Sultanbeyli Devlet Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sultanbeyli Devlet Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sultanbeyli Devlet Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sultanbeyli Devlet Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sultanbeyli Devlet Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Sultanbeyli Devlet Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Sultanbeyli Devlet Hastanesi, İstanbul ilimizin Sultanbeyli ilçesinde bulunmaktadır. Hastane 1992 yılında kurulmuştur. 2788 metre kare arazi üzerine konumlanmıştır. 4 katlı olarak inşa edilmiştir. Kartal devlet hastanesine bağlı bir poliklinik statüsünde iken daha sonra ayrılmıştır. 2018 yılından sonra ise yeni binasına taşınmıştır. 400 yatak kapasitesine sahiptir. Tam adres bilgisi öğrenmek isteyenler için Battalgazi Mahallesi, Paşaköy Cad. No:60, 34935 Sultanbeyli/ İstanbul olarak bilgi verebiliriz. Hastanenin acil ya da poliklinik birimlerinden faydalanabilirsiniz. Acil girişleriniz için randevu almanıza gerek yoktur. Sadece poliklinik randevularınızı alarak muayene olabilmeniz ve birçok tetkiklerinizi yaptırabilmeniz mümkündür. Çağrı merkezlerini arayanlar istediği gün ve saate randevu alabilmektedir. Doktor seçimleriniz için de dilediğiniz doktoru tercih etme özgürlüğüne sahipsiniz. Eğer kendi aracınız yoksa hastaneye toplu taşıma araçları ile ulaşım yapabilirsiniz.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi çağrı merkezi numarası 0216 564 24 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Sultanbeyli Devlet Hastanesi içinde birçok tıbbi birimler bulunmaktadır. Özellikli birimler arasında toplum ruh sağlığı merkezi, erişkin yoğun bakım, çocuk yoğun bakım, yeni doğan yoğun bakım ünitesi haricinde palyatif bakım servisi bulunmaktadır. Poliklinik bölümleri arasında acil tıp, anestezi, beyin ve sinir cerrahisi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, enfeksiyon hastalıkları, fizik tedavi ve rehabilitasyon, genel cerrahi, göz hastalıkları, dahiliye, kadın doğum hastalıkları, kalp ve damar cerrahisi, kardiyoloji, kulak burun boğaz, nöroloji, ortopedi ve travmatoloji, psikiyatri, üroloji bölümleri bulunur. Kişiler ihtiyaç duyduğu birimde muayene olması için randevu alabilir. Ülkemizdeki tüm devlet hastanelerinden randevu alınması için 182 aranmalıdır. Kişiler bu numarayı arayarak müşteri hizmetleri ile görüşebilir. En yakın tarihe randevu alarak gerekli sağlık hizmetinden faydalanabilir. Randevu aldığınız günde size verilen randevudan önce hastanede bulunmanız gerekir. Kişiler reçetelerini, tahlillerini ve kendilerine konulan tanıları da e- nabız üzerinden takip edebilir.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0216 564 24 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sultanbeyli Devlet Hastanesi ile direkt görüşmek isterseniz 0 (216) 564 24 00 telefon numarasını arayabilirsiniz. Bu numaraya arayarak istediğiniz birime yönlendirilmeniz mümkündür. Ayrıca 182 aranılarak da randevu alınabilir. İnternet üzerinden randevu talebinde bulunmak isteyenler https://www.mhrs.gov.tr adresine giriş yaparak çok kolay bir şekilde bunu gerçekleştirebilir. Günümüzde birçok kişi interneti kullanarak hızlı bir şekilde randevu alabilmekte ve kendisine yapılacak işlemleri takip edebilmektedir. Anne bebek sağlığı için de hastanede birçok bölüm bulunmaktadır. Gebe okulu ve anne sütünün önemi, emzirme eğitimi konularında da yardımcı olunmaktadır. Ameliyathane, biyokimya, patoloji ve radyoloji bölümlerinden faydalanmak için de bu hastaneyi tercih edebilirsiniz. En son teknoloji kullanılarak size sunulan hizmetler kaliteli bir şekilde verilir. Hastane yüksek bir donanıma sahip olarak bilinir. Müşteri hizmetlerine bağlanarak soru, sorun, istek ve önerilerle ilgili görüşme yapabilmeniz mümkündür.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 564 24 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi Şikayet Hattı

Sultanbeyli Devlet Hastanesi hizmetleri ve doktorlarının gayreti kişilerin sağlıklı olması içindir. Hasta olanlar aldıkları hizmetlerden memnun kalmazsa bunu bildirerek şikayet oluşturabilir. Mail göndererek şikayetlerini dile getirmek isteyenler istanbuldhs16@saglik.gov.tr adresini kullanabilir. Şikayetçi olduğunuz konuyu dile getirerek sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak da şikayetler dile getirilmektedir. Yapılan işlemlerden yana sıkıntısı olanlar, doktorlar ya da çalışanlarla ilgili memnuniyetsizlik yaşayanlar, gecikme ve aksaklık durumlarının giderilmesini isteyenler şikayet oluşturabilir. Yapılan tüm şikayetler değerlendirilecek ve en kısa sürede de çözüm getirilecektir. İnsanların sağlık sektöründe kaliteli bir hizmet almak istemesi oldukça doğaldır. Bazen sorun ve sıkıntılar da yaşanabilmektedir. Tüm bunları aşmak için müşteri hizmetlerini arayabilir, mail gönderebilir ya da şikayet talebi oluşturabilirsiniz. Sorunların kısa zamanda giderileceğine emin olabilirsiniz.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi şikayet hattı 0216 564 24 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sultanbeyli Devlet Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sultanbeyli Devlet Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 564 24 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sultanbeyli Devlet Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0216 564 24 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Battalgazi Mahallesi, Paşaköy Cd. No:60, 34935 Sultanbeyli/İstanbul
E-Posta : istanbuldhs16@saglik.gov.tr
Telefon : 0216 564 24 00

Arama Terimleri: Sultanbeyli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri, Sultanbeyli Devlet Hastanesi telefon no, Sultanbeyli Devlet Hastanesi irtibat tel, Sultanbeyli Devlet Hastanesi canlı destek, Sultanbeyli Devlet Hastanesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap