Has Diyarbakır Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Has Diyarbakır Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Has Diyarbakır Turizm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Has Diyarbakır Turizm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Has Diyarbakır Turizm şikayet hattına erişebilirsiniz. Has Diyarbakır Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Has Diyarbakır Turizm Çağrı Merkezi Numarası

Şehirlerarası yolculuk yapmak konforu gerektirir. Güvenli yolculukla birlikte hızlı bir şekilde farklı şehirlere ulaşım da oldukça önemlidir. Uzun saatler boyunca otobüs yolculuğu yapacak olan kişiler öncelikle kendilerini rahat ve emniyette hissetmek isterler. Uzman şoförler ve nezaketli bir muavinle yolculuk herkesin hoşuna gitmektedir. Has Diyarbakır Turizm lüks otobüsleri ile Türkiye’nin birçok yerine iller arası seferler düzenlemektedir. Gideceğiniz yere ait olan güzargahı incelemek, otobüs saatlerine bakmak ve fiyatlarla ilgili bilgi almak için firmanın internet sayfasına giriş yapabilirsiniz. Ayrıca programı telefonunuza indirerek günün her anında bilet alabilmeniz mümkündür. Rezervasyon, bilet satışı, iptal gibi konularda mobil uygulama sizler için faydalı olacaktır. Sormak istediğiniz sorular ve ayrıntılı bilgi için çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

Has Diyarbakır Turizm çağrı merkezi numarası 0412 234 21 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Has Diyarbakır Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

Has Diyarbakır Turizm uydu yayını ile televizyon izleme, kablosuz internet, hız sınırlaması, güler yüzlü hizmet, güvenli ve konforlu yolculuk, MP3 müzik sistemi, geniş koltuk aralığı, şehir içi servis, sigortalı yolculuk gibi özellikleri ile müşterilerinin yanında olmuştur. Geniş araç filoları ve kaliteli hizmetleri ile adından bahsettirmektedir. Sadece Diyarbakır’dan değil daha birçok illerden hareket eden seferleri bulunmaktadır. Sektörün öncü firmalarından biri olan şirket, seyahat eden yolcularına kusursuz hizmet verme amacını gütmektedir. Her yolcunun 30 kg’a kadar bagaj hakkı bulunmaktadır. Ücretsiz bagaj avantajı da müşterilerine sunulmaktadır. Seferleri incelemek, şubelere bakmak ya da araç filolarını inceleyerek bilet almak için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak da bilgi alabilirsiniz.

Has Diyarbakır Turizm müşteri hizmetleri numarası 0412 234 21 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Has Diyarbakır Turizm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Has Diyarbakır Turizm ile direkt bağlantı kurmak isteyenler 0412 234 21 60 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirler. İnternet sitesindeki iletişim formunu doldurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Mail ile mesaj göndermek isteyenler bilgi@hasdiyarbakir.com.tr mail adresine yazılı mesajlarını gönderebilirler. Üyelik oluşturarak da işlemlerinizi kısa zamanda halledebilirsiniz.

Has Diyarbakır Turizm müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0412 234 21 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Has Diyarbakır Turizm Şikayet Hattı

Has Diyarbakır Turizm’den alacağınız biletlerle ilgili, otobüs ya da şoförlerle ilgili şikayeti olanlar müşteri hizmetlerine şikayetçi oldukları konuları bildirebilirler. Müşteri memnuniyetine verilen önemden dolayı bütün şikayetler değerlendirilerek en kısa zamanda da giderilecektir.

Has Diyarbakır Turizm şikayet hattı 0412 234 21 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Has Diyarbakır Turizm müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Has Diyarbakır Turizm şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Has Diyarbakır Turizm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0412 234 21 60

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Has Diyarbakır Turizm çağrı merkezi numarasına 0412 234 21 60 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : HAS DİYARBAKIR SEYAHAT TURİZM İNŞ. PET. MARKET TİC. LTD. ŞTİ.
Adres : Diyarbakır Şehirler arası Otogarı No:30-31 Diyarbakır/TÜRKİYE
E-Posta : bilgi@hasdiyarbakir.com.tr
Telefon Numarası: 0412 234 21 60
Faks Numarası: 0412 234 21 75

Arama Terimleri: Has Diyarbakır Turizm iletişim bilgileri, Has Diyarbakır Turizm telefon no, Has Diyarbakır Turizm irtibat tel, Has Diyarbakır Turizm canlı destek, Has Diyarbakır Turizm müşteri temsilcisi, Has Diyarbakır Turizm şikayet hattı, Has Diyarbakır Turizm müşteri hizmetleri numarası, Has Diyarbakır Turizm çağrı merkezi numarası, Has Diyarbakır Turizm iletişim numarası, Has Diyarbakır Turizm çağrı merkezi, Has Diyarbakır Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap