Sar Elektronik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sar Elektronik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sar Elektronik çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sar Elektronik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sar Elektronik şikayet hattına erişebilirsiniz. Sar Elektronik müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sar Elektronik Çağrı Merkezi Numarası

1985 yılında 22 m² alanda perakende olarak elektronik ve ev aletleri sayışı yapmak için Kayseri’de kurulan Sar Elektronik toptan satış yapmaya başlayarak her geçen gün büyümeye devam etmiştir. 1996 yılında GSM sektörüne adım atmasıyla birlikte adını duyurmuştur. Telekomünikasyon sektöründe sahip olduğu alt bayiler sayesinde Türkiye’nin her yerine yayılmıştır. 2020 yılında Ataşehir’de 3500 m² ofis ve Kayseri’de 1500 m² ofis ile ülkemiz istihdamına katkı sağlamayı hedeflemiştir. Firma 200’ün üzerinde çalışanı ile yenilikçi ve pazarda lider olma hedefleri ile hizmetlerine devam etmektedir. Huawei, Apple, Xiaomi, Samsung, Oppo gibi pek çok farklı marka ile direkt iş birlikleri sayesinde firma, müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyor. Firmaya ilişkin tüm sorularınızı veya önerilerinizi bildirmek için 0850 888 87 27 – 0850 888 38 38 – 0352 221 3 700 numaralarını arayabilirsiniz.

Sar Elektronik çağrı merkezi numarası 0850 888 87 27 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sar Elektronik Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma, özellikle insan ilişkileri, pazarlama ve kurumsal alanlarda inovasyon sağlamak olan vizyonu ile müşteri odaklı olarak büyümeye devam ederken alanında lider konuma gelmek için çeşitli çalışmalar yürütmektedir. İletişimi ve güçlü takım çalışması ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik en verimli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmaya yukarıda belirtilen numaraları arayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca firma ile ilgili her konuda sar@sar.com.tr e-posta adresi üzerinden müşteri temsilcilerine ulaşarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Sar Elektronik müşteri hizmetleri numarası 0850 888 87 27 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sar Elektronik Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Oldukça fazla tercih edilen ve müşteri odaklılığı esas almış olan firma, müşteriler için sunduğu hizmetlerin yanı sıra satış ve satış sonrası süreçte de hizmetler sunmaya devam ediyor. Firma aynı zamanda müşterilerine çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Çağrı merkezine 0850 888 87 27 – 0850 888 38 38 – 0352 221 3 700 numaralarını arayarak ulaşabilirsiniz.

Sar Elektronik müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 888 87 27 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sar Elektronik Şikayet Hattı

Satış süreci ile birlikte satış sonrası süreçte de müşterilerinin ihtiyaçlarını önemseyen firmaya, firma ile ilgili herhangi bir şikayetinizin olması durumunda yukarıda belirtilen numaralar veya e-posta adresi üzerinden ulaşarak şikayetlerinizi bildirebilir en hızlı şekilde çözümü için destek talep edebilirsiniz.

Sar Elektronik şikayet hattı 0850 888 87 27 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sar Elektronik müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sar Elektronik şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sar Elektronik Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 888 87 27

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sar Elektronik çağrı merkezi numarasına 0850 888 87 27 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Sar Elektronik iletişim bilgileri, Sar Elektronik telefon no, Sar Elektronik irtibat tel, Sar Elektronik canlı destek, Sar Elektronik müşteri temsilcisi, Sar Elektronik şikayet hattı, Sar Elektronik müşteri hizmetleri numarası, Sar Elektronik çağrı merkezi numarası, Sar Elektronik iletişim numarası, Sar Elektronik çağrı merkezi, Sar Elektronik müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap