemezseniz kullanabileceğiniz bir e-mail adresi de bulunmaktadır. siparis@meristore.com.tr e-mail adresini kullanarak da firma ile irtibat kurabilirsiniz. Bu iletişim kanallarını kullanarak sorunlarınızı dile getirebileceğiniz gibi dilek ve önerilerinizi de dile getirebilirsiniz.

Meri Store müşteri hizmetleri numarası 0538 875 51 34 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Meri Store Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma uzun yıllardır sektörün içerisindedir. Hem üretici hem de perakende satışı yapan konumdadır. Bu doğrultuda uzun yıllardır sektörde bulunmanın verdiği bir tecrübeyle de oldukça avantajlı konuma gelmektedir. Sektörde tecrübeli olmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Müşterilerin talepleri daha iyi anlaşılmaktadır. Aynı zamanda müşterilere daha iyi bir hizmet verebilmek de mümkün olmaktadır.

Firma müşterileri için birçok kategoride ürün üretmektedir. Bu ürünlerle ilgili dönem dönem çeşitli kampanya ve indirimler de düzenlenmektedir. Bu sayede satıştaki ürünlere daha uygun fiyatlara erişebilmek mümkün olmaktadır. Firma ile ilgili bir sorun yaşamanız durumunda çeşitli iletişim kanallarını kullanarak bunu firmaya bildirebilirsiniz. Bu sayede firmanın kendini geliştirebilmesi ve müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmesi için de bir olanak yaratılmış olunur. Ayrıca dilek ve önerilerinizi de aynı şekilde firmaya iletebilirsiniz. Müşteri odaklı çalışan firma müşterilerinin taleplerini göz önünde bulundurmaktadır.

Meri Store müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0538 875 51 34 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Meri Store Şikayet Hattı

Firmadan çeşitli kategorilerde değişik tasarımlara sahip ürünleri satın alabilirsiniz. Hem online olarak sipariş oluşturabilir hem de mağazasından istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerle ilgili sorun yaşamanız durumunda bu konuyu firmaya iletebilirsiniz. Bunun için yazıda belirtilen iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Bu iletişim kanallarına ek olarak firmanın web sitesinde bulunan iletişim formunu da kullanabilirsiniz. İletişim formuna sorununuzu ve iletişim bilgilerinizi yazarak göndermeniz gerekmektedir. Bunun ardından en kısa sürede firma konuyla ilgili sizinle iletişime geçecektir.

Meri Store şikayet hattı 0538 875 51 34 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Meri Store müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Meri Store şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Meri Store Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0538 875 51 34

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Meri Store çağrı merkezi numarasına 0538 875 51 34 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : MERİ STORE MAĞAZACILIK VE TEKS.SAN.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
Adres : ATATÜRK MAH.ALEMDAĞ CAD.SABRİBEY APT.NO:72.B
E-Posta : siparis@meristore.com.tr
Telefon : 0538 875 51 34

Arama Terimleri: Meri Store iletişim bilgileri, Meri Store telefon no, Meri Store irtibat tel, Meri Store canlı destek, Meri Store müşteri temsilcisi

Yorum Yap