Bana bikurye Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Banabi kurye Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Banabi kurye çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Banabi kurye müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Banabi kurye şikayet hattına erişebilirsiniz. Banabi kurye müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Banabi kurye Çağrı Merkezi Numarası

Banabikurye, 2012 yılında Moskova’da kurulmuş olan ve günümüzde 11 ülkede faaliyetlerini yürüten Dostavista Global’in Türkiye organizasyonudur. Hızlı, erişilebilir ve uygun fiyatlı teslimat hizmeti sunmak vizyonuyla harekete geçen firma, 2017 itibarıyla sektöre yeni bir soluk getirerek İstanbul’daki operasyonlarına başlamıştır. Müşteriler ile kuryeleri buluşturan bir platform sunan firma, sistemde kayıtlı motorlu ve araçlı kuryeleriyle Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana ve Antalya gibi 6 ilde binlerce teslimat gerçekleştirerek müşterilerinin yenilikçi kurye partneri olmayı sürdürmektedir. Firmaya yönelik tüm konularda ve akla takılan tüm sorularda firmanın herhangi bir çağrı merkezi numarası olmayıp https://banabikurye.com/contacts adresinden firmayla iletişime geçilebilir.

Banabikurye çağrı merkezi numarası https://banabikurye.com/contacts nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Banabi kurye Müşteri Hizmetleri Numarası

Kurye talebi olduğunda https://banabikurye.com/order adresinden veya platformun mobil uygulaması üzerinden 7/24 gönderi oluşturulabilmektedir. Gönderi sahibi tarafından çıkış, varış adresi gibi gereken bilgiler girildikten ve kurye talebi oluşturulduktan sonra bu talep, çıkış noktasına en yakın bulunan kuryelerin uygulama ekranında görünür hale gelir. Sonrasında söz konusu kurye, gönderi sahibinin adresine giderek gönderiyi teslim alır ve gideceği noktaya vakit kaybetmeksizin ulaştırır. Sistem, bu minvalde faal şekilde işlemekte ve herhangi bir aksamaya olanak verilmemektedir. Firma ve gönderilere ilişkin tüm konularda, https://banabikurye.com/contacts adresinden iletişime geçilip bilgi edinilebilir.

Banabikurye müşteri hizmetleri numarası https://banabikurye.com/contacts nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Banabi kurye Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Acil ya da ileri tarihli gönderi oluşturulabilecek sistemde, talebi oluşturduktan yarım saat sonra kurye adrese gelmekte ve paketi teslim almaktadır. Aynı kurye takribi 60 dakika içerisinde gönderiyi alıcısına ulaştırır. Talep için kurye atandıktan sonra gönderi durumu platform sistemi üzerinden takip edilebilir. Ayrıca sistem üzerinden SMS vasıtasıyla da bilgilendirme yapılmaktadır. Firma ve gönderilere ilişkin tüm konularda https://banabikurye.com/contacts adresinden bilgi alınabilir.

Banabikurye müşteri hizmetlerine direk bağlanma https://banabikurye.com/contacts nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Banabi kurye Şikayet Hattı

Kurumsal bir yaklaşımla yönetilen firma, gönderilerin kısa zamanda ve teslim alındığı biçimde sağlam bir şekilde müşterilere ulaştırılmasını hedeflemektedir. Bu açıdan tüm gereklilikleri yerine getiren firma, araç sayısını gün geçtikçe arttırmaktadır. Buradaki amaç, aktif bir dağıtım kanalı oluşturmaktır. Kurye firmasına ilişkin tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda yer alan adresten anında yetkililere iletilebilir.

Banabikurye şikayet hattı https://banabikurye.com/contacts nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Banabikurye müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Banabikurye şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Banabikurye Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

https://banabikurye.com/contacts

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Banabikurye çağrı merkezi numarasına https://banabikurye.com/contacts numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Canlı Destek: https://banabikurye.com/contacts

Arama Terimleri: Banabikurye iletişim bilgileri, Banabikurye telefon no, Banabikurye irtibat tel, Banabikurye canlı destek, Banabikurye müşteri temsilcisi, Banabikurye şikayet hattı, Banabikurye müşteri hizmetleri numarası, Banabikurye çağrı merkezi numarası, Banabikurye iletişim numarası, Banabikurye çağrı merkezi, Banabikurye müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap