Star Diyarbakır Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Star Diyarbakır Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Star Diyarbakır çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Star Diyarbakır müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Star Diyarbakır şikayet hattına erişebilirsiniz. Star Diyarbakır müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Star Diyarbakır Çağrı Merkezi Numarası

Ulaşım insanların en temel gereksinimleri arasında yer alıyor. Bu noktada da insanların bir yerden bir yere gidebilmeleri noktasında farklı ulaşım tercihleri çıkıyor. Kendi araçları ile olanlar ağırlıklı olarak kendi araçları ile yolculuk yapıyor ama bunun dışında elbette işin ekonomik yönünü düşünerek toplu taşıma araçlarını tercih edenler de bulunuyor. Ülkemizin her yerinde otobüs firmaları bulunuyor ki onlardan bir tanesi de  Star Diyarbakır isimli otobüs firması olup firma adından da net bir biçimde anlaşılacağı gibi Diyarbakır merkezli olarak hizmet veriyor. Firmanın kuruluş yılı 2001 yılı olup o günden bugüne değin her yönü ile ciddi ivme kaydeden bir otobüs firmasıdır. Otobüs firmanın çağrı merkezi numarası ise 444 21 21 biçimindedir. Kesintisiz olarak bu numara gereksinim duyulan her an yedi gün yirmi dört saat telefon edilebilir.

Star Diyarbakır çağrı merkezi numarası 444 21 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Star Diyarbakır Müşteri Hizmetleri Numarası

Diyarbakır kentinden günde belli saatlerde Ankara’ya otobüs seferleri düzenleyen firmanın otobüsleri son derece lüks ve konforlu olan araçlardır. Firmanın geçen yıllarda araçları modernleşmiş ve üst düzey konforu olan araçlar otobüs firmasının araç filosuna katılmıştır. Eğer firmanın otobüs saatleri, otobüs varış saatleri vb. diğer konular hakkında almak istediğiniz herhangi bir bilgi olur ise 444 21 21 müşteri hizmetleri aranarak her türlü bilgi alınabilir. Firma bu noktada müşteri memnuniyetini son derece önemser. Yine bu numara aracılığı ile rezervasyon yaptırılması da mümkündür.

Star Diyarbakır müşteri hizmetleri numarası 444 21 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Star Diyarbakır Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Eğer otobüs firmasında tanıdığınız var ve onunla görüşmek isterseniz o zaman yapacağınız şey basittir. Dilerseniz üstte yer alan numarayı arayarak görüşmek istediğiniz kişiyi bildirebilirsiniz. Bunun yanı sıra doğrudan otobüs firmasının telefon numarasını da arayarak firmada görüşmek istediğiniz kişi ile görüşmeniz mümkündür. Çağrı merkezi numarasını aradığınızda ve görüşmek istediğiniz kişinin adını verdiğinizde karşınıza çıkan kişi size görüşmek istediğiniz kişi ile her türlü yardımı yapacaktır.

Star Diyarbakır müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 21 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Star Diyarbakır Şikayet Hattı

Yaptığınız yolculuk sırasında yaşadığınız herhangi bir sorun olur ise o zaman da bunu firma yetkililerine şikayet etmek isterseniz o zaman yine yukarıda yer alan numarayı aramanız ve yaşadığınız sorunu bildirmeniz yeterlidir.

Star Diyarbakır şikayet hattı 444 21 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Star Diyarbakır müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Star Diyarbakır şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Star Diyarbakır Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 21 21

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Star Diyarbakır çağrı merkezi numarasına 444 21 21 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : STAR DİYARBAKIR TURİZM LTD. ŞTİ.
Adres : Fırat mah Urfa bulvarı şehirler arası otobüs terminali No:210/7-8 Kayapınar/Diyarbakır/TÜRKİYE
E-Posta : star@stardiyarbakir.com.tr
Telefon : 444 21 21

Arama Terimleri: Star Diyarbakır iletişim bilgileri, Star Diyarbakır telefon no, Star Diyarbakır irtibat tel, Star Diyarbakır canlı destek, Star Diyarbakır müşteri temsilcisi, Star Diyarbakır şikayet hattı, Star Diyarbakır müşteri hizmetleri numarası, Star Diyarbakır çağrı merkezi numarası, Star Diyarbakır iletişim numarası, Star Diyarbakır çağrı merkezi, Star Diyarbakır müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap