Terma City Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Terma City Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Terma City çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Terma City müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Terma City şikayet hattına erişebilirsiniz. Terma City müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Terma City Çağrı Merkezi Numarası

Yıl içinde çalıştığımız onca günün ardından tatil yapmak hepimizin hakkıdır. Bizlere iyi tatil planlayan tesisleri tercih etmeye de özen göstermeliyiz. Aksi takdirde hayallerini kurduğumuz tatilimiz hiç de hoş geçmeyebilir. Bazen sadece yüzmek, güneşlenmek, dinlenmek vb. gibi ihtiyaçlar dolayısı ile tatile giderken bazen de ağrılarımız ya da rahatsızlıklarımız için de tatil yapılan tesislere gidebiliriz. Terma City Otel, Yalova şehrinde bulunan bölgenin en büyük tesisidir. İçerisinde sıradan otellerin sunduğu imkânların dışında doğal açıdan zengin minerallere sahip kaynak sularını da barındırır. Bu özelliği ile sıkça tercih edilen turistik bir tesistir. Bu tesise ulaşmak için 444 86 77 numarasını arayabilirsiniz ya da info@termacity.com.tr e posta adresine yazabilirsiniz. Bilgi ve rezervasyon işlemleriniz kolayca yerine getirilecektir.

Terma City çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Terma City Müşteri Hizmetleri Numarası

Terma City Otel konaklama, spa, güzellik merkezi, sosyal aktiviteler gibi birçok etkinliğe sahip büyük bir tesistir. İçerisinde sıkılmayacağınız bu otel aynı zamanda sizlere toplantı odası ve düğün salonu gibi hizmetler de sunar. Bahsedildiği üzere bu otel birden fazla ihtiyacınızı karşılayabilir. Ulaşım konusunda ise müşterisi olun ya da ilk defa gidecek olun hiç fark etmeden sizlerle kolayca iletişim kurabilirler. Farklı yollardan iletişime geçebilme imkânını da sizlerin hizmetine sunar. İnternet üzerinden bilgi ve rezervasyon için yukarıdaki uzantıyı takip edebilir ya da www.termacity.com.tr adresinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Telefon ile randevu almak isteyenler ise yine yukarıdaki çağrı numarasından müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve isteklerine uygun rezervasyon alabilirler.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Terma City müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Terma City Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Dönemsel yoğunlukla sıkça karşılaşabileceğimiz bir sektör olan tatil sektörü için müşteri hizmetleri önemli role sahiptir. Müşteri temsilcileri, müşteriler olarak bizlere hızlı çözümler bulmak için hizmetimizdedirler. Terma City Otel çalışanlarına zaman kaybetmeden bağlanmak için çağrı merkezi numarasını arayarak 1 ile 4 arası numaraları ihtiyacınıza göre tuşlayarak bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Terma City müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Terma City Şikayet Hattı

Şikâyet ve istekleriniz geri dönüşler açısından Terma City Otel yönetiminin özellikle ilgilendiği konulardandır. Çağrı merkezi numarasından ve e posta adresinden ilgili birimlere şikâyet ve dileklerinizi iletebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Terma City müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Terma City şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Terma City Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Terma City çağrı merkezi numarasına 444 86 77 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Telefon: 444 86 77

Fax: +90 226 600 00 70

E-Posta: info@termacity.com.tr

Adres: Akköy Köyü, Ayrım Sk No:5/1 Termal – YALOVA

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Terma City iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Terma City sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Terma City iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Terma City iletişim bilgileri, Terma City telefon no, Terma City irtibat tel, Terma City canlı destek, Terma City müşteri temsilcisi, Terma City şikayet hattı, Terma City müşteri hizmetleri numarası, Terma City çağrı merkezi numarası, Terma City iletişim numarası, Terma City çağrı merkezi, Terma City müşteri hizmetleri direk bağlanma

3 Yorum

  1. GÖNÜ ARSLANTAŞ 11 Ağustos 2022
  2. emrah demir 16 Ocak 2023
  3. şenol kartal 20 Mart 2023

Yorum Yap