Kiptaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kiptaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kiptaş çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kiptaş müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kiptaş şikayet hattına erişebilirsiniz. Kiptaş müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kiptaş Çağrı Merkezi Numarası

Kiptaş deprem bölgesi olan İstanbul’da riskli konutları daha sağlam yapılar haline getirmek için çalışmalar yapan bir kuruluştur. Çağrı merkezi 444 06 04 olup, uzman çalışanlara bu numaradan ulaşabilirsiniz. Mülkiyetinizde bulunan yapının deprem anında büyük zarar göreceğini, dayanıksız ve riskli olduğunu düşünüyor iseniz çağrı merkezi numarasından başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru için şartlara  değinirsek; binanız 1999 tarihi öncesinde yapılmış olmalıdır ve özel mülkiyet olması gerekmektedir.

Kiptaş çağrı merkezi numarası 153 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kiptaş Müşteri Hizmetleri  Numarası

Yapınızın yenilenmesi ile ilgili ilk olarak istenilen şartlara uygun olması gerekir. Riskli yapı için 444 06 04 müşteri hizmetleri numarasından firmaya ulaşılır. Başvuru sonrasında firma bir bilgilendirme formu hazırlar. Size oluşturulan bir hesap üzerinden bu form görüntülenir.

Müşterilerin memnuniyetine odaklı hizmet yaklaşımı ile tüm sorular uzman kadromuzca cevaplanır ve gerekli aydınlatma yapılır. Kurumsallık etrafında planlı ve yetkin yaklaşımlar ile  yapı sahiplerinin başvuruları değerlendirilir.

Kiptaş müşteri hizmetleri numarası 153 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kiptaş Müşteri Hizmetleri Direk Bağlama

444 06 04 çağrı merkezi arandığında direkt olarak yetkili çalışanlara bağlanılacaktır. Riskli yapılar ile ilgili oluşturulan talepler belli bir düzen içerisinde, şartlar değerlendirilerek  teklif , anlaşma detaylarına geçilir.

Bilgilendirme amaçlı ve destek alanı olan firma, deprem ile ilgili risk barındıran yapıların daha dayanıklı yapılar haline gelmesi ile ilgili aşamalar hakkında bilgilendirme yapacaktır.

Kiptaş müşteri hizmetlerine direk bağlanma 153  nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kiptaş Şikayet Hattı

444 06 04 müşteri hizmetleri telefonundan, riskli yapılarınız ile ilgili aydınlatma konusunda yetersiz gördüğünüz durumlarda bilgilendirme yapılabilir. Başvuru, teklif alma ve anlaşma aşamasında yaşadığınız problem ve kafanıza takılan sorular için şikayet hattını arayarak gerekli dönüşleri alarak sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

İnternet sitesi üzerinden de başvuru yapabilir, uzmanlar tarafından incelenen başvuru sonrasında verilen teklif formları ile uzlaşmaya gidilir. Bu uzlaşma sonrasında hesaplamalar ve proje hazırlıkları başlar. Tahliye, yıkım süreci başladıktan sonra, yeni inşaat aşamasına geçilir, bitirildikten sonra da depreme dayanıklı yeni konut hak sahiplerine teslim edilir.

Çağrı merkezi numarası ile firma yetkililerine ulaşarak, her türlü, sorularınız ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Uzman kadro ve çalışanlar tarafından  yapınızın durumu, sonrasındaki aşamalar ile ilgili ayrıntılı olarak bilgilendirilirsiniz.

Kiptaş şikayet hattı 153 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kiptaş müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kiptaş şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kiptaş Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

153

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kiptaş çağrı merkezi numarasına 153 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Kiptaş
Adres : Seyitnizam mah. Gümüşsuyu Davutpaşa cad. no:17/1 34015 Zeytinburnu / İstanbul
E-Posta : bilgi@kiptas.com.tr
Telefon :  0 212 414 98 98
Faks Numarası : 0 212 510 58 88

Arama Terimleri: Kiptaş iletişim bilgileri, Kiptaş telefon no, Kiptaş irtibat tel, Kiptaş canlı destek, Kiptaş müşteri temsilcisi, Kiptaş şikayet hattı, Kiptaş müşteri hizmetleri numarası, Kiptaş çağrı merkezi numarası, Kiptaş iletişim numarası, Kiptaş çağrı merkezi, Kiptaş müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap